UHERSKÝ BROD – PELHŘIMOV 0:3 (0:0)

V prvním poločase sice domácí drželi se soupeřem výsledkově krok, jenže herně pokulhávali. „Měli jsme i štěstí,“ přiznal Blaha. Měl na mysli hlavně dva samostané úniky hráčů Pelhřimova, které ale oba skvěle zneškodnil gólman Ondrůšek. Těsně před přestávkou mohli jít paradoxně do vedení domácí, jenže Daňkovo přehození stačili obránci hostí z brankové čáry uklidit do bezpečí.

„Tady je to zajímavější než fotbal,“ odfrkl si o přestávce při pohledu na v sousedství se konající rallyshow jeden z domácích příznivců. A to ještě netušil, co jej čeká ve druhém poločase…

„V kabině jsme si řekli, že budeme hrát trpělivě, jenže hned první akce soupeře nám naše plány zhatila,“ posteskl si domácí kouč. Měl na mysli krásnou střelu, kterou na domácí bránu vyslal Nepovím a která skončila za bezmocným Ondrůškem – 0:1. A když o chvíli později vymetl šibenici domácí brány Krtek, bylo rozhodnuto.

„Sice jsme se talčili dopředu a snažili s výsledkem něco udělat, ale ni se nám nedařilo. Naopak jsme z rychlého brejku ještě jednou inkasovali,“ uvedl Lubomír Blaha, který nad zpackaným závěrem podzimu rozhodně nehodlá mávnout rukou.

„Příčinu znám, nejdříve si to ale musíme vyhodnotit v klubu. Každopádně tak nemůžeme pokračovat. To by se v Brodě divize brzy nehrála,“ dodal ostře kouč ČSK.

Branky: 51. a 86. Krtek, 47. Nepovím. Rozhodčí: Caletka – Běhal, Vedral. Uherský Brod: Ondrůšek – Horňák, P. Ligas (46. Solařík), M. David, L. Ligas – Dvořák (65. Janíček), Vrága, Daněk, Slinták – Vacula, Lukeš. Trenér: L. Blaha.