Liga žáků 9. tříd

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - PŘEROV 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)

Pochvalu za předvedený výkon zaslouží celé mužstvo.

Branky a nahrávky domácích: Zderčík 2, Kočí, Červenka, Pudelka - Rozhon 2, Zderčík, Kočí, Hanáček, P. Nikl. Uh. Hradiště: Machálek - Černý, Rozhon, P. Nikl, Močička - Pijáček, Kočí, Zderčík - Červenka, Pudelka, Bršlica - Hartl, Hanáček.

ORLOVÁ - UHERSKÉ HRADIŠTĚ 1:8 (0:2, 0:2, 1:4)

Ve velmi improvizované sestavě podali hosté asi nejlepší výkon v celé sezoně. Od první minuty byli jasnými pány na ledě. Fantastický výkon podal brankář Tomáš Machálek.

Branky a nahrávky hostí: Močička 2, Pudelka 2, Rozhon, Červenka, Hanáček, Zderčík - Hartl 3, P. Nikl 2, Pudelka, Zderčík, Hanáček. Uh. Hradiště: Machálek - Černý, P. Nikl, Rozhon, Pjevič - Červenka, Pudelka, Zderčík - Hartl, Močička, Hanáček.

Liga žáků 8. tříd

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - PŘEROV 2:5 (1:2, 1:3, 0:0)

Domácí podali výborný výkon, jenže hokej se hraje na góly. Přitom například v poslední třetině byl poměr střel na bránu 14:1!

Branky a nahrávky domácích: Varmuža 2 - Brim, Malíšek. Uh. Hradiště: Kozel - Křeháček, M. Nikl, Teichman, Kryl - Býček, Varmuža, Brim - Větříšek, Šrenk, Malíšek - Svízela, Směták.

ORLOVÁ - UHERSKÉ HRADIŠTĚ 7:10 (1:4, 3:3, 3:3)

Jasné vedení 4:1 po úvodní třetině si osmáci Uh. Hradiště udržovali po celý zápas. Jednoznačně podali lepší výkon v útočné fázi než v obranné.

Branky a nahrávky hostí: Brim 4, Svízela, Býček, M. Nikl, Janča, Malíšek, Teichman - Býček 3, Varmuža 3, Janča, Směták. Uh. Hradiště: Obal - Křeháček, M. Nikl, Teichman, Kryl - Býček, Varmuža, Brim - Větříšek, Janča, Malíšek - Svízela, Šrenk, Směták.

Liga žáků 7. tříd

PŘEROV - UHERSKÉ HRADIŠTĚ 6:3 (3:1, 3:1, 0:1)

Hosté po celý zápas tahali za kratší konec.

Branky a nahrávky hostí: Batonožek, Zlámal, Hruboš - Huťka, Baroň.

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - ORLOVÁ 10:4 (2:0, 5:3, 3:1)

Od začátku bylo jasné, že domácí potvrdí roli favorita. Kluci si s chutí zastříleli a hostům nadělili „desítku“. Je vidět, že i po odchodu naší první útočné řady do Zlína jsou kluci schopni podávat výborné výkony. Lví podíl má na tom i trenér Richard Šebestů, který umí nejen stmelit mužstvo, ale i dodat potřebné sebevědomí.

Branky a nahrávky domácích: Zlámal 3, Baroň 2, Nohál, Batonožek, Křižka, Hruboš, Strmiska - Zlámal 3, Baroň 2, Nohál 2, Huťka, Strmiska. Uh. Hradiště: Šivel - Botek, Huťka, Mlčoch, Křižka - Baroň, Hruboš, Zlámal - Strmiska, Nohál, Batonožek.

Liga žáků 6. tříd

PŘEROV - UHERSKÉ HRADIŠTĚ 2:4 (1:1, 2:0, 1:1)

Přerov získal doposud v nadstavbové části jen dva body, přesto byl zápas vyrovnaný. Hosté brzy vedli, ale domácí do konce třetiny vyrovnali. V prostřední části se Hradišťané utrhli na dvoubrankový náskok, soupeř ale opět snížil. Vzápětí ale Bureš dokončil hattrick a bylo rozhodnuto.

Branky a nahrávky hostí: Bureš 3, Kubal - Kubal 2, Bureš, Müller. Uh. Hradiště: Gerža - Müller, Botek, Mlčoch, Škubal - Bureš, Kubal, Soviš - Brebis, Fuksa, Matucha - Maňásek, Trucla, Prošek.

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - ORLOVÁ 4:3 (1:3, 1:0, 2:0)

V předchozím duelu Hradišťští rozstříleli Orlovou 7:1, tentokrát se však trápili. Špatný pohyb a váznoucí kombinace byly hlavní příčinou průběžného stavu 1:3. V prostřední části domácí snížili a ve třetí třetině, kdy trenér Šebestů stáhl sestavu na dvě pětky, otočili stav na konečných 4:3. Mužstvo podržel gólman Mareček, který od svého nástupu na led neinkasoval.

Branky a nahrávky domácích: Kobylík 2, Müller, Fuksa - Fuksa 2, Remeš, Brebis. Uh. Hradiště: Gerža (31. Mareček) - Müller, Botek, Trucla, Prošek, Mlčoch, Škubal - Bureš, Kubal, Remeš - Kobylík, Fuksa, Brebis - Maňásek, Matucha, Soviš.

KP starších žáků

BOHUMÍN - UHERSKÝ OSTROH 8:6

Ostrožanům v závěru sezony dochází síly a dělají chyby zejména v obranné hře.

Branky a nahrávky hostí: Kučera 4, Mikeš 2 - Ebringer, Dula, Šlapák. Uh. Ostroh: M. Šlapák - Bílek, Lano, Malušek, Martinek - Dula, Mikeš, Kučera - Staněk, J. Šlapák, Studnička - Ebringer, J. Pajtaš.

KP mladších žáků

BOHUMÍN - UHERSKÝ OSTROH 4:3 (0:0, 3:1, 1:2)

Domácí si ve druhé třetině vybudovali dvoubrankový náskok, který se Ostrožanům i přes mocný finiš nepodařilo zlikvidovat.

Branky a nahrávky UO: Stránský 2, Flora - Zápařka 2, Bachan.

UHERSKÝ BROD - UHERSKÝ OSTROH 5:3

Domácí se po chybách soupeře ujali až dvoubrankového vedení. Hosté v závěru snížili, další šanci ale nevyužili a domácí z protiútoku uzavřeli na konečných 5:3.

Branky: Klusák 2, Hlavica, Hřib, Bujáček - Bachan, Větříšek, Melichárek. Uh. Ostroh: Nedoma - Bachan, Botek, Zápařka, Kurečka - Menšík, Pajtaš, Stránský - Vaněk, Flora, Košík - Machala, Hýl.

KP přípravek 5. tříd

UNIČOV - UHERSKÉ HRADIŠTĚ 6:3 (3:1, 2:0, 1:2)

Hosté nepodali špatný výkon, jenže nedokázali uhlídat o hlavu většího a 15 kg těžšího domácího Šoustka, který jim po samostatných akcích vstřelil všechny góly.

Branky a nahrávka hostí: Světlík, Valenta, A. Kellner - Světlík. Uh. Hradiště: Vu - Škubal, Mlčoch, Kotrla, Kellner - Koželuha, Tománek, Tomešek - Klačánek, Světlík, Valenta - Januška, Machala.

OLOMOUC - UHERSKÝ OSTROH 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Výborné utkání rozhodla již 33. vteřina utkání, kdy se domácí ujali vedení. Ostrožané se po celý čas snažili o vyrovnání, byli herně lepší, ale branku nevstřelili, i když měli pět samostatných nájezdů. Naopak Olomouc při power-play trestala.

Uh. Ostroh: Juračka, Lekeš - Mojžíšek, M. Rauš, Andrýsek, Maršálek - Pajtaš, Píštěk, Veselý - Větříšek, Vyskočil, Melichárek - Hrachovský, Petřík, Hýl - V. Malušek.

KP přípravek 4. tříd

UNIČOV - UHERSKÉ HRADIŠTĚ 0:19 (0:7, 0:7, 0:5)

Hosté měli jasně navrch, trenér Weintritt ocenil kombinační hru a fakt, že se zaujetím vydrželi hrát i za rozhodnutého stavu celý zápas.

Branky a nahrávky hostí: Malota 4, Weintritt 4, Richter 3, Forman 3, Bednařík 2, Skřivánek, Rosůlek, Kotásek - Bednařík 4, Kotásek 4, Weintritt 4, Malota 3, Jašek 2, Richter. Uh. Hradiště: Bobáčik (16. Veselý) - Jašek, Skřivánek, Rosůlek, Ivan - Bednařík, Weintritt, Malota - Forman, Kotásek, Richter - Prček.

Minihokej přípravek 3. tříd

Turnaj v Uh. Ostrohu: Uh. Ostroh - Kroměříž 4:4 (Studnička 2, Matúšů, Machálek), Val. Meziříčí - Uh. Ostroh 1:18 (Haláč 5, Machálek 4, Bílek 3, Zalubil 2, O. Klauda, R. Klauda, Krmíček, Hendrych).
Turnaj v Uh. Brodě (2. třída): Uh. Brod - Zlín A 9:4, - Vsetín 6:0, - Kopřivnice 5:4.