„Dnes jsme se drželi nastaveného způsobu hry celý zápas. V závěru jsme ale zbytečně faulovali a dali soupeři šanci na obrat. Naštěstí jsme koncovku s přehledem zvládli a zaslouženě bereme body,“ prohlásil Uhříček.

Jeho tým dobře začal i v Břeclavi, kde se ve 4. minutě po gólu Matuškoviče ujal vedení, ale ještě v první třetině o náskok přišel. V prostřední části pak inkasoval tři branky a bylo hotov. „V první třetině jsme hráli to, co jsme si řekli, ze budeme hrát, pak jsme ale od toho upustili. Další dvě třetiny jsme byli horším mužstvem a zaslouženě jsme prohráli,“ uznal Uhříček.

Zatímco ostrožským juniorům se vstup do soutěže i kvůli velké marodce a sérii zranění, nevydařil, první tým se pod vedením trenéra Ivana Klaudy drží v Krajské lize jižní Moravy a Zlínska nahoře.

O víkendu Ostrožané vypráskali Břeclav 11:3 a udrželi se před třetím Hodonínem na druhém místě tabulky. V čele jsou neporažené Boskovice.

Regionální Liga juniorů -

HOKEJ Uherský Ostroh - HC Znojemští Orli 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)

Branky: 5. Zlámal (Polehňa),18. Nezval, 26. Polehňa (Matuškovič, Forman) – 32. Černý (Miloš,Velička), 53. Machala (Pozděna). Rozhodčí: Šudoma – F. Hendrych, Z. Hendrych. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1.

Uherský Ostroh: Hendrych - Forman, Man, Kadlčík, Skřivánek, Zlámal, Polehňa, Matuškovič, Ančík, Hlůšek, Stašek, Nezval, Macháň, Prokeš, Šobáň.

HC Lvi Břeclav - HOKEJ Uherský Ostroh 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)

Branky: 19. Kunc (Ambrož), 22. Kunc (Koubek, Dolák), 28. Ambrož (Kunc, Čaněk), 29. Žac (Koubek), 45. Ambrož (Kunc, Dolák), 57. Janoštiak (Ambrož, Koubek) – 4. Matuškovič (Macháč), 25. Nezval Rozhodčí: Schenel – Olšar, Polesný. Vyloučení: 5:1. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0.

Uherský Ostroh: Běhal - Forman, Man, Kadlčík, Skřivánek, Zlámal, Mištúrik -Macháč, Polehňa, Matuškovič, Ančík, Hlůšek, Stašek, Nezval, Macháň, Prokeš

Krajská liga jižní Moravy a Zlínska, 4. kolo -

HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC Lvi Břeclav 11:3 (1:0, 5:3, 5:0)

Branky: Mika V. (Galuška V., Zalubil L.), Galuška L. (Zalubil J.), Zalubil L. (Zalubil J., Mika V.), Zalubil J. (Zalubil L., Kučera R.), Rauš D. (Galuška L.), Mika V. (Zalubil L., Zalubil J.), Flora Pa. (Galuška L., Stránský F.), Mika V. (Zalubil J., Zabčík Z.), Flora Pe. (Kučera R., Žabčík Z.), Zalubil J. (Rauš D., Mika V.), Zalubil L. (Mika V., Zabčík Z.)

Uherský Ostroh: Šurý, Peprník, V. Mika, V. Galuška, L. Zalubil, Zabčík, Vaněk, Kučera, L. Galuška, Stránský, Pa. Flora, J. Zalubil, M. Rauš, Juračka, D. Rauš, Pe. Flora, Frolek, Fuga, Andrýsek.