Liga juniorů

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – KROMĚŘÍŽ 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

V důležitém utkání byla rozhodující druhá třetina. Na jejím začátku hráli domácí sedm minut v kuse ve třech, i díky vynikajícímu výkonu brankáře Oharka se ale dokázali ubránit a vzápětí sami z přesilové hry dali gól na 2:1. Ve 48. minutě zvýšil Pospíšil na 3:1 a Hradišťané si už disciplinovaným a bojovným výkonem výhru nenechali vzít.

Branky a nahrávky domácích: Čech, Korda, Pospíšil - Karpíšek 3, Trněný. Uh. Hradiště: Oharek - Trněný, Petrucha, Chovanec, Šudoma, Blaha - Karpíšek, Čech, Pospíšil - Korda, Kreisinger, Oslzla - Hrabec, Fridrich, Krsička. Trenér: P. Sakrajda.

I. liga dorostu

KROMĚŘÍŽ – UHERSKÉ HRADIŠTĚ 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Hradišťané měli v prvních dvou třetinách mírně navrch, nedokázali ale zužitkovat vyložené šance. Naopak v oslabení inkasovali první gól, který se nakonec ukázal jako rozhodující.

Uh. Hradiště: Hubáček - Doležálek, Ohnoutek, Měšťánek, Lažek, Malota, Bříštěla - Dvořák, Kočí, Maňásek - Koutný, Vlk, Kubát - Marčík, Kahánek, Rozhon.

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HODONÍN 7:3 (1:1, 4:0, 2:2)

Důležité vítězství domácí vybojovali především výborně zvládnutou druhou třetinou, kdy vstřelili hned tři góly ve vlastním oslabení! V závěrečné části si už vedení s přehledem pohlídali.

Branky a nahrávky domácích: Fiala 2, Kočí, Kubát, Kahánek, Koutný, Dvořák - Kahánek 2, Kočí 2, Fiala, Bříštěla, Hampl, Ohnoutek. Uh. Hradiště: Hubáček - Doležálek, Ohnoutek, Lažek, Hampl, Bříštěla - Dvořák, Kahánek, Maňásek - Koutný, Marčík, Rozhon (55. Flasar) - Fiala (41. Vlk), Kočí, Kubát. Trenér: J. Novák.

Liga žáků 9. tříd

VSETÍN – UHERSKÉ HRADIŠTĚ 9:2 (4:1, 2:0, 3:1)

Rozjeté mužstvo Vsetína nedalo Hradišťanům sebemenší šanci.

Branky a nahrávky hostí: Beneš, Nikl - Pudelka. Uh. Hradiště: Machálek - Nikl, Hromádko, Beneš, Malečík - Červenka, Němec, Zderčík - Sháněl, Pudelka, Močička - Korda, Hanáček. Trenér: M. Nečas.

Liga žáků 8. tříd

VSETÍN – UHERSKÉ HRADIŠTĚ 6:4 (1:2, 2:1, 3:1)

Po celý zápas byli hosté domácím minimálně vyrovnaným soupeřem, doplatili ale na nevyužité příležitosti za stavu 1:2 a 3:3. Přesto si celý tým za vynikající výkon zaslouží pochvalu.

Branky a nahrávky hostí: Brim 2, Směták, Svízela - Varmuža, Větříšek, Býček. Uh. Hradiště: Obal (Kozel) - Nikl, Křeháček, Kryl, Teichman - Býček, Varmuža, Směták - Větříšek, Brim, Svízela - Pijáček. Trenér: M. Nečas.

Liga žáků 7. tříd

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – VSETÍN 13:3 (4:0, 4:2, 5:1)

Takový výsledek proti Vsetínu nikdo v Uherském Hradišti nepamatuje! Odveta po smolném zápase ve Vsetíně, kde Hradišťané prohráli 3:1, se domácím mimořádně vyvedla. Hned od začátku vlétli na soupeře jako uragán a už v 9. minutě svítil na ukazateli stav 3:0. I nadále pokračovali v pekelném tempu, které soupeř nevydržel a ve třetí třetině pak úplně odpadl. Chvílemi to byla úplná exhibice hradišťských hokejistů, kteří předvedli excelentní výkon.

Branky a nahrávky domácích: Galuška 3, Hruboš 3, Haničinec 2, Nohál 2, Mlčoch 2, Křižka - Haničinec 3, Nohál 2, Strmiska, Křižka, Huťka. Uh. Hradiště: Šivel (49. Moštěk) - M. Strmiska, Botek, Křižka, Huťka - Šrenk, Galuška, Haničinec - Nohál, Hruboš, Mlčoch. Trenér: R. Šebestů.

Liga žáků 6. tříd

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – VSETÍN 3:9 (1:4, 1:1, 1:4)

Domácím se vůbec nepodařil začátek utkání, když po hrubých individuálních chybách obrany a třech střelách na branku prohrávali ve 3. minutě už 0:3. Od té chvíle se hrál vyrovnaný zápas, Hradišťané jen mohou litovat, že za stavu 2:5 nevyužili dvojnásobnou přesilovku. Ve třetí třetině ale šel jejich výkon rapidně dolů a výsledkem byly další čtyři góly v jejich bráně.

Branky a nahrávky domácích: Pleša 2, Bureš - Müller 2, Brebis, Mihalka. Uh. Hradiště: Gerža (41. Mareček) - Müller, Botek, Mlčoch, Mihalka - Remeš, Bureš, Kubal - Brebis, Ďorďovič, Kobylík - Trucla, Pleša, Maňásek. Trenér: R. Šebestů.

KP starších žáků

UHERSKÝ OSTROH – UHERSKÝ BROD 8:2 (3:0, 3:1, 2:1)

V derby měli jasně navrch domácí, kteří si s Broďany bez problémů poradili.

Branky: Mikeš 3, Dula, Kučera, Bílek, Studnička, J. Šlapák - Jílek, Gerlich. Uh. Ostroh: M. Šlapák - Bílek, Studnička, Martinek, K. Malušek - Mikeš, Dula, Kučera - Lano, J. Šlapák, Staněk - J. Pajtaš, Matúšů, Žádník. Uh. Brod: Šalena - Ďurica, Slobodian, Blaho, Slovák, R. Adami, Hodic, Bulejko,Pavlůsek, Jilek, Bobák, Krajčí, Rezek, Gerlich.

KP mladších žáků

UHERSKÝ OSTROH – UHERSKÝ BROD 5:4 (1:1, 4:2, 0:1)

Na rozdíl od starších žáků se na ostrožském ledě strhla pravá bitva. Domácí sice měli po dvou třetinách dvoubrankový náskok, hosté ale v závěrečné části snížili na rozdíl jediného gólu, takže to bylo obrovské drama až do konce.

Branky: Melichárek 3, Stránský, Menšík - Hlavica 2, Hřib, Klusák. Uh. Ostroh: Juračka (Nedoma) - Bachan, Botek, Zápařka, Machala - Menšík, Stránský, Vaněk - A. Větříšek, Melichárek, Rauš - Košík, Vyskočil, Maršálek - Olejník. Uh. Brod: Kučera - M. Adami, Hrbák, Vaněk, Klusák, Hlavica, Hanáček, Šibán, Gahura, Bujáček, Buráň, F. Tichopádek, Hřib, Kociňák.

KP přípravek 5. tříd

UHERSKÝ OSTROH – OLOMOUC 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Domácí hokejisté byli proti Olomouci favoritem, nedokázali se však prosadit střelecky.

Uh. Ostroh: Juračka (Lekeš) - Mojžíšek, M. Rauš, Andrýsek, Maršálek - Hrachovský, Píštěk, Veselý - Větříšek, Vyskočil, Melichárek - Petřík, Hýl, Vaďura - V. Malušek.

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – UNIČOV 2:6 (1:3, 0:2, 1:1)

V průběhu střetnutí domácí nedokázali pokrýt nejlepšího hráče hostí Šoustka, který zařídil řadu branek svého týmu.

Branky a nahrávky domácích: Valenta, Soviš - Koželuha. Uh. Hradiště: Vu - Mlčoch, Škubal, Kellner, Kotrla - Koželuha, Světlík, Soviš - Tomešek, Tománek, Valenta - Světinský, Januška, Matušina.

KP přípravek 4. tříd

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – UNIČOV 5:5 (2:4, 1:1, 2:0)

Domácí předvedli katastrofální úvod, když během pěti minut inkasovali tři góly. Hosté si stále udržovali dvougólový náskok, který se domácím podařilo zlikvidovat až v závěrečné části, kdy se dvakrát po individuální akci prosadil Malota.

Branky a nahrávky domácích: Machala 2, Weintritt, Malota, Bednařík - Bednařík, Jašek, Weintritt. Uh. Hradiště: Bobáčik - Jašek, Skřivánek, Ivan, Stodůlka, - Bednařík, Weintritt, Malota - Richter, Kotásek, Machala - Prček, Forman, Klačánek. Trenér: S. Weintritt.

UHERSKÝ BROD – OLOMOUC 1:6 (0:2, 0:1, 1:3)

Domácí hokejisté se snažili bojovat, nakonec se ale projevila únava vyplývající z malého počtu hráčů.Branka domácích: Jan Mikulec.