Naopak se tentokrát nedařilo Vsetínu ani Valašskému Meziříčí.

PROSTĚJOV – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 7:0 (0:0, 5:0, 2:0)

Bobři zajížděli na Hanou s bilancí pěti výher v řadě, ale proti Jestřábům tvrdě narazili. Po bezbrankové první třetině rozpoutali domácí v prostřední části hotové peklo a pěti brankami zcela sebrali Bobrům šanci na slušný výsledek. „Soupeř nás jednoznačně převýšil ve hře jeden na jednoho a hlavně v koncovce. My si totiž taky vypracovali několik slibných šancí, ale netrefovali jsme ani bránu, natož abychom dali nějaký gól. Kdybychom aspoň něco dali, mohli jsme Prostějov třeba za stavu 2:0 dostat pod tlak, ale tentokrát to prostě nešlo,“ shrnul nepovedené utkání trenér Valašského Meziříčí Jaroslav Stuchlík.

Branky a nahrávky: 24. Čuřík (Doseděl), 27. Kumstát (Duba), 28. Žajgla, 37. Kumstát (Černý), 39. Žajgla (Šebek D., Ševčík), 46. Zachar (Tomiga), 55. Čuřík.

OPAVA – VSETÍN 3:2 (3:0, 0:1, 0:1)

Vsetín v Opavě nastoupil v poměrně kombinované sestavě a zápas si ztratil především nepovedenou první třetinou, ve které dostal všechny góly.V dalším průběhu už to bylo o dost lepší a Valaši byli Opavě minimálně vyrovnaným soupeřem. Více, nežý snížit na rozdíl jednoho gólu však hosté už nestihli.

Branky a nahrávky: 8. Kocián (Chalupa), 11. Mlýnek (Kocián), 13. Mlýnek (Kocián, Chalupa) – 21. Zúbek, 42. Sprušil (Vaněk, Zúbek).

HAVÍŘOV – UHERSKÉ HRADIŠŤĚ 3:4 (1:1, 2:1, 0:2)

Havířov vstupoval do zápasu v roli favorita, také měl do té doby na svém kontě pouhé dvě porážky. Hosté však byli jasnému lídrovi více než jen důstojným soupeřem. Domácí se dvakrát dostali do vedení, ale hosté vždy dokázali odpovědět. Šokující vítěznou branku si nakonec připsal Horohleď pět minut před koncem. Havířov si tak po předchozím nezdaru ve Vsetíně připsal již druhou porážku v řadě.

Branky a nahrávky: 13. J. Daneček (Sztefek, Rimmel ), 23. Říčka (J. Daneček, Sztefek), 36. Potočný (Stránský) – 17. Kříž (Matula), 35. Hrabec (Sakrajda, Horehleď), 54. Mikeš (Červenka, Vodák), 55. Horehleď (Sakrajda).

Další výsledky: Nový Jičín – Poruba 2:0, Karviná – Přerov 5:3.

1. Havířov 18 12 3 0 3 72:43 42
2. Prostějov 18 12 0 1 5 74:42 37
3. Opava 19 11 1 2 5 73:55 37
4. Přerov 18 12 0 1 5 65:50 37
5. Karviná 18 11 1 1 5 74:51 36
6. Vsetín 19 10 1 0 8 57:54 32
7. Valašské Meziříčí 18 8 3 1 6 59:56 31