UHERSKÉ HRADIŠTĚ - UHERSKÝ OSTROH 8:1 (4:1, 3:0, 1:0)
Když v 54. vteřině zasunul Peprníček puk do hradišťské brány a rozjásal ostrožskou polovinu publika i své spoluhráče, nikdo by se nenadál, že je to poslední radost jeho týmu. A navíc velice krátká. Už o 46 sekund později se totiž před Bříštělou prosadil důrazný Barák a bylo vyrovnáno. A když za další dvě minuty přesně zamířil Václav Kartusek, byli rázem na koni domácí.
Hosté od té chvíle naprosto vypadli z role a pouze přihlíželi nadšenému výkonu domácích. Definitivní k. o. pak inkasovali ve 14. minutě. Šebestů a Žaluda v rychlém sledu zamířili do černého a vyhnali Bříštělu z brány. Ondrašík udržel čisté konto jen do začátku prostřední třetiny. Pak jej překonal Čech, a když se vzápětí připojili i Šupka a podruhé v utkání domácí kapitán Šebestů, vypadalo to s Ostrožany všelijak. V závěrečné části ale domácí polevili a dvouciferný debakl se tak nekonal.
Branky: Šebestů 2, Barák, V. Kartusek, Žaluda, Čech, Šupka, Horsák - Peprníček. Uh. Hradiště: Vala - Stašek, Horsák, T. Kartusek, Krystýnek, Pochylý, Petrucha, Fornůsek, Miko - Šebestů, Kotačka, V. Kartusek - Barák, Andrýsek, Šupka - Schuster, Čech, Žaluda. Trenér: P. Sakrajda. Uh. Ostroh: Bříštěla (14. Ondrašík) - Galatík, Létal, Klauda, Frolek, Šudřich, Nevídal - Rakoczy, Zalubil, Peprníček - Tóth, Bauer, Kolář - Kučera, Ťok, Uherek - Vaněk. Trenér: L. Galko.

BLANSKO - UH. BROD 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
Broďanům utekl začátek zápasu a ve 4. minutě prohrávali už o dvě branky. Ještě do konce první třetiny ale dokázali srovnat krok. Nejprve se trefil kapitán Hasoň, dvě minuty před první sirénou se prosadil i Provazník. A když v polovině utkání poslal hosty do vedení Boog, zdálo se, že jsou hosté na nejlepší cestě za dalšími třemi body. Jenže krátce před druhou přestávkou Jaromír Kuběna vyrovnal a stejný hráč měl i poslední slovo v zápase, když necelé čtyři minuty před koncem zápasu stanovil konečný výsledek. Broďané utrpěli první porážku na ledě. Už předtím rozhodla STK o kontumaci jejich zápasu v Rosicích ve prospěch domácích (5:0).
Branky: 3. Bílý, 4. Odehnal, 39. a 57. Jar. Kuběna - 9. Hasoň, 18. Provazník, 28. Boog. Uh. Brod: Struhelka - Machuta, Surý, Hlatký, Kozel, Uhříček, Masař - Boog, Suhrada, Peterka - Šiller, P. Obadal, L. Obadal - Vančura, Hasoň, Provazník. Trenér: J. Vančura.