Moravské Budějovice, jeden z tradičních předních celků soutěže, rozhodly o svém vítězství ve druhé třetině.

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – UHERSKÝ BROD 8:3 (1:0, 4:1, 3:2)

Broďané po strastiplné cestě museli do zápasu naskočit bez rozbruslení, v první třetině to však na jejich výkonu nebylo znát. Velkou zásluhu na tom měl výborný výkon brankáře Málka, který domácí střelce dlouho držel na uzdě a za svá záda pustil jediný puk.

Ve druhé třetině se ale domácí rozstříleli a rázem svítilo na světelné tabuli 5:0. Až pak žihadla, jak se domácímu týmu přezdívá, povolila skórovat i hostům, jmenovitě Liboru Obadalovi, který v závěrečné části přidal ještě jeden zásah. Budějovice ale kontrolovaly hru a bez potíží dovedly zápas do vítězného konce. Branky: Hlouch 2, Topol 2, Barvíř, Ščepka, Boudný, Kundela – L. Obadal 2, Hodic. Uh. Brod: Málek (41. Vylímek) – Surý, Malíček, Kojecký, Woska, Kovář, Hodic – Vančura, Kubiš, Krchňáček – P. Obadal. L. Obadal, Šiller – Krucký, Bršlica, Bujáček. Trenér: V. Hlobil.