Naopak zaváhali Ostrožané, kteří všechny body přenechali brněnskému Úvozu.

UHERSKÝ OSTROH – KOMETA ÚVOZ 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)

Na úvodní branku bojovně naladěných hostí domácí odpověděli těsně před koncem první třetiny. Ve druhé pak měli více ze hry, jenže nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. V závěrečné třetině pak doplatili na vyloučení, které Brňané potrestali dvěma góly. A jelikož závěrečná snaha domácích vyšla naprázdno, připsali si Ostrožané první porážku v základní hrací době v této sezoně.
Branka domácích: Ťok. Uh. Ostroh: Valúch – Uherek, Frolek, Horsák, Klauda, Vaněk, Šudřich, Fornůsek – Bauer, Zalubil, Tóth – T. Němčický, Barák, Penák – Kučera, Kolář, Ťok – Jurča. Trenér: R. Němčický.

UHERSKÝ BROD – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 7:2 (2:2, 4:0, 1:0)

Jako první se do střelecké listiny zapsali hosté, kteří ještě stačili vyrovnat na 2:2. „V utkání jsme měli od začátku jasně navrch, v první třetině jsme jen neproměňovali šance,“ poznamenal domácí trenér Viktor Hlobil. Od druhé třetiny už byli jeho svěřenci jasnými pány na ledě i co týče výsledku. Do meziříčské brány se začaly sypat góly jak vločky ze zataženého nebe a o vítězi nebylo pochyb.
Branky domácích: Kubiš 3, Šiller, Krucký, Suhrada, Kojecký. Uh. Brod: Vilímek – Surý, Rajnoha, Uhříček, Kojecký, Woska, Doležálek – Vančura, Suhrada, Kubiš – Krucký, L. Obadal, Šiller – Bujáček, Krchňáček, Dovrtěl. Trenér: V. Hlobil.