UHERSKÉ HRADIŠTĚ - BULLDOGS BRNO 8:2 (3:1, 2:1, 3:0)

Hradišťané sice už ve 40. vteřině utkání inkasovali, z tohoto šoku se ale dokázali velice rychle otřepat a už na konci první třetiny měli dvougólový náskok. Ten začal s přibývajícími minutami narůstat a nebýt několika zbytečných vyloučení, konečné skóre mohlo být ještě daleko vyšší.

Branky domácích: Boháč 2, Horsák, Schuster, Barák, Krystýnek, Šebestů, Húsek. Uh. Hradiště: Nečas - Stašek, Horsák, Lorenc, Krystýnek, Miko, T. Kartusek, Fornůsek - Húsek, Kotačka, Šebestů - Schuster, Boháč, Novotný - Andrýsek, Barák, Šupka. Trenér: P. Sakrajda.

UHERSKÝ OSTROH - BŘECLAV 4:10 (0:4, 0:4, 4:2)

Břeclav byla velkým favoritem, že ale Ostrožané doma vyfasují desítku, to nečekal snad ani ten největší pesimista.

Za zraněného gólmana Hříbka naskočil do brány Bříštěla, kterému ale návrat mezi tři tyče pořádně zhořkl, když už v první třetině inkasoval čtyři góly. Oslabený celek domácích, kteří se museli obejít bez sedmi hráčů základní sestavy, produkoval jednu chybu za druhou a za stavu 0:8 to vypadalo na pořádný debakl. Ve třetí třetině ale hosté polevili a dovolili tak Ostrohu alespoň zkorigovat výsledek.

Branky domácích: Kašný, Nevídal, Lekeš, Kolář. Uh. Ostroh: Bříštěla - Frolek, Vaněk, Létal, Nevídal, Kučera - Kašný, Vítoslavský, Slaný - Ťok, Šerka, Kolář - Molnár, Lekeš, Slunečko. Trenér: L. Galko.

UHERSKÝ BROD - BLANSKO B 5:5 (2:1, 1:2, 2:2)

Také brodský trenér Zbyněk Kůdela musel bez celé řady hráčů hodně improvizovat, přesto to dlouho vypadalo, že Broďané alespoň těsné vítězství ubrání. Jenže jim nebylo přáno. Tři minuty před koncem se trefil hostující J. Kuběna a body se dělily.

Branky: 4. Janeba, 12. Hasoň, 32. Machuta, 51. a 53. Suhrada - 5. Lemon, 26. Hruška, 38. I. Kuběna, 53. Frantel, 57. J. Kuběna. Uh. Brod: Málek - Machuta, Masař, Surý, Šindelek - Boog, Suhrada, Baďura - Janeba, L. Obadal, Hasoň - Malíček, Kojecký. Trenér: Z. Kůdela.