UNIČOV – UHERSKÉ HRADIŠTĚ 6:3 NEDOHRÁNO (5:1, 1:2)

Hradišťané odcestovali do Uničova pouze se dvěma pětkami, neboť ze zdravotních, pracovních či školních důvodů nemohli nastoupit Kotačka, Lažek, Kršjak, Burša, Horehleď, Gergela, Rozhon a další hráči.

„Na hře se to samozřejmě projevilo, domácí na nás vletěli a v první třetině jasně dominovali," řekl trenér Robert Pochylý. Za stavu 6:1 se ale jeho svěřenci vzchopili a snížili na rozdíl tří gólů. „Zdálo se, že bychom mohli domácí pozlobit, jenže v té chvíli rozhodčí zápas ukončil, protože na ledě kvůli mlze nebylo vidět na krok," pokrčil rameny hradišťský lodivod.

Sportovně-technická komise pak rozhodla, že jelikož byla odehrána více než polovina zápasu (čas se zastavil na 30:13), zůstává v platnosti výsledek dosažený na ledě. Spravit náladu si mohou Hradišťané v neděli, kdy doma od 15 hodin hostí Rosice.

Branky hostí: Šrenk, Zlámal, Kubal. Uh. Hradiště: Barvík – Kojecký, Studený, Janíček, Hrabec – Šrenk, Kubal, Nohál – Fridrich, Zlámal, Oharek. Trenér: Pochylý.

UHERSKÝ OSTROH – BŘECLAV 9:1 (3:0, 3:1, 3:0)

„Břeclav nás v přípravě porazila, takže jsme se chtěli na zápas dobře připravit. Kluci to vzali zodpovědně a výsledek se dostavil. Nebyli jsme v kompletní sestavě, měli jsme jen tři klasické obránce, ale ti, kteří vzadu zaskočili, odvedli výbornou práci," poznamenal ostrožský trenér Ivan Klauda, podle kterého byly důležitým faktorem přesilové hry, ze kterých jeho svěřenci vstřelili šest branek. „V pátek jsme jim věnovali půlku tréninku a na konec v podstatě rozhodly zápas. Když by to tak pokračovalo dál, tak se určitě zlobit nebudu," pousmál se domácí kouč.

Branky: 13., 31. a 55. Antonovič, 3. V. Galuška, 17. Flora, 27. Mika, 27. Z. Kučera, 51. Stránský, 55. Karpíšek. Uh. Ostroh: Valúch – R. Kučera., Mika, Beneš, Andrýsek, Nevídal, Šlapák – Antonovič, V. Galuška, L. Galuška – Karpíšek, Z. Kučera, Větříšek – Flora, Ťok, Stránský. Trenér: Klauda.