Více než pět stovek fanoušků si po 9. hodině našlo cestu na Zimní stadion Luďka Čajky ve Zlíně. Vedení klubu příchozím připravilo bohatý program. Zájemci se mohli zúčastnit dovednostní soutěže v podobě samostatných nájezdů na brankáře extraligového týmu – Jakuba Sedláčka a Radovana Biegla.

„Fanoušci se na nás chtěli vytáhnout, dokonce se některým podařilo trefit horní roh. Důležité ale je, že jsme udělali našim příznivcům, především těm nejmladším, radost a sami se nezranili,“ s úsměvem poznamenala současná jednička týmu mezi tyčemi Jakub Sedláček.

Souběžně se zájemci mohli podívat do šatny hokejistů.

„Takový zájem jsem nečekal. Je největší od doby co u týmu působím,“ přiznal vedoucí zlínského týmu Oldřich Šolc. Fanoušci se tak mimo jiné mohli podívat na zasedací pořádek v kabině nebo nahlédnout na nástěnku s výší pokut za prohřešky z mistrovských zápasů.

Po desáté hodině vypukla autogramiáda hokejistů RI Okna. Na vlastnoruční podpis Jaroslava Balaštíka, Petra Lešky, Bedřicha Köhlera, Martina Hamrlíka, Lukáše Galvase, Ivana Rachůnka, Andreje Kollára, Petra Mokrejše, Davida Noska, Martina Záhorovského a Pavla Kubiše si zájemci museli vyčkat až půlhodinovou frontu. Také samotné hráče už v závěru od podepisování začaly bolet ruce.

„Dá se to vydržet. Co bychom pro naše fanoušky neudělali,“ poznamenal Petr Leška.