„Jsem přesvědčen, že tato změna je výhodná pro všechny tři strany. Andrej u nás nebyl tuto sezonu v optimální herní pohodě a bude to pro něj tedy nový impuls,“ řekl na adresu až dosud druhého centra Beranů generální manažer Miroslav Michalovský.

Vysoký forvard se vrací do svého předchozího působiště slovenské Dukly Trenčín, jemuž aktuálně patří 11. příčka slovenské extraligy. „Projevili o něj velký zájem. Andrej odchází do prostředí, které dobře zná a může mu herně pomoci,“ dodal Michalovský.

V probíhající sezoně si na své konto připsal gól a 6 asistencí. Ani po herní stránce to však nebylo ono. Celá druhá formace se spíše trápila.

„Součinnost celé lajny vázla. Nechtěli jsme však do ní moc zasahovat, jelikož bychom rozbili i ostatní. Proto jsme je nechali, aby se z krize dostali sami,“ vysvětlil sportovní manažer a hlavní kouč v jedné osobě Zdeněk Venera.

Se Zlínem se tak dohodl na předčasném ukončení smlouvy, která mu jinak měla vypršet po skončení ročníku. V novém působišti podepíše novou dohodu.

„Nedařilo se mi. Přestože jsem se herní krizi snažil nějak překonat, už to dál nešlo. Vztahy se šéfy trenčínského klubu mám stále velmi dobré. Přestup se semlel velmi rychle,“ řekl oficiálním stránkám trenčínského klubu Kollár.