UHERSKÝ BROD - NEDVĚDICE 5:3 (1:1, 4:1, 0:1)

Broďané nezačali dobře a brzy prohrávali, pak se ovšem vzchopili a pěti brankami vývoj zápasu dokonale otočili. Dařilo se jim zejména mezi 24. a 34. minutou, kdy kvalitního protivníka zlomili čtyřmi brankami, a náskok pak už i přes drobné problémy udrželi.

Branky: 11. Hasoň, 24. Machuta, 26. Janeba, 32. Obadal, 34. Boog - 5. Janeček, 39. Šebela, 43. Grepl. Uh. Brod: Málek - Machuta, Surý, Kojecký, Šindelek, Masař, Vaďura - Boog, Suhrada, Janeba - Provazník (20. Vaněk), Obadal, Tkadlčík - Klívar, Hasoň, Šiller. Trenér: Z. Kůdela.

BLANSKO B - UHERSKÉ HRADIŠTĚ 6:5 (4:1, 1:4, 1:0)

Po čtyřech rychlých brankách musel hradišťský gólman Kupka přepustit místo Nečasovi. Hosté se pak zvedli a po dvou třetinách svítily na světelném ukazateli dvě pětky. Na začátku třetí části ale inkasovali šestou branku a z tohoto úderu už se nevzpamatovali.

Branky: Hoffmann 2, Antoňů, Jaromír Kuběna, Kučera, Plhoň - Andrýsek 2, Horsák, Kašný, Boháč. Uh. Hradiště: Kupka (13. Nečas) - Stašek, Horsák, T. Kartusek, Miko, Fornůsek - Šebestů, Kotačka, V. Kartusek - Kašný, Boháč, Novotný - Šupka, Andrýsek, Barák - Húsek. Trenér: P. Sakrajda.

UHERSKÝ OSTROH - MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 0:10 (0:3, 0:5, 0:2)

Před sezonou byli Ostrožané odhodlaní bojovat o střed tabulky, jenže se jim zatím vůbec nedaří. Vše vyvrchlilo odevzdaným výkonem proti Moravským Budějovicím, které domácím nasázely deset gólů. Hosté se představili ve velmi dobrém světle, mužstvo s celou řadou zkušených hráčů bude jednoznačně patřit k favoritům soutěže.

Branky: Cihlář 2, Prkna 2, Navrátil, R. Dusík, Jaskula, Ščepka, Kohout, Vondráček. Uh. Ostroh: Bříštěla (34. Hříbek) - Frolek, Vaněk, Nevídal, Kučera, Lekeš, Uherek - Peterka, Zalubil, Peprníček - Franěk, Ťok, Slunéčko - Laga. Trenér: L. Galko.

Další výsledky 3. kola: Břeclav - Čechočovice 8:2, Plumlov - Boskovice 8:3.⋌(ms)