Drslavice si zatím počínají naprosto suverénně, nezastavil je ani Bánov, který chtěl navázat na minišňůru dvou výher v řadě. Proti vedoucímu celku tabulky ale domácí neměli šanci, prohrávali už od 6. minuty a po poločase 0:3 nebylo co řešit.

Jarošovští doma poprvé ztratili v 7. kole, když jen remizovali se Slavkovem, tentokrát to bylo ještě horší. V parádním utkání totiž padli se Šumicemi. Vítězný gól si hosté schovali na 81. minutu, kdy se prosadil Stanislav Pilka.

Ostrožané dopadli ještě hůř, v Dolním Němčí totiž vyfasovali „sedmičku". Půl hodiny to na žádnou kanonádu nevypadalo, první gól padl až ve 33. minutě. Vstřelil ho domácí Vít Ježek, který v následujících osmi minutách přidal ještě dvě trefy, a hattrickem tak načal zkázu třetího celku tabulky. Čápek si do přestávky snížil, po obrátce ale domácí navýšili své vedení na 5:1 a bylo rozhodnuto.

Na čtvrté místo poskočili po snadné výhře v Sušicích fotbalisté Slavkova, páté jsou Havřice, které si doma bez větší námahy poradily s posledními Bílovicemi.

Konečně v souboji týmů z konce tabulky si Hlučané odvezli z Nezdenic zasloužené tři body.

DOLNÍ NĚMČÍ B - UHERSKÝ OSTROH 7:3 (3:1)

Branky: 33. z pen., 37. a 42. Vít Ježek, 66. a 88. Světinský, 60. Kadlček, 84. Tinka 44. Čápek, 73. Procházka, 80. Pavlas. Rozhodčí: Fišera. Diváků: 118. D. Němčí B: Škařupa Hlaváček, M. Stojaspal, Pochylý, P. Ježek, Tinka, Šmehlík, R. Kadlček, Vít Ježek, R. Krchňáček (78. Mikulec), A. Světinský (90. Bršlica). Trenér: Pochylý. Uh. Ostroh: Hudeček (53. J. Mrkva) Čápek, Durna, Pavlas, Procházka, T. Mrkva, Kusák (77. Jáně), Kovařík, Nováček, Větříšek, Knotek (46. Kovács). Trenér: neuveden.

NEZDENICE - HLUK B 0:2 (0:1)

Branky: 36. Hrdina, 56. Soviš. Rozhodčí: Řihák. Diváků: 60. Nezdenice: Zábranský Kandrnál, Kalina, Jurásek, Kolínek, Struhař, Šašinka, T. Kociňák, Gabrhel, Jančařík (73. Valter), Janík. Trenér: J. Kociňák. Hluk B: Fojtík Abrhám, Chytil, Hrdina, Janča, Štipčák (46. Soviš), Hrabal, Kryl, Dufka, Minařík, T. Tinka. Trenér: Horák.

JAROŠOV - ŠUMICE 2:3 (2:2)

Branky: 34. Staroba, 39. Šipka 32. a 45. Kelíšek, 81. S. Pilka. Rozhodčí: Polášek. Diváků: 100. Jarošov: Gajarský Kaštánek (14. M. Jančík), Bobčík, Martin Omelka, Krejčiřík, Marek Omelka, Staroba (85. Malina), Laga (85. Kamočai), O. Kováč (46. V. Jančík), P. Kováč (60. Stojaspal), Šipka. Trenér: Vyoral. Šumice: M. Šidlo I. Pilka, Ondřej, Kunovský, Kelíšek, Šmíd, Žampach, Juřeník (46. Mach), Jahoda (88. Marek), Pančocha, S. Pilka (85. Valášek). Trenér: Zicha.

HAVŘICE - BÍLOVICE 5:2 (3:1)

Branky: 8. Josefík, 22. a 40. Rachůnek, 63. Franc, 88. Maršálek 28. Fojtík, 77. Čechmánek. Rozhodčí: Mahdal. Diváků: 120. Havřice: J. Bania T. Rachůnek II, Klusák, Buráň, Crla (46. Pokorný), Doležálek (74. Maršálek), Slavětínský (83. M. Bania), Josefík, Masařík, Franc (70. Moštěk), Uherek. Trenér: Zámečník. Bílovice: Hanáček Z. Zlámal, Gajdošík, J. Dujka, Pravdík, Otáhal, Zlatý (78. F. Dujka, 75. Čejka), Věrný, Fojtík, Čechmánek, Matějík (72. A. Dostálek). Trenér: Kukla.

SUŠICE - SLAVKOV 1:4 (1:2)

Branky: 41. Janošek 11. Chovanec, 39. a 57. Stojaspal, 62. Marek Mančík. Rozhodčí: Mikulka. Diváků: 66. Sušice: Lašák Šlechta (78. A. Hejda), Hastík (84. Šrámek), Ludvíček, Lahola, Příplata, Martin Mikulík, Šur, Chmelař (62. Michal Mikulík), Janošek (73. Omachlík), Fojtášek. Trenér: Pekárek. Slavkov: Pochylý Halík, Zimčík, Polášek (58. Sedlář), Habarta, Stojaspal (85. Píštěk), Marek Mančík, Jankůj, Kovačovič, Peter (78. Rožnovský), Chovanec (62. Šimek). Trenér: Miroslav Mančík.

BÁNOV - DRSLAVICE 0:4 (0:3)

Branky: 6. a 57. Vidrman, 36. Vystrčil, 42. vlastní (Suchánek). Rozhodčí: Martykán. Diváků: 150. Bánov: Holomek (46. Skalník) Suchánek, Martinka, P. Mahdalíček, L. Polanský (67. Velecký), Vaňhara (81. Bulejko), Horňák (70. T. Polanský), Polák, Guryča, Lux, J. Mahdalíček (73. Mahdal). Trenér: Kopeček. Drslavice: M. Hroch Zemánek, Šrámek, I. Machálek, Orlovský (74. Švajda), Vidrman, Máčala (80. P. Přecechtěl ml.), J. Machálek, Vystrčil, Mikulinec (65. Pijáček), Kňazeje. Trenér: P. Přecechtěl st.

1. Drslavice 9 8 0 1 36:14 24

2. Jarošov 8 6 1 1 32:12 19

3. Uh. Ostroh 8 5 1 2 27:14 16

4. Slavkov 9 4 3 2 14:6 15

5. Šumice 8 4 2 2 24:15 14

6. Havřice 8 4 2 2 24:18 14

7. Zlámanec 8 3 1 4 21:23 10

8. D. Němčí B 8 3 0 5 21:34 9