Zimní turnaj Kunovice

Až poslední kolo rozhodovalo, kdo se na turnaji utká o prvenství. Ve skupině A díky lepšímu skóre předstihly domácí fotbalisté Kunovic Mařatice, v béčku byli v přímém souboji o prvenství ve skupině úspěšnější hráči Starého Města.

Skupina A:

UHERSKÝ OSTROH - MAŘATICE 2:3 (0:2)

V zajímavém utkání se Mařatice ujaly vedení z pokutového kopu ve 42. minutě a vzápětí zvýšily na 2:0 Mařákem. Po přestávce Ostrožané vyrovnali hru a dvěma slepenými góly i stav utkání. O vítězství Mařatic rozhodl až v 90. minutě krásnou trefou do šibenice Janků.

Branky: Uřičář Mařák 2, Janků.

VLČNOV - KUNOVICE 1:7 (0:3)

Kunovice měly po celé utkání jasně navrch, což dokázali vyjádřit i střelecky. Zajímavostí zápasu je, že na obě strany byly odpískané penalty, ale ani jedna nebyla proměněna.

Branky: Koníček M. Lahodný 3, O. Brim, Baný, Střelec, Polášek.

1. Kunovice 3 2 1 0 12:4 7

2. Mařatice 3 2 1 0 10:4 7

3. Uh. Ostroh 3 1 0 2 9:6 3

4. Vlčnov 3 0 0 3 1:18 0

Skupina B:

KOSTELANY NAD MORAVOU - POLEŠOVICE 2:1 (1:0)

V bojovném derby utkání vedly Kostelany už 2:0, Polešovičtí zdramatizovali a v závěru byli dokonce blízko vyrovnání, vyloženou šanci ale nevyužili.

Branky: Marek, Šťastný Korvas.

PODOLÍ - STARÉ MĚSTO 1:4 (1:1)

Souboj o první příčku byl dlouho vyrovnaný, ke konci zápasu ale Podolí došly síly, čehož Staroměšťané dokonale využili.

Branky: Beneš Smělík 2, Svoboda, Hastík.

ÚJEZDEC-TĚŠOV - NIVNICE 1:6 (1:2)

Újezdec se v případě bodového zisku mohl usadit na čele tabulky. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, po změně stran už však jasně dominovala Nivnice.

Branky: Těthal Velecký, Bortel, Lukeš, Bartoš, Straňák, Popelka.

NEDACHLEBICE - BÁNOV 6:0 (2:0)

V duelu dvou týmů, které doposud na turnaji nezískaly ani bod, jasně dominoval účastík I. A třídy.

Branky: Zoubek 2, Ryška 2, Čabala, Řešetka.

HAVŘICE - PRAKŠICE-PAŠOVICE 8:0 (2:0)

Nejpřekvapivější výsledek kola. Na demolici Prakšic se čtyřmi góly podílel Tomáš Rachůnek.

Branky: T. Rachůnek 4, Franc, M. Masařík 2, Maršálek.

ČÁSTKOV - PITÍN 2:6 (1:3)

Pitínským se až doposud střelecky příliš nedařilo, tentokrát si to však vynahradili. Částkov po celou dobu jasně přehrávali a nakonec mu nastříleli šest branek.

Branky: Jakšík, Doležel J. Kozubík 3, Voda, Spáčil, Kala.

UHERSKÝ BROD DOROST - DOLNÍ NĚMČÍ B 2:1 (2:1)

V zajímavém utkání slavil úspěch lepší pohyb domácích dorostenců.

Branky: Masařík, Podlas Škařupa.

BISKUPICE - HORNÍ LHOTA 8:2 (5:0)

Branky: Vojáček 3, Gajdůšek 3, P. Talaš, R. Talaš Bernatík, Žáček.

ZT ve Veselí nad Moravou

Na zimním turnaji ve Veslí nad Moravou byly na programu jen dva zápasy. A v obou se zástupcům našeho okresu vůbec nedařilo.

VESELÍ NAD MORAVOU - OSTROŽSKÁ NOVÁ VES 7:2 (3:1)

Novovešťané měli být podle dosavadních výsledků mírným favoritem, utkání se však změnilo v jejich popravu, když Veselí, které v předchozích pěti zápasech vstřelilo sedm branek, zdvojnásobilo svou produkci.

Branky: Hrbek 2 (jedna z pen), Hozák, Řičica, Smějsa, Zajíček, Černoch Franta 2.

VELKÁ N. V. - OŘECHOV 4:0 (1:0)

Ořechov ani na šestý pokus nebodoval, s Velkou stačil držet tempo pouze v prvním poločase a v turnaji už jistě obsadí poslední místo.

Branky: P. Kohůt 2, Valášek 2.

1. Hluk 6 5 0 1 25:8 15

2. Dolní Němčí 6 5 0 1 25:13 15

3. Boršice 6 3 1 2 20:10 10

4. Bzenec 5 3 1 0 16:11 10

5. O. N. Ves 6 2 1 3 16:22 7

6. Velká nad Vel. 7 2 1 4 13:22 7

7. Veselí nad Mor. 6 2 0 4 14:19 6