VELKÁ BÍTEŠ – UHERSKÝ BROD 2:7 (0:2, 0:3, 2:2)

Výsledek sice vypadá jednoznačně, zejména začátek utkání ale nic podobného nenaznačoval. „Domácí hráli aktivně, dobře bruslili a vytvořili si mírnou převahu. Do vyložených šancí jsme je příliš nepouštěli,“ poznamenal uherskobrodský trenér Viktor Hlobil. A když už se náhodou útočníkům Bíteše podařilo obranný val překonat, stál jim v cestě gólman Málek, který se do brodské brány vrátil po nemoci.

A když hosté přestáli úvodní tlak, nekompromisně udeřil, když Suhrada s Obadalem vměstnali své zásahy do jediné minuty. Další rána pro domácí přišla těsně po první přestávce. Hned po osmnácti vteřinách hry se trefil Kubiš a Brod vedl už o tři góly. „To domácí hodně poznamenalo a prakticky celou druhou třetinu se na nic nezmohli,“ všiml si Hlobil. V závěru prostřední části se navíc v rychlém sledu zapsali do střelecké listiny i Vančura a znovu Obadal, takže bylo prakticky rozhodnuto.

V závěrečné části se sice hosté nechali zbytečně vylučovat a nabídli tak domácím možnost dvakrát skórovat, na konečném výsledku už to však nemohlo nic změnit. Za zmínku ještě stojí další dvě branky Vančury, který tak zkompletoval hattrick.

Branky: 50. Petrčka, 56. Židák – 39., 47. a 58. Vančura, 15. a 40. L. Obadal, 15. Suhrada, 21. Kubiš. Uh. Brod: Málek – Surý, Molnár, Heča, Kojecký, Woska, Kovář – Vančura, Suhrada, Kubiš – Škorec, L. Obadal, Šiller – Bršlica, Bujáček, Dovrtěl. Trenér: V. Hlobil.