BARUM CONTINENTAL CUP V OTROKOVICÍCH

3. kolo: SK Vizovice – Kudlovice 8:0 (Velev 3, Machač 2, Kolařík 2, Valenta), Viktoria Otrokovice U19 – Kněžpole 2:4 (Němec, Košina – Šustr 3, Biháry).

1. Kněžpole 3 3 0 0 12:4 9
2. SK Vizovice 2 1 1 0 9:1 4
3. V. Otrokovice 19 2 1 0 1 5:4 3
4. V. Otrokovice B 2 0 1 1 2:3 1
5. Kudlovice 3 0 0 3 1:17 0

FASTAV CUP VSETÍN

SKUPINA A – 4. kolo: Kateřinice – Lhota u Vs. 1:0 (M. Olšák), Vsetín A – V. Karl.+Karol. 2:1 (Kašpar, Hrňa – Vrážel), Janová – Val. Polanka 0:3 (Řezníček, Hromada, Mikulík).

1. Val. Polanka 4 3 0 1 12:7 9
2. FC VKK 3 2 0 1 11:4 6
3. Vsetín A 4 2 0 2 9:9 6
4. Kateřinice 3 2 0 1 3:3 6
5. Janová 2 1 0 1 4:4 3
6. Lhota u Vs. 3 1 0 2 4:5 3  
7. Hovězí 3 0 0 3 2:13 0

SKUPINA B – 3. kolo: Vsetín B – Ústí 1:2 (Karlík – Martišek, Ebel), Ratiboř – Leskovec 4:2 (Blizňák 2, Bambušek, S. Olšák – Hromada 2), Jablůnka – Halenkov 6:4 (Tomeček 3, Biel, Tomšík, Smilek – Maňák, Tydlačka, Maliňák, Haničák).

1. Jablůnka 2 2 0 0 9:5 6
2. Halenkov 3 2 0 1 10:8 6
3. Vsetín B 2 1 0 1 5:4 3
4. Ratiboř 3 1 0 2 6:7 3
5. Ústí 3 1 0 2 5:9 3
6. Liptál 1 0 1 0 3:3 1
7. Leskovec 2 0 1 1 5:7 1

ZT KUNOVICE

SKUPINA A – 1. kolo: Kunovice – Mařatice 2:2 (Balaštík, J. Lahodný – Vyorávek, Širůčka), Uherský Ostroh – Vlčnov 6:0 (Durna 2, Vlk 2, Procházka, Raštica).

SKUPINA B – 1. kolo: Staré Město – Polešovice 2:1 (Klus, Svoboda – P. Březina), Kostelany nad Moravou – Podolí 1:3 (Marek z pen.- Tvrdoň z pen., Elfmark, Švejcar).

JANÁČEK CUP V UH. BRODU

ČERVENÁ SKUPINA – 4. kolo: Nedachlebice – Slavičín B 0:2 (Tománek 2), Havřice – Újezdec 0:2 (Pilka, Jaroněk), Prakšice-Pašovice – Nivnice 2:1 (Šimuni 2 – L. Ligas).

1. Havřice 3 2 0 1 8:5 6
2. Újezdec-Těšov 4 3 0 1 12:7 9
3. Nivnice 2 1 0 1 3:3 3
4. Prakšice-Pašovice 3 3 0 0 10:6 9
5. Slavičín B 2 1 0 1 5:4 3
6. Nedachlebice 3 0 0 3 3:8 0
7. Bánov 3 0 0 3 4:12 0

MODRÁ SKUPINA – 4. kolo: Dolní Němčí B – Částkov 1:2 (Michal Stojaspal – Rosík, Žíla), Biskupice – Hřivínův Újezd 2:1 (Krajča, Kašpárek – Kostelník).

1. Uh. Brod dorost 2 1 1 0 8:4 4
2. Horní Lhota 3 1 2 0 6:4 5
3. Dolní Němčí B 4 2 1 1 6:3 7
4. Biskupice 3 2 0 1 4:3 6
5. Pitín 2 1 0 1 1:1 3
6. Částkov 4 1 1 2 5:9 4
7. Hřivínův Újezd 4 0 1 3 2:8 1

ZT V MORKOVICÍCH

SKUPINA A – 4. kolo: Pivín – Zborovice 1:3 (Vrba – Hanák, Bezslezina, Janča), Vyškov dor. – Nezamyslice 2:2 (Foitl, Holásek – P. Hanák, Neckář), Morkovice B – Bohdalice 7:2 (Šimčík 2, Skácel 2, T. Oplt, Hušek, D. Pajgr – Kolečkář, Pacejka).

1. Vyškov.dor. 4 2 2 0 14:4 8
2. Morkovice B 4 2 1 1 16:17 7
3. Zborovice 4 1 3 0 9:7 6
4. Bohdalice 4 1 1 2 7:13 4
5. Nezamyslice 4 0 3 1 9:11 3
5. Pivín 4 0 2 2 12:14 2

SKUPINA B – 4. kolo: Litenčice – Počenice 6:1 (Raclavský 2, Hamala 2, Dutka, Novotný – Grepl), Šelešovice – Lutopecny 0:4 (Jurásek 3, Szarkozy), Lubná B – Morkovice dor. 5:1 (Kovařík 4, Valach – Pajgr).

1. Litenčice 4 4 0 0 20:3 12
2. Lutopecny 4 2 0 2 13:7 6
3. Lubná B 3 2 0 1 13:7 6
4. Bučovice dor. 3 2 0 1 10:10 6
5. Šelešovice 4 2 0 2 13:14 6
6. Morkovice dor. 4 1 0 3 7:21 3
7. Počenice 4 0 0 4 6:22 0

NAPAJEDLA CUP

3. kolo: Napajedla B – Žlutava 2:3, Zlámanec – Žlutava 6:2, Napajedla B – Mistřice 3:0, Spytihněv B – Traplice 2:4.

1. Žlutava 3 2 1 0 11:6 7
2. NapajedlaB 3 2 0 1 6:3 6
3. Mistřice 3 2 0 1 6:5 6
4. Malenovice 2 1 1 0 8:3 4
5. Traplice 2 1 0 1 5:3 3
6. SpytihněvB 2 1 0 1 6:7 3
7. Zlámanec 2 1 0 1 10:13 3
8. Tečovice 1 0 0 1 1:4 0

O POHÁR STAROSTY MĚSTA HULÍN

SKUPINA A – 3. kolo: Žalkovice – Tečovice 4:2 (Kučera 3, Samsonek – P. Sedláček, Frkal), Roštění – H. Moštěnice 2:3 (Přikryl 2 – J. Bednář, Fabián, Fikr), Roštění – Tlumačov 2:3 (Štěpánek, Zapletal – Máčala, Tyl, Hána).

1. Žalkovice 3 2 1 0 9:6 7
2. Tlumačov 3 2 1 0 7:5 7
3. H. Moštěnice 3 1 0 2 6:7 3
4. Roštění 3 0 1 2 7:9 1
5. Tečovice 2 0 1 1 3:5 1

SKUPINA B – 3. kolo: Ludslavice – Němčice 7:3 (Herodes 3, Valčík 2, Štěpaník, Křižan – D. Holý 2, Hynčica), Kvasice – Lubná 3:1 (Lepša 2, vlastní – Valach)

1. Kvasice 3 3 0 0 17:5 9
2. Admira Hulín 2 2 0 0 10:4 6
3. Ludslavice 3 1 0 2 13:19 3
4. Lubná 2 0 0 2 2:7 0
5. Němčice 2 0 0 2 4:11 0

O POHÁR MĚSTA CHROPYNĚ

Dohrávky: FK Chropyně  – FC Želatovice 3:3, Kojetín -Troubky nad Bečvou 3:1. 3. kolo: Kojetín -Kralice 3:1, Chropyně -Troubky nad Bečvou 4:2, Želatovice -Těšnovice 5:3

O POHÁR PŘEDSEDY FK CHROPYNĚ

3. kolo: Skaštice – Bezměrov 3:5, Záříčí – FK Chropyně dorost 5:2, Vrchoslavice – Kvasice B 7:0.

ZT VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

5. kolo: Juřinka – Val. Bystřice 6:1 (Kocián 3, Chocholatý 2, Žilinský – Vlček), Podlesí – Zubří 2:1 (Bína, Michut – Jurajda), Všemina – Hrachovec 3:3 (Burša 3 – Vrána 2, Dub).

1. Podlesí 5 4 0 1 13:7 12
2. Val. Meziříčí B 4 3 1 0 13:5 10
3. Juřinka 3 2 0 1 8:4 6
4. Val. Mez. jun. 1 1 0 0 3:1 3
5. Val. Bystřice 3 1 0 2 6:11 3
6. Všemina 5 0 2 3 6:12 2
7. Hrachovec 3 0 1 2 5:11 1
8. Zubří 2 0 0 2 2:5 0