UHERSKÝ BROD – HODONÍN B 12:6 (6:1, 3:3, 3:2)

O osudu utkání bylo rozhodnuto už po první třetině, kterou domácí vyhráli o pět gólů. Ve zbytku zápasu pak v otevřené partii pustili ke slovu i soupeře.

Branky domácích: Gureň 3, Ondra 3, Šiller 2, Heča, Pšurný, Bujáček, Holík. Uh. Brod: Zubo – Tomek, Kubiš, Surý, Gureň, Heča, Krůžela – Šiller, Pšurný, Holík – Ondra, Klusák, Vaculín – Pavlůsek, Hladiš, Ondráček – Bujáček. Trenér: Kůdela.

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 2:6 (2:1, 0:2, 0:3)

Hradišťané začali proti druhému týmu tabulky výborně, když vedli už 2:0. Hosté ale ještě před první sirénou snížili a ve zbytku zápasu byli na ledě jasnými vládci.

Branky domácích: Kubal, Fridrich. Uh. Hradiště: Oharek – Lažek, Studený, Foltýn, Škubal, Bednařík – Kotačka, Fridrich, Novák – Kršjak, Nohál, Kubal – Zlámal, Šlapák, Janíček. Trenér: Weintritt.

HODONÍN B – UHERSKÝ OSTROH 2:3 PP (1:0, 0:0, 1:2 – 0:1)

Když se domácí v 58. minutě dostali do vedení 2:1, nevypadalo to s Ostrohem dobře. Závěr ale zvládli famózně. Rauš nejprve 33 vteřin před koncem vyrovnal a v prodloužení zajistil hostům druhý bod Stránský.

Branky hostí: Flora, D. Rauš, Stránský. Uh. Ostroh: Valúch – D. Rauš, Maršálek, R. Kučera, Beneš, Andrýsek – V. Galuška, Mika, Karpíšek – L. Galuška, Flora, Stránský – M. Rauš, Ťok, Větříšek. Trenér: Klauda.

KROMĚŘÍŽ – UHERSKÝ BROD 1:6 (0:0, 0:4, 1:2)

Duel na půdě vedoucího týmu tabulky vyšel hostům náramně. Zazářil hlavně Michal Pšurný, který se na výhře podílel čtyřmi přesnými trefami. Rozhodující úder zasadili hosté Kroměříži v prostřední části, kterou vyhráli o čtyři branky. Hanáci doma prohráli po dlouhých dvanácti měsících, přesně před rokem je přitom porazili opět Broďané.

Branky hostí: Pšurný 4, Heča, Kubiš. Uh. Brod: Zubo – Surý, Gureň, Tomek, Kubiš, Krůžela, Heča, Peterka – Ondra, Klusák, Vaculín – Šiller, Pšurný, Holík – Bumbál, Hladiš, Ondráček – Bujáček. Trenér: Kůdela.

BOSKOVICE – UHERSKÉ HRADIŠTĚ 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)

Na začátku Hradišťané drželi soupeře na uzdě, v závěru první části ale dvakrát inkasovali a od té chvíle už se nezmohli na vážnější odpor.

Branka hostí: Oharek. Uh. Hradiště: Oharek (30. Jakubčík) – Bednařík, Studený, Kojecký Foltýn, Škubal – Kotačka, Fridrich, Novák – Kršjak, Nohál, Kubal – Zlámal, Šlapák, Janíček. Trenér: Weintritt.