V duelu na ledě prostějovských Jestřábů bylo o vítězi jasno už po dvaceti minutách. „V okleštěné sestavě jsme odehráli solidně jen prostřední část,“ přiznal trenér Uherského Ostrohu Roman Uhříček.

Regionální liga juniorů
Výsledky: SK Prostějov - HOKEJ Uherský Ostroh 8:1 (4:0, 0:0, 4:1)
Branka Uherského Ostrohu: 50. Nezval.
Uherský Ostroh: Běhal - Prokeš, Forman, Man, Kukuliš - Skřivánek, Polehňa, Matuškovič, Šobáň, Hlůšek, Nezval, Vogel, Schneider.

HOKEJ Uherský Ostroh - HC Lvi Břeclav 2:6 (1:1, 0:3, 0:2)
Branky Uherského Ostrohu: 19. Skřivánek (Matuškovič, Polehňa), 24. Juračka (Hlůšek, Forman).
Uherský Ostroh: Běhal – Prokeš, Forman, Man, Kadlčík - Skřivánek, Polehňa, Matuškovič, Šobáň, Hlůšek, Nezval, Vogel, Schneider, Juračka.

Doma proti Břeclavi to bylo ze strany slováckého celku lepší. Ostrožané byli i bez několika opor kompletnímu favoritovi do půlky zápasu rovnocenným soupeřem. Ve 24. minutě dokonce vedli 2:1. „Pak ale přišlo srovnání a sporný gól na 2:3,“ povzdechl si Uhříček.

Jeho tým proti Lvům doplatil na náročný program i četné absence. „Opět jsme hráli v okleštěné sestavě a navíc druhý zápas ve dvou dnech. Naproti tomu Břeclav točila rovnocenné čtyři útoky a postupem času nás přebruslovala a dostávala pod tlak,“ říká.

Hráčům i přes porážku ale nic nevyčítal. „Kluci zápas odedřeli, bohužel to na lepší výsledek nestačilo. Doufám, že se přes týden zdravotně srovnáme a příští víkend urveme zase nějaké body,“ dodává.