Nic na tom nezměnil ani Martin Záhorovský, který svojí trefou poslal poprvé a naposledy do vedení (4:3).

Beranům stejně jako v prvním domácím duelu se Střechočechy nevyšel úvod utkání. „Kladno dobře bránilo, proměnilo všechny své brejky a odskočilo nám na rozdíl dvou gólů,“ litoval Záhorovský.

Domácí se ale nevzdali a třemi brankami strhli vedení na svou stranu. Nejprve z přesilovky srovnal tři sekundy před druhou sirénou Petr Leška, aby v úvodu závěrečného dějství vstřelil vedoucí gól právě Záhorovský.

„Balán jel sám na branku a v poslední chvíli mu puk přeskočil hokejku. Já jsem ho dojel a obtočil jsem se kolem tyčky a vystřelil. Naštěstí se to od Kopřivy odrazilo do branky,“ popsal svoji branku člen třetí pětky, pro kterého to byla již třetí trefa za poslední dva zápasy. „Žádnou vědu bych z toho nedělal. Doufám, že se mi střelecky bude dařit i v dalších zápasech,“ přeje si 27letý hokejista.

Hosté ale nesložili zbraně a dotáhli duel do vítězného konce. „Škoda, že se nám nepodařilo odskočit na rozdíl dvou branek,“ litoval Záhorovský. „Bohužel se poté Kladnu podařilo z přesilovky vyrovnat, což je posadilo zpět do sedla,“ popsal zlomový moment duelu.

„Všechny tři branky v poslední třetině padly po našich hrubých chybách. Musíme si je rozebrat u videa a příště se jich vyvarovat,“ nabádá Záhorovský.

Zlínští se ale ani za nepříznivého stavu nevzdávali a snažili se o vyrovnání. Nepomohla jim ale ani závěrečná hra bez brankáře.

„Ke konci zápasu jsme měli smůlu, protože jsme zahodili spoustu šancí. Hodně nás mrzí tyčka Karla Rachůnka,“ posteskl si zlínský útočník.

O nápravu se Berani mohou pokusit již zítra, kdy zajíždějí do Třince. „Doufám, že porážku na severu odčiníme,“ burcuje Martin Záhorovský.