„Povídka klasika české literatury Karla Čapka ukazuje s fascinujícím sarkasmem, jak snadno se dá manipulovat s médii a jak nebezpečně média manipulují s námi, a přestože letos oslaví 90 let od svého napsání, je snad ještě aktuálnější než byla tehdy,“ prozrazuje herec a zároveň režisér nového scénického čtení David Vacke. Společně s ním rozpoutají v čajovně „skandální aféru“ také Jiří Hejcman a Irena Vacková – a to nejen v den premiéry, ale na stejném místě i čase také v úterý 24.října.

Ovšem již v pátek 20. října se hned tři majitelky jména Tereza - Novotná, Hrabalová a Vacková, společně s Davidem Macháčkem a klavíristkou Kateřinou Kraftovou, postarají o večer plný šansonů. Právě písničkám plných příběhů a silných emocí je věnována další repríza úspěšného recitálu „Kdykoli, kdekoli“. Zváni jsou všichni, kteří se chtějí nechat pohladit po duši tu více tu méně známými melodiemi a zaposlouchat se do silných pěveckých „zpovědí“.

Lístky na všechny produkce jsou v předprodeji v samotné čajovně a také v Městském informačním centru na Masarykově náměstí 21. Více informací na www.pierrot.cz. (dck)


Čtvrtek 19. října 2017 v 19 hodin v Čajovně Pod kaštany
premiéra - scénické čtení Karel Čapek: Skandální aféra Josefa Holouška (agentura Pierrot – J. Hejcman, I. Vacková, D. Vacke)

Pátek 20.října 2017 od 20 hodin v Čajovně Pod kaštany
(nejen) šansonový recitál Kdykoli, kdekoli (agentura Pierrot – T. Novotná, T. Hrabalová, D.Macháček, T.Vacková, K.Kraftová)

Úterý 24. října 2017 od 19 hodin v Čajovně Pod kaštany
scénické čtení Karel Čapek: Skandální aféra Josefa Holouška (agentura Pierrot – J. Hejcman, I. Vacková, D. Vacke)