„Sice chvilku zapršelo, ale byla to jen taková přeháňka. Kapela Argema a jejich hosté Stíny vytvořili takovou atmosféru, že nějaký déšť vůbec nebyl překážkou. Určitě to bylo lepší než koncert v uzavřených prostorách areálu," podotkl jeden z návštěvníků akce Robert Machala. Ten přiznal, že už stihl, jen pár dnů před koncertem v Topolné, který se uskutečnil v sobotu 31. srpna, dokonce naposlouchat zbrusu nové cédéčko Argemy s názvem Pocity. „Velmi jsem se těšil na nové skladby z tohoto nového alba. Líbí se mi hlavně vtipná písnička o mobilech a také nová pivní hymna. Ale i ostatní skladby jsou skvělé a hlavně nápadité. Také naživo zněly písničky z této desky velmi dobře," nešetřil chválou nadšený fanoušek.

V sobotním programu Argemy nemohl chybět křest nového alba. „Pokřtila ho půvabná Barbora Obadalová z Bystřice pod Hostýnem, která akci podpořila největším počtem lajků na sociální síti," podotkl kapelník a bubeník Argemy Josef Pavka.

Album Pocity je třiadvacátým počinem této rockové stálice. Ta na tuzemských podiích vystupuje úctyhodných třicet jedna let.