PANTHERS HODONÍN - UH RANGERS 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)

Rangers se povedl vstup do utkání, když je hned v úvodu poslal Uherek do vedení. Hosté měli průběh nadále pod kontrolou a v závěru první třetiny přidali druhý gól.

V polovině zápasu došlo k nepříjemné události, když rozhodčí bez cizího zavinění upadl tak nešťastně, že si nadvakrát zlomil nohu. Po čtyřicetiminutovém přerušení začali Panteři za podpory dvou stovek fanoušků nepříjemně dotírat a podařilo se jim snížit na 1:1.

Jejich nadšení ale jedinou vteřinu před koncem prostřední části zchladil Šupka, který zakončil parádní akci Gärtnera. A když v závěrečné části přidal Šuráň čtvrtý gól, bylo rozhodnuto. Domácí se sice nevzdali a podařilo se jim snížit na rozdíl dvou branek, jenže vzápětí při power play inkasovali popáté a Jezdci se tak v sérii hrané na dvé vítězná utkání ujali vedení 1:0. Pokud uspějí i v zítřejším duelu na domácí půdě, vypuknou na zimním stadionu v Uherském Hradišti mistrovské oslavy.

Branky hostí: Uherek, Sádecký, Šupka, Šuráň, Gärtner. UH Rangers: Hubáček Mynář, Vajdík, Krajc, Vašek Uherek, Jakeš, Šuráň Šupka, Gärtner, Sádecký Sukup, Hejda, Martinák Andrýs.

Druhé utkání se hraje zítra ve 20.30 hodin na stadionu v Uherském Hradiště, případný třetí zápas by se hrál opět v Hradišti o týden později.