V úterý 27. října tam lze zažít dějiny vyprávěné uměním díky d- okumentu Prado – sbírka plná divů. Užít si uvíznutí v nekonečné časové smyčce tam bude možné prostřednictvím filmu Palm Springs.

„K vidění budou také emocemi prošpikované snímky Dokud se tančí a Beautiful Boy. Pro hodně otrlé je na programu Špalíček otrlých pohádek (Scary Tales) s unikátním českým rychlodabingem,“ upozornil Jaromír Orel z Městských kin Uherské Hradiště.

Oslava slunovratu nemusí probíhat vždy idylicky. O tom se podle Orlových slov diváci mohou přesvědčit v neděli díky švédskému filmu Slunovrat, který ukazuje, že i za bílého dne se mohou odehrávat ty nejtemnější věci. Začátky streamů (až na výjimky vždy od 20:30). Aktuální program on-lina kina Hvězda lze najít na webu www.mkuh.cz

Jak funguje on-line kino? Návštěvník si vybere film a on-line zakoupí vstupenku. Odkaz na stream mu dorazí do e-mailu uvedeného při koupi vstupenky.

„Vytvořte si dobré domácí podmínky pro rodinou projekce nebo se setkejte s kamarády. Cena vstupenky činí 100 Kč, ale srdcaři a kinofilové, kteří chtějí podpořit své kino, mohou poslat také 200 Kč nebo 500 Kč ,“ upřesňuje Jaromír Orel.