ŠTERNBERK – UHERSKÝ OSTROH 3:8 (1:0, 1:1, 1:7)

Ostrožané se proti neoblíbenému soupeři dvě třetiny trápili, pak ale předvedli dokonalý obrat. Do tří minut a 27 sekund vměstnali čtyři branky a otočili vývoj z 1:2 na 5:2 ve svůj prospěch.

Branky: 5. Zima, 36. Dobrý, 49. Jurák – 44. a 58. Antonovič, 32. Klimovič, 43. Stránský, 43. Hrbatý, 47. V. Galuška, 53. Ťok, 55. Flora. Uh. Ostroh: Valúch – Zahradný, Rapant, Nevídal, Frolek, Beneš, Bachan – Klimovič, Antonovič, Flora – Stránský, V. Galuška, Hrbatý – Ťok, M. Kučera, Lenkovič. Trenér: I. Klauda.

UNIČOV – UH. HRADIŠTĚ 6:3 (2:1, 1:1, 3:1)

Hradišťané v Uničově doplatili na neproměňování šancí. „Hlavně za stavu 2:1 pro domácí jsme měli sérii asi pěti tutovek, jenže v koncovce se zkrátka trápíme, nespadne nám tam nic," smutnil hradišťský trenér Lukáš Kašný.

Jeho svěřenci až do posledních minut sahali po bodu, domácí ale tři minuty před koncem zvýšili z přesilové hry na 5:3 a bylo po nadějích.

Branky hostí: Burša, Šrenk, Ondra. Uh. Hradiště: Oharek – Fridrich, Studený, Lažek, Kršjak, Pochylý, Dobeš – Kotačka, Burša, Horehleď – Schuster, Ondra, Karpíšek – Nohál, Šrenk, Haničinec. Trenér: L. Kašný.

UHERSKÝ BROD B – KROMĚŘÍŽ 1:11 (1:2, 0:3, 0:6)

Brodští junioři byli od začátku krok za soupeřem, díky výbornému výkonu gólmana Chovance ale dlouho drželi přijatelný výsledek. V závěrečné třetině se však jejich defenziva totálně rozsypala a konečné skóre bylo dvouciferné.

Branka domácích: Kovář. Uh. Brod B: D. Chovanec – Vyoral, Adami, Šobáň, Mravko, Hladiš – Pavlůsek, Bujáček, Klusák – O. Chovanec, Gahura, Kovář – Bařinka, Kociňák, Fládr. Trenér: F. Vaněk.