UHERSKÝ BROD – VELKÁ BÍTEŠ 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

Na vítězství se ale Broďané tentokrát pořádně nadřeli. Sice už v 6. minutě proměnil Suhradovu akci ve vedoucí gól Boog, pak se ale domácí nechali zbytečně vylučovat a soupeř se dostal na koně. „I když k nám Bíteš nepřijela kompletní, její hráči dobře bruslili, a naopak naše hra byla, řekl bych, nemastná neslaná,“ přiznal trenér domácího výběru Zbyněk Kůdela.

Přetahovaná pokračovala i v prostřední části. Hosté nejprve srovnali krok, Machuta ale opět strhl vedení na stranu Brodu. Ve 47. minutě se ale za stavu 2:2 začínalo odznova. Domácí zachránila až dvojnásobná přesilovka šest minut před koncem. Broďané s ní naložili nejlépe, jak mohli, a během 76 vteřin Provazník a Janeba definitivně otočili zápas v prospěch Brodu. V závěru už domácí náskok pohlídali.

„Naše vítězství je zasloužené, ale výkon mě příliš neuspokojil,“ nechal se slyšet brodský trenér Zbyněk Kůdela. „Důležité ale je, že máme tři body, historie se neptá. Je to lepší, než kdybychom hráli výborně a prohráli,“ dodal domácí kouč.

Branky: 6. Boog, 34. Machuta, 54. Provazník, 55. Janeba - 27. Novák, 47. Petrčka. Rozhodčí: Spath. Vyloučení: 11:12, využití: 2:2. Diváci: 170. Uh. Brod: Málek - Machuta, Surý, Šindelek, Vančura, Uhříček, Masař - Suhrada, Janeba, Boog - L. Obadal, Šiller, Provazník - Baďura, Hasoň, Klívar. Trenér: Z. Kůdela.