Ve finále play off vyzvou vítěze základní části Shooters, kteří si předtím ve dvou utkáních poradili s Moravian Ducks.

RANGERS - OLD STARS 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)

Konečný stav série: 2:1

Po prohře v úvodním duelu „oldstáři" v domácím prostředí s přehledem srovnali na 1:1 na zápasy a výborně začali i rozhodující bitvu, když se ujali vedení hned z první střely na brány. Zkušený Pavel Vaneček využil stínícího beka a skryl za ním před brankářem Hubáčkem gólovou střelu 0:1. Hosté byli na koni a ještě několikrát vyzkoušeli pozornost domácího gólmana.

Zahřmělo ale na druhé straně, a to hned dvakrát. Nejprve svůj samostatný nájezd zakončil brilantní kličkou do bekhendu Pavel Sádecký a vzápětí zužitkoval Kašného přihrávku zpoza brány Martinák 2:1.

Tento dvojitý zásah jak oby hosty uspal a na dlouhé minuty jako by přestali existovat. Celou prostřední třetinu odklouzali jakoby bez nasazení, za což je domácí potrestali třetím gólem, který zaznamenal trefou mezi betony Lukáš Kašný 3:1.

O přestávce se Old Stars probrali a přece jen přitlačili na pilu. Jejich tlak vygradoval v závěrečných pěti minutách. Jaroslav Peprníček povedenou ranou snížil na 3:2 a hosté měli i další šance. Nejprve ale ani natřikrát neprotlačili puk do brány před Hubáčkův beton, vzápětí Kolář rozvlnil pouze boční síť, když bekhendem netrefil prázdnou bránu.

A tak přišel trest. Definitivní razítko na postup Rangers do finále dal opět Lukáš Kašný, který by v NHL byl jistě vyhlášen hvězdou utkání. Old Stars tak po porážce ve finále loňského ročníku museli od jezdců zkousnout další hořkou pilulku.

Finálová série začíná úvodním zápasem v sobotu v 17.30 hodin. Mírným favoritem jsou Shooters, kteří za sebou mají skvělou sezonu a před sebou obrovskou motivaci získat premiérový titul. Pro Rangers ovšem hovoří obrovské zkušenosti z těchto bitev, neboť ovládli poslední tři ročníky Okresní hokejové ligy.