“Navázali jsme exklusivní partnerství s pražským divadlem Ungelt, které do Hradiště v příštím roce přiveze čtyři své nejlepší inscenace včetně Thálií ověnčených Dešťových dnů,” prozrazuje ředitel uherskohradišťské scény Michal Zetel s tím, že majitelé předplatného budou mít nejenom možnost koupit si lístky na pražská představení v předstihu, tedy ještě předtím, než budou ve volném prodeji, ale mohou se účastnit i následných autogramiád a besed se známými herci.

“Je pro nás ctí spolupracovat s tak vynikajícím divadlem, jakým je Slovácké divadlo a doufáme, že společných aktivit bude přibývat,” potvrdil zakladatel a ředitel Ungeltu Milan Hein.

Pozvánka do divadla. VIDEO: Pavel Vrága

Už v lednu se diváci mohou těšit na inscenaci Pardál s Janou Štěpánkovou a Františkem Němcem, na duben je připraven Skleněný strop, ve kterém havní role hrají Tatiana Vilhelmová a Jiří Langmajer, před prázdninami Ungelt přiveze komedii Život podle Jonesových s Vandou Hybnerovou a chybět nebudou ani Deštivé dny s Davidem Švehlíkem a Richardem Krajčem, jenž za mimořádný výkon získal Cenu Thálie.

“Noví předplatitelé budou mít také jedinečnou možnost sehnat v předstihu vstupenky na Shirley Valentine, kterou u nás po obrovském úspěchu znovu přiveze paní Simona Stašová,” dodává ředitel Michal Zetel. Věří, že hradišťští diváci ocení možnost poznat, jaké divadlo vzniká v Praze a že Slovácké divadlo díky zajímavým výhodám a aktivitám potvrdí zároveň prvenství činoherního divadla s nejvíce předplatiteli v republice, které je díky tomu zapsáno i v České knize rekordů.