BŘECLAV – UHERSKÉ HRADIŠTĚ 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)

Domácí měli od úvodního vhazování jasně navrch, hosté ale díky fantasticky chytajícímu Oharkovi dlouho vzdorovali. Hradišťský gólman kapituloval až při dvojnásobné přesilovce Břeclavi a následně 
i při klasické – 2:0.

Svěřenci trenéra Pochylého se vrátili do hry na začátku druhé třetiny. A to pořádně kuriózním způsobem.

„V čase 22.38 se stala nevídaná věc. Při signalizovaném trestu pro našeho hráče využili Břeclavští možnost hry bez brankáře, ovšem výborně napadající Bednařík dostal domácího hráče pod tlak a ten si neuvěřitelným způsobem vstřelil vlastní branku. A jelikož se z našich hráčů jako poslední dotkl puku gólman Oharek, byla branka připsána právě jemu," popsal neobvyklý okamžik vedoucí hradišťského týmu Michal Kmeť. „Bylo to štěstí, nic jiného. Ale můžu se teď chlubit, že jsem dal gól," smál se Vlastimil Oharek.

Jeho spoluhráči pak ale spálili několik tutovek a v závěrečné desetiminutovce naopak dvakrát inkasovali. Vzápětí sice Fridrich snížil na 4:2, víc už ale hosté nestihli.

Branky hostí: Oharek, Fridrich. Uh. Hradiště: Oharek – Studený, Lažek – Kojecký, Škubal – Janíček, Bednařík – Kotačka, Fridrich, Novák – Nohál, Burša, Kubal – Kršjak, Haničinec, Šlapák. Trenér: Pochylý.

VSETÍN B – UHERSKÝ BROD 3:13 (0:7, 1:2, 2:4)

O osudu utkání rozhodla už první třetina, ve které Broďané soupeři nastříleli hned sedm branek.

„Domácí pro nás dnes opravdu nebyli příliš zdatným soupeřem. Bylo jich jen dvanáct a ani kvalitou na nás neměli," poznamenal hostující trenér Zbyněk Kůdela, podle kterého se na vývoji podepsala četná vyloučení na vsetínské straně, která jeho svěřenci nemilosrdně trestali.

Branky hostí: Pšurný 2, Vaculín 2, Klusák 2, Šiller 2, Ondra, Hladiš, Ondráček, Obadal, Nesrsta. Uh. Brod: Stojar – Kubiš, Vaněk, Heča, Gureň, Peterka, Surý – Šiller, Ondráček, Pšurný – Ondra, Vaculín, Klusák – Nesrsta, Obadal, Hladiš – Bujáček. Trenér: Kůdela.