UHERSKÝ BROD - VELKÉ MEZIŘÍČÍ 8:5 (2:1, 2:3, 4:1)

Domácí tým sužuje velká marodka, trenér Zbyněk Kůdela postrádal šestici hráčů základní sestavy. I proto se soupeři, který zatím nezískal ani bod, dařilo dlouho držet krok. Když se na začátku třetí třetiny ujalo Meziříčí vedení 5:4, nevypadalo to s Broďany příliš dobře. Dokázali však neuvěřitelně zabrat a čtyřmi góly v posledních deseti minutách otočili zápas ve svůj prospěch.

Branky: Schuster 2, Šiller 2, Hlatký, Krchňáček, D. Doležálek, Kubiš Nekvasil 4, Válek. Uh. Brod: Málek Hlatký, Woska, D. Doležálek, Surý, Měšťánek, Kojecký Krucký, Kubiš, Schuster Šiller, L. Obadal, Škorec R. Doležálek, Krchňáček, Hladiš Bršlica. Trenér: Z. Kůdela.

UHERSKÝ OSTROH - KROMĚŘÍŽ 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)

I když to z výsledku není patrné, i Ostrožané se na výhru pořádně nadřeli. Ještě dvě minuty před koncem druhé třetiny svítilo na světelném ukazateli skóre 2:2. Pak se ale za Vybíralova záda v rychlém sledu trefili Kolář s Ivanem a do závěrečné části šli domácí s dvoubrankovým náskokem, který udrželi až do závěrečné sirény.

Branky: 18. a 60. Galuška, 26. a 51. Kučera, 39. Kolář, 40. Ivan, 8. Bouda, 26. Župka. Uh. Ostroh: Valúch Frolek, Nevídal, Stašek, Kučera, Vaněk, Nikl Kolář, Barák, Ťok Němec, Galuška, Zelinka Ivan, Jurča, Kundera. Trenér: Buřič