O POHÁR MĚSTA CHROPYNĚ

5. kolo: Těšnovice – Kojetín 2:3, Kralice na Hané – FK Chropyně 4:2

1. Kojetín 5 3 1 1 10:6 10
2. Kralice 5 3 1 1 20:13 10
3. Chropyně 5 2 2 1 17:13 8
4. Želatovice 5 2 1 2 13:15 7
5. Troubky 5 1 1 3 12:17 4
6. Těšnovice 5 1 0 4 13:24 3

O POHÁR FK CHROPYNĚ

5. kolo: Kvasice B – Záříčí 3:0, Skaštice – Vrchoslavice 1:7, Bezměrov – FK Chropyně B 5:3

1. Záříčí 5 4 0 1 12:8 12
2. Vrchoslavice 5 4 0 1 31:8 12
3. Bezměrov 5 3 0 2 16:16 9
4. Kvasice B 5 2 0 3 8:16 6
5. Chropyně B 5 1 0 4 13:23 3
6. Skaštice 5 1 0 4 9:19 3

JANÁČEK CUP

ČERVENÁ SKUPINA: Slavičín B – Nivnice 2:5 (Macek 2 – l. Ligas 3, Straňák 2), Nedachlebice – Havřice 4:2 (Bartoš 2, Perutka, Křenek – T. RachŮnek, Ulčík), Nivnice – Nedachlebice 3:0 kont., Slavičín B – Újezdec-Těšov 4:2 (Ocelík, Šála, Pekárek, Fojtík – Gregor, Těthal).

KONEČNÁ TABULKA:

1. Nivnice 6 5 0 1 20:6 15
2. Slavičín B 6 4 0 2 18:13 12
3. Prakšice-Pašovice 6 4 0 2 14:17 12
4. Újezdec-Těšov 6 3 0 3 15:17 9
5. Havřice 6 3 0 3 18:12 9
6. Nedachlebice 6 2 0 4 13:13 6
7. Bánov 6 0 0 6 8:28 0

MODRÁ SKUPINA: Pitín – Uh. Brod dorost 1:1 (Voda – M. Odstrčil), Pitín – Hřivínův Újezd 1:1 (Krajíček – Vyoral), Horní Lhota – Částkov 0:3 (Roubal 2, Pindrič), Biskupice – Uh. Brod dorost 2:1 (Vaculík, J. Gajdůšek – D. Hruboš).

KONEČNÁ TABULKA:

1. Biskupice 6 5 0 1 17:8 15
2. Pitín 6 3 2 1 12:7 11
3. Uh. Brod dorost 6 2 3 1 12:8 9
4. Částkov 6 2 1 3 10:15 7
5. Dolní Němčí B 6 2 1 3 9:8 7
6. Horní Lhota 6 1 2 3 10:18 5
7. Hřivínův Újezd 6 0 3 3 3:9 3

ZT Kunovice

Utkání o konečné umístění: O 7. místo: Vlčnov – Polešovice 0:1 (P. Březina), o 5. místo: Uherský Ostroh – Kostelany nad Moravou 1:2 na pen. (Čápek – Jaroš, rozhodující penalta J. Vávra), o 3. místo: Mařatice – Podolí 1:0 (Mařák), finále: Kunovice – Staré Město 5:1 (Balaštík 2, Petřek, Remeš, Polášek – O. Hastík).

Konečné pořadí: 1. Kunovice, 2. Staré Město, 3. Mařatice, 4. Podolí, 5. Kostelany nad Moravou, 6. Uherský Ostroh, 7. Polešovice, 8. Vlčnov.

NAPAJEDLA CUP

6. kolo: Žlutava-Spytihněv B 4:2 (Bůžek 2, Tyl, Polák – Polášek, Chmela), Napajedla B – Zlámanec 5:7 (Sedlář 2, Vavruša 2, Koutník – Jirsák 3, Řezníček 2, Hubáček 2), Traplice – Tečovice B 4:0 (Kamarád, Býček, Trávníček, Gelien), Malenovice-Mistřice 3:0 (2:0) – nehlášeno.

1. NapajedlaB 6 4 0 2 18:13 12
2. Žlutava 6 3 2 1 15:15 11
3. Malenovice 5 3 1 1 19:7 10
4. Zlámanec 6 3 1 2 27:24 10
5. Traplice 6 2 1 3 13:15 7
6. Mistřice 6 2 2 2 14:17 7
7. Spytihněv B 5 1 1 3 17:21 4
8. Tečovice B 4 0 1 3 5:16 1

ZT FASTAV CUP VSETÍN

SKUPINA A: Kateřinice – V. Karl.+Karolinka 3:0 (Novosad, Sacher, Cahlík), Val. Polanka – Hovězí 3:1 (Řezníček 2, Gergela – Kostka), Janová – Vsetín A 1:11 (Mucha 4, Čuma 2, Švach 2, Doležal 2, Kašpar – Fojtů).

1. Val. Polanka 6 5 0 1 16:8 15
2. Vsetín A 6 4 0 2 22:10 12
3. Kateřinice 6 4 0 2 8:4 12
4. FC V.Karl.+Kar. 6 4 0 2 23:9 12
5. Lhota u Vs. 5 2 0 3 10:12 6
6. Janová 5 1 0 4 5:26 3
7. Hovězí 6 0 0 6 6:22 0

SKUPINA B: Liptál – Vsetín B 0:4 (Čuma 2, Kučerňák, Lukáč), Halenkov – Leskovec 7:7 (Droppa 3, Juráň, Hromada, Pala, Vlha – Jakeš 3, Holec 2, Malińák, Maňák), Ratiboř – Ústí 4:0 (Blizňák 2, Třetina 2), Jablůnka – Liptál 11:0 (Sehnal 3, Tomeček 3, Smílek 2, Martinek, Tomšík, Machala).

1. Jablůnka 5 5 0 0 29:7 15
2. Halenkov 5 3 1 1 19:16 10
3. Ratiboř 5 3 0 2 14:7 9
4. Ústí 6 3 0 3 11:16 9
5. Vsetín B 5 2 0 3 10:11 6
6. Leskovec 5 0 2 3 15:21 2
7. Liptál 5 0 1 4 5:25 1

ZT VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

7. kolo: Hrachovce – Val. Bystřice 3:5 (23. P. Cahlík, 62. Varga, 64. L. Vrána – 50. a 73. Frňka, 28. Lazor pen., 78. Vašek, 79. M. Vanduch), Zubří – Juřinka 0:3 (Kocián, Šindelek, Štěpán), Val. Meziříčí B – Juřinka 3:0 (Vajgl, Výmola, vlastní).

1. Podlesí 6 5 0 1 16:7 15
2. Val. Meziříčí B 5 4 1 0 16:5 13
3. Juřinka 5 4 0 1 15:5 12
4. Všemina 7 2 2 3 12:13 8
5. Val. Bystřice 6 2 0 4 12:22 6
6. Val. Mez. jun. 3 1 0 2 4:7 3
7. Zubří 5 1 0 4 8:13 3
8. Hrachovec 4 0 1 3 8:16 1