Domácí borci prohráli s Opavou vysoko 6:11. Nedařilo se ani Vsetínu, který prohrál v Přerově. Valašskomeziříčští Bobři měli volný los.

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – OPAVA 6:11 (3:6, 2:4,1:1)

Stejně jako v prvním vzájemném zápase sezony v úvodním kole i tentokrát měli zápas jasně pod kontrolou hokejisté Opavy. Kanonádu odstartovali už v první části, kterou vyhráli 6:3. Hattrickem se blýskl hostující Grofek, jenž přidal i asistenci.

Branky a nahrávky: 6. Antonovič (Šťastný), 15. Rapant (Mikeš, Červenka), 14. Hrabec, 32. Křemeček (Sekerka), 36. Šoula (J. Rapant), 55. Matula (Mikeš, Sakrajda) – 6. Černý (Měch, Grofek), 8. Grofek, 11. Grofek (Herman, Tůma), 16. Kocián (Tichý), 19. Chalupa (Tůma), 22. Měch (Tůma), 26. Mlýnek (Šafránek), 29. Grofek (Měch), 39. Pavelek (Kocián), 42. Kaschatzký (Mlýnek).

PŘEROV – VSETÍN 6:2 (3:0, 1:0, 2:2)

První utkání druhé čtvrtiny základní části hokejistům Vsetína nevyšlo. Na ledě ne příliš oblíbeného soupeře nevyšly hostům úvodní dvě třetiny, ve kterých přerovští Zubři rozhodli o svém vítězství. První branku hostů dal až za stavu 5:0 pro Přerov Petr Hruška. Valaši tak po třech výhrách v řadě prohráli.

Branky a nahrávky: 7. Kundrátek (Menšík, Pala), 17. Goiš (Ditrich, Krajíček), 20. Krajíček (Brančík), 25. Sedlák (Kundrátek, Krajíček), 45. Blinka (Hanák, Faltýnek), 55. Sedlák (Hanák, Kotásek) – 49. P. Hruška (Děděk), 60. Hoďa (Vaněk, Kubo).

Další výsledky: Havířov – Frýdek-Místek 5:2, Nový Jičín – Prostějov 3:5, Poruba – Karviná 1:3.

1. Havířov 11 8 2 0 0 1 45:23 28
2. Opava 11 8 0 0 1 2 52:34 25
3. Přerov 11 8 0 0 0 3 42:28 24
4. Vsetín 11 8 0 0 0 3 41:30 24
5. Karviná 11 6 0 0 1 4 41:33 19
6. Prostějov 11 6 0 0 0 5 40:34 18
7. Val. Meziříčí 10 4 2 0 0 4 34:37 16
8. Nový Jičín 11 3 0 0 0 8 22:38 9