Ostrožané díky skvělému vstupu do utkání přehráli Plumlov, Broďanům pomohla k výhře na Brnem pro změnu výborná závěrečná třetina.

UHERSKÝ OSTROH PLUMLOV 7:2 (3:0, 1:0, 3:2)

Časomíra ukrojila teprve třináct sekund, když Barák poprvé zasunul puk za plumlovského gólmana. Parádní začátek Ostrožanů potvrdili dalšími dvěma rychlými brankami Zelinka a Pekár 3:0. Jurča pak navýšil náskok na čtyři góly, hosté se ovšem nevzdávali a v závěrečné třetině se dostali na dostřel dvou branek. Domácí ale žádné komplikace nepřipustili a dalšími třemi zásahy v rychlém sledu uzavřeli výsledek na konečných 7:2.

Branky: 1. a 55. Barák, 8. a 56. Pekár, 3. Zelinka, 35. Jurča, 59. Fridrich 45. Skácel, 54. Mikeš. Uh. Ostroh: Valúch Frolek, Nevídal, Kučera, Stašek, Vaněk, Blažek Ťok, Barák, Tóth Pekár, Galuška, Zelinka Jurča, Fridrich, Kundera. Trenér: Buřič.

UHERSKÝ BROD WARRIOR BRNO 7:3 (2:1, 1:3, 4:0)

Broďané také začali výborně a vedli 2:0 a 3:1. Jenže Brňané dostáli svému jménu (warrior = bojovník) a ještě před druhou sirénou srovnali na 3:3. Skvělý nástup do závěrečné části a přesné zásahy P. Obadala s Kotačkou ale dali domácím křídla a konečné skóre se zastavilo na výsledku 7:3.

Branky: P. Obadal 3, L. Obadal, Šiller, Škorec, Kotačka Roupec 2, Korvas. Uh. Brod: Oharek Hlatký, Woska, Surý, Kubiš, Měšťánek, Kovář Gergela, Schuster, Ševčík P. Obadal, L. Obadal, Šiller Kotačka, Krystýnek, Škorec. Trenér: Kůdela.