Čtyřmi body ze dvou utkání si pomohli Broďané, naopak výbornou formu z posledních týdnů nepotvrdilo Hradiště, které získalo jen bod za domácí prohru s Uničovem v prodloužení.

Břeclav – Uherský Ostroh 3:8 (1:1, 2:4, 0:3)

Drezúru břeclavských lvů načali Ostrožané ve druhé třetině, kdy jim odskočili na rozdíl čtyř branek. Domácí sice dvěma trefami vývoj zdramatizovali, v závěrečné části už ale na ledě existovalo jen jedno mužstvo a hosté si nakonec odvezli jednoznačné vítězství.

Branky: 10. Abazaj, 37. Hrbatý, 39. Zugar – 22. a 48. Stránský, 31. a 55. Žabčík, 17. Beneš, 26. Kučera, 29. Machálek, 54. Mika. Uh. Ostroh: Valúch - Kučera, Žabčík, D. Rauš, Nevídal, Stuchlík, Vaněk, Mika, J. Zalubil, L. Zalubil, Petr Flora, Pavel Flora, Stránský, Beneš, M. Rauš, Machálek – Hendrych.  Trenéři: Valúch, Miklík

Uherský Ostroh – Březina 4:3 (1:0, 2:1, 1:2)

Když domácí kanonýr Stránský zvyšoval v polovině zápasu už na 3:0, vypadalo to na jednoznačnou záležitost domácích. Hráči Březiny ovšem v předchozím utkání porazili dosavadního lídra soutěže Velké Meziříčí a také Ostrožany nakonec pořádně potrápili. Po snížení na 3:2 a 4:3 sahali po bodu, skvěle chytající Valúch těsný náskok uhájil.

Branky: 2. D. Rauš, 21. L. Zalubil, 29. Stránský, 47. Mika – 32. Přibyl, 41. Dupljaku, 53. Kozel. Uh. Ostroh: Valúch - Kučera, Žabčík, D. Rauš, Ševčík, Andrýsek, Stuchlík, Vaněk, Mika, V. Galuška, L. Zalubil, L. Galuška, Pavel Flora, Stránský, Beneš, J. Zalubil, Machálek - Petr Flora, M. Rauš. Trenéři: Valúch, Miklík.

Velká Bíteš – Uherský Brod 6:5p (1:2, 1:0, 3:3 – 1:0)

Ještě sedm minut před koncem třetí třetiny prohrávali Broďané o dvě branky, díky slepeným brankám Šillera s Vaculínem si ale vynutili prodloužení. V tom sice byli šťastnější hráči Bíteše, i bod ale hodté brali.

Branky: 43. a 53. Bustin, 5. Petrčka, 31. Štěpánek, 51. Grmela, 64. Šidák – 13. a 54. Šiller, 4. Mojžíš, 45. Klusák, 55. Vaculín. Uh. Brod: Chovanec – Vosátko, Heča, Kužílek, Mojžíš, Tomek, Surý – Bařinka, Budil, Bujáček – Klusák, Vaněk, Dvořáček – Vaculín, Šiller, Kotek – Podešva. Trenér: Kůdela.

Uherský Brod – Rosice 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Góly začaly padat až v závěru první třetiny, kdy na úvodní trefu hostujícího Gombarčíka těsně před první sirénou odpověděl Bujáček. Pak před oběma brankami dominovali gólmani. Až polovině závěrečné části překonal gólmana Rosic při přesilovce 5 na 3 Kužílek a rozhodl tak o důležité výhře svého týmu.

Branky: 20. Bujáček, 48. Kužílek – 19. Gombarčík. Uh. Brod: Chovanec – Mojžíš, Surý, Gureň, Vosátko, Kužílek, Tomek – Hlaváč, Bujáček, Šiller – Dvořáček, Podešva, Vaculín – Bařinka, Pavlůsek, Budil – Vaněk. Trenér: Kůdela.

Blansko – Uherské Hradiště 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)

Hradišťané sice šli po úniku Pavlůska ve 14. minutě do vedení, domácí ale v závěru první části srovnali. Rozhodnutí přinesla druhá třetina, kdy hosté třikrát inkasovali. Pak si ssice vytvořili velký tlak, ze kterého ale vytěžili pouze Červenkovo snížení na konečných 4:2.

Branky: 19. Berka, 22. Vítek, 28. a 35. Drenčko – 14. Pavlůsek, 58. Červenka. Uh. Hradiště: Peprník (35. Kubík) – Lažek, Studený, Uhřiček, Lišaník, Hrabec, Kojecký – Červenka, Šrenk, Kotačka – Burša, Tomešek, Nohál – Větříšek, Pavlůsek, Jurča – Kršjak, Forman. Trenér. Čech.

Uherské Hradiště – Uničov 3:4p (0:1, 0:2, 3:0 – 0:1)

Oba celky předvedly fanouškům skvělou útočnou partii, ve které ale dlouho mířili do černého pouze hosté. Hradišťané se ale v závěrečné části skvěle vrátili do zápasu, když třemi zásahy vyrovnali. Bohužel ale spoustu dalších šancí nevyužili, a tak se z výhry v prodloužení radoval jejich soupeř.

Branky: 41. Burša, 45. Forman, 54. Kotačka – 31. a 62. Korhoň, 9. Šímo, 35. Žajgla. Uh. Hradiště: Kubík – Lažek, Studený, Klauda, Lišaník, Uhřiček, Kojecký, Hrabec – Jurča, Červenka, Kotačka – Burša, Tomešek, Nohál – Větříšek, Kršjak, Forman. Trenér. Čech. (ham)

1.    Uherský Ostroh                       12          11        0          0          1          54:31   33

2.    Velké Meziříčí                          12          10        0          0          2          81:31   30

3.    Hodonín                                    12          7          1          0          4          70:54   23

4.    Boskovice                                 12          7          1          0          4          64:52   23

5.    Kroměříž                                   12          7          0          1          4          55:50   22

6.    Uničov                                      12          6          1          1          4          57:43   21

7.    Uherský Brod                          12          5          1          1          5          46:52   18

8.    Blansko                                     12          5          1          0          6          44:50   17

9.    Velká Bíteš                               12          3          3          1          5          53:49   16

10.  Uherské Hradiště                    12          4          0          2          6          42:56   14

11.  Březina                                      12          3          0          2          7          36:51   11

12.  Brumov - Býlnice                     12          3          0          0          9          38:64   9

13.  Břeclav                                      12          2          1          0          9          54:74   8

14.  Rosice                                       12          2          0          1          9          30:67   7