UHERSKÝ OSTROH – UNIČOV 5:3 (0:2, 1:1, 4:0)
Hostům všem vstup do zápasu a brzy měli v kapse dvoubrankový náskok. A když ve 27. minutě zvyšovali už na 0:3, byli domácí zralí na ručník. Jenže vzápětí snížil Stránský a v závěrečné třetině předvedli domácí dokonalý obrat, který dvěma trefami symbolicky završil nejlepší střelec týmu Vít Mika.

Branky: 28. Stránský, V. 47. Galuška, 48. Flora, 58. a 60. Mika – 2. Korhoň, 9. Sršeň, 27. Handl. Uh. Ostroh: V. Valúch – Maršálek, R. Kučera, Nevídal, Rauš, Vaněk, Polesný, Andrýsek – Zalubil, V. Galuška, Mika – L. Galuška, Flora, Stránský – Ťok (31. Větříšek), Tomi, Beneš. Trenéři: J. Valúch, Miklík.

VELKÁ BÍTEŠ – UHERSKÝ BROD 3:2 PP (0:1, 2:0, 0:1 – 1:0)
Broďané měli i ve značně okleštěné sestavě v první a třetí třetině velkou převahu, jenže střelecky se jim nedařilo. A když jim navíc rozhodčí neuznal regulérní gól, dospělo utkání do prodloužení. Tam měli více štěstí domácí, kteří ve druhé nastavené minutě vstřelili vítězný gól.

Branky: Račický, Grmela, P. Pospíšil – Šiller 2. Uh. Brod: Zubo – Gureň, J. Vaněk, Surý, Kovář, P. Vaněk – Venclík, Klusák, Vaculín – Šiller, Koutník, Ondra – Bumbál, Bujáček, Bařinka. Trenér: Kůdela.

BŘECLAV – UHERSKÉ HRADIŠTĚ 9:2 (4:1, 2:1, 3:0)
Hradišťané odjeli na jih Moravy bez šesti hráčů a již v úvodní části čtyřikrát inkasovali. Na příčky znamenající postup do playoff ztrácí tři kola před koncem tři body.

Branky: 2. a 29. Klimovič, 16. a 45. Zháňal, 22. a 53. Lenkovič, 3. Průdek, 19. Gabriška, 58. Hrbatý – 12. Forman, 28. Lišaník. Uh. Hradiště: Oharek (21. Jakubčík) – Z. Fridrich, Hrabec, Kojecký, Lišaník – Tomešek, D. Fridrich, Červenka – Burša, Nohál, Rauš – Forman, Kršjak, Bednařík. Trenér: Čech.

1. Velké Meziříčí 17 12 2 2 1 109:53 42
2. Boskovice 17 11 4 0 2 97:57 41
3. Uh. Ostroh 17 10 1 1 5 95:65 33
4. Velká Bíteš 17 8 2 3 4 80:74 31
5. Uničov 17 8 2 1 6 91:70 29
6. Kroměříž 17 6 2 3 6 64:70 25
7. Uherský Brod 16 6 0 4 6 69:70 22
8. Břeclav 18 6 2 0 10 82:89 22