Hradiště schytalo Na Lapači debakl

Vsetín /FOTOGALERIE/ - Drtivým vítězstvím 8:1 vyprovodili tým Uherského Hradiště hokejisté Vsetína ve středečním utkání 4. kola východní skupiny druhé ligy.

22.9.2011

V zápase 4. kola východní skupiny II. ligy Vsetín (zelené dresy) doma rozstřílel Uherské Hradiště 8:1.Foto: DENÍK/Marek Havran

Na Lapači to bylo už po první třetině o tři branky pro domácí a definitivně o debaklu pro hosty Valaši rozhodli ve třetí třetině. Hokejisté Valašského Meziříčí ve svém prvním venkovním utkání sezony z Přerova žádné body nepřivezli.

VSETÍN UHERSKÉ HRADIŠTĚ 8:1 (4:1, 0:0, 4:0)

Hokejisté Vsetína chtěli navázat na předchozí cenné vítězství z valašského derby ve Valašském Meziříčí. A podařilo se jim to splnit beze zbytku. První branku dali domácí ospalému soupeři už po 73 vteřinách a v páté minutě vedli už 2:0. Pak sice přišlo snížení Hradiště a několik slibných šancí na vyrovnání, ale další dva slepené góly v závěru třetiny vzaly hradišťským hokejistům vítr z plachet. Definitivně Vsetín rozhodl o pohodlném tříbodovém přídělu v poslední třetině. V ní zkompletoval svůj hattrick nejlepší střelec Vsetína František Zúbek, dvěma góly v zápase se blýskl i Daniel Tesařík, útočník letos přeškolený na obránce. Hradiště tak dál čeká na první body sezony.

Branky a nahrávky: 2. Tesařík, 5. Zúbek (O. Hruška), 17. Rufer (Zúbek, Hoďa), 18. Kubo (Vaněk), 49. Zúbek (Rufer), 54. Zúbek (Hoďa), 55. Tesařík, 57. Vaněk (Korčák, Vítek) 8. Knebl (Šoula, Křemeček). Vsetín: Plšek Hoďa, Spitzer, Farda, Mečiar, Tesařík, Žabčík, Šimek Zúbek, O. Hruška, Rufer, Korčák, Vaněk, Vítek, Kubo, Sprušil, P. Hruška, Holík, Dědek, Jánský. Uherské Hradiště: Oharek (55. Heneš) Šťastný, Šafařík, Krystýnek, Sladký, Vodák, J. Rapant, Matula, Měšťánek, Hrabec, Sakrajda, Mikeš, Červenka, Rapant M., Antonovič, Knebl, Šoula, Křemeček, Němec, Karpíšek, Horehleď.

PŘEROV VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)

Bobři první venkovní utkání nové sezony nezvládli, a jen tak potvrdili, že v Přerově se jim dlouhodobě nedaří. Domácí celek si už do poloviny utkání vypracoval tříbrankový náskok. Bobři ještě zápas notně zdramatizovali, tři minuty před třetí sirénou už to bylo jen o branku a hosté zkoušeli power play. V ní však definitivně rozhodl střelou přes celé kluziště domácí Sedlák.

Branky a nahrávky: 11. Menšík (Ditrich, Brančík), 16. Kočara (Goiš), 27. Hanák, 59. Sedlák 52. Martiník (Bacul, Vašut), 57. Kopecký (Mir. Varga).

Další výsledky: Frýdek-Místek Prostějov 2:5, Opava Nový Jičín 1:0.

Výroba - Výroba Montážní dělník21 000 Kč

Montážní dělníci ostatních výrobků operátor/ka výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: výroba pro automotiv - obsluha výrobní linky, montáž výrobků, manipulace s materiálem, 13. a 14. plat, příspěvek na stravu, zdarma lékařská prohlídka a prac. oblečení, příplatky za směnný provoz. Kontakt telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Ascari s.r.o.-pracoviště hluk, Závodní, č.p. 1007, 687 25 Hluk. Informace: Simona Kňourková, +420 737 759 545.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Pomocný pracovník12 200 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě Manipulační dělník při výrobě, balení, kompletizaci a expedici. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: ZK, nástup dle dohody. Pracoviště: Avec trade cz, s.r.o. - pracoviště babice, 687 03 Babice u Uher.Hradiště. Informace: Tomáš Kokoruďa, +420 572 547 201 7,775 583 222.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Zámečník23 000 Kč

Zámečníci strojů Zámečník - svářeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Stravování, kontakt telefon (6-15 h) nebo e-mail.. Pracoviště: Podškubka-kovovýroba, s.r.o., 686 04 Kunovice. Informace: Jan Podškubka, +420 731 567 411.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka12 200 Kč

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech UKLÍZEČ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky.. Pracoviště: V food s.r.o.- pracoviště, Nivnická, č.p. 1763, 688 01 Uherský Brod 1. Informace: Dana Vaďurová, +420 606 034 891.

Devatenáctiletý záložník Dominik Janošek přichází do Slovácka z brněnské Zbrojovky.

Dominik Janošek: Po výhře na Baníku máme sebevědomí

Zklamaní čeští hokejisté pro prohraném semifinále s Ruskem na olympijských hrách v Pchjongčchangu.
8

Hokejisté v bitvě o finále padli s Ruskem. Zahrají si o olympijský bronz

Jak jsme žili v Československu. Tentokrát z Uherského Hradiště

V tištěném Slováckém deníku bude v pátek 23. února další díl seriálu Jak jsme žili v Československu.

Třicáté čtvrté kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár Deníku pro rok 2017

FOTOGALERIE / Prsten za 15 tisíc korun od zlatnického mistra Zbyňka Zimčíka z ateliéru Filip v Uherském Hradišti a dva krásné romantické pobyty v hotelech Starý zámek Napajedla a Spa hotel Lanterna. Právě o tyto atraktivní ceny se hraje v dalším ročníku oblíbené soutěže Svatební pár Deníku

Je tady velké finále soutěže O nejpohlednější stárkovský pár roku 2017

Milí čtenáři, po ukončení základní části soutěže O nejpohlednější stárkovský pár roku 2017 je před námi finále, které se ve Slováckých novinách uskuteční 23. 2. i v pátek 2. 3.