UHERSKÝ BROD – MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 5:3 (1:0, 3:2, 1:1)

Broďané do utkání nastoupili opět bez nemocného gólmana Málka, ale zato se dvěma posilami – útočníkem Škorcem a obráncem Janem Hečou. Ten se vrátil do mateřského klubu po dlouhých letech strávených ve druholigových klubech, naposledy působil v Uherském Hradišti, kde ale své angažmá předčasně ukončil. „Od té doby skoro nebyl na ledě, už teď ale ukázal, že bude pro náš tým velkým přínosem,“ mnul si ruce trenér Viktor Hlobil.

Samotný zápas se vyvíjel pro domácí jako v pohádce. V průběhu druhé třetiny svítilo na světelném ukazateli skóre už 4:0 a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže hosté ukázali, že ne nadarmo jsou v tabulce krajské ligy tak vysoko. Když na začátku třetí třetiny snížil Ščepka už na 4:3, nevypadalo to s domácími příliš dobře. Pak se ale podruhé v zápase trefil Šiller a tři body byly na světě. „Důležité vítězství,“ radoval se Hlobil, podle něhož jeho tým podal nesrovnatelně lepší výkon než proti Ostrohu.

Branky: Šiller 2, Surý 2, Bršlica – Vondráček, Topol, Ščepka. Uh. Brod: Vilímek – Surý, Rajnoha, Uhříček, Heča, Kojecký, Malíček, Woska – Vančura, Suhrada, Kubiš - Škorec, L. Obadal, Šiller – Bršlica, Bujáček, Dovrtěl. Trenér: V. Hlobil.