BULLDOGS BRNO – UHERSKÝ BROD 2:10 (0:4, 1:4, 1:2)

V předehrávce 10. kola rozhodli hosté o svém vítězství už v první třetině, kdy domácím vstřelili čtyři branky. Velký den měl pak hlavně kanonýr Boog, který se trefil hned pětkrát.

Branky: 37. Husák, 47. Jarolím - 6., 13., 19., 21. a 45. Boog, 20. Tkadlčík, 28. Vančura, 36. Kopecký, 40. Provazník, 49. Surý. Uh. Brod: Struhelka - Kojecký, Baďura, Surý, Uhříček - Boog, Suhrada, Vančura - Provazník, Hasoň, Tkadlčík - Vaněk, Krchňáček. Trenér: Z. Kůdela.

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – PLUMLOV 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)

Domácí Boháč sice už v první minutě poslal domácí do vedení, zbytek zápasu se ale odehrával podle hesla „první vyhrání, z kapsy vyhání“. Hradišťští sice byli vedoucímu celku tabulky vyrovnaným soupeřem, Plumlov si však zkušenou hrou udržel stoprocentní bilanci v soutěži.

Branky: Boháč 2, Šebestů - Mikeš 2, Pospíšil, Grmela, Koutný. Uh. Hradiště: Nečas - Stašek, Horsák, Krystýnek, T. Kartusek, Fornůsek, Miko - Šebestů, Kotačka, V. Kartusek - Novotný, Boháč, Schuster - Barák, Andrýsek, Šupka - Kašný, Húsek. Trenér: P. Sakrajda.

UHERSKÝ OSTROH – NEDVĚDICE 3:3 (1:1, 2:0, 0:2)

Ostrožané konečně bodovali, mohlo to však být ještě lepší. Po dvou třetinách totiž vedli o dvě branky, pak však dvakrát inkasovali a bylo po výhře.

Branky: Šerka, Ťok, Peprníček - Grepl, Gratz, Víšek. Uh. Ostroh: Hříbek - Vaněk, Frolek, Bečka, Večerka, Nevídal, Kučera - Uherek, Zalubil, Peprníček - Šerka, Vitoslavský, Holík - Ťok, Slunečka, Macháček - Kočiš. Trenér: L. Galko.

Výsledky 4. kola: Boskovice - M. Budějovice 3:4, Čechočovice - Blansko B 2:7, V. Bíteš - Břeclav 4:4.