Večerem provázel umělecký vedoucí folklorního souboru Kunovjan David Pavíček. Modely známých oděvních firem předvedli například ředitel Klubu kultury Antonín Mach, který se na mole pochlubil svým zrenovovaným historickým kolem. Doslova až do trenek šli pro dobrou věc student JAMU Vojtěch Johaník mladší a házenkářka Kristýna Salčáková. I přes zranění nohy se odvážila na molo fotbalová reprezentantka Zdeňka Skupinová, řady modelek a modelů doplnili například šéfredaktor Deníků střední a jižní Moravy Martin Nevyjel, mladý podnikatel Aleš Durďák, nebo zastupitelka města Jitka Víchová. Kromě pěveckého umění předvedla sportovní výkon herečka Slováckého divadla Pavlína Hejcmanová, když na své vystoupení přiběhla přímo z divadelního představení. Na mole se představili také dva klienti diakonie a sklidili bouřlivé ovace.

Vzácným hostem přehlídky byly uherskohradišťská rodačka a držitelka několika titulů Miss Eva Čerešňáková, módní návrhářka Marie Zelená z Ostrožské Nové Vsi, a jako milé překvapení diváky pozdravila také herečka Květa Fialová. „Když jsem se dozvěděla, že tady děláte takovou akci pro děti, musela jsem tu být taky,“ prohlásila.

Veškerý výtěžek ze vstupného a tomboly poputuje na provoz diakonie. Během večera plného hvězdy a módy získala 23 000 korun.

Petra Kučerová