„Postup ale rozhodně v kapse ještě zdaleka nemáme. V aktuálním kole třeba překvapivě vyhrály i poslední mančafty, prohrát se může opravdu s každým," poznamenal trenér drslavických fotbalistů Přemysl Přecechtěl.

Souboj špičkových týmů soutěže nabídl i na podmáčeném terénu výborný fotbal, který skončil dělbu bodů. „Chtěli jsme vyhrát, ale remíza je podle mě naprosto zasloužená," podotkl kouč Šumic Martin Zicha. Na jeho názoru nic nezměnila ani skutečnost, že jeho mužstvo těsně před koncem orazítkovalo tyč drslavické brány. „Je fakt, že jsme byli kousíček od vítězného gólu. Na druhou stranu, domácí nás tam taky zatlačili, měli sérii asi čtyř standardek, při kterých byli strašně nebezpeční, takže nerozhodný výsledek zápasu sluší," sympaticky uznal šumický lodivod.

Inkriminovaný okamžik měl na svědomí Pilka, právě míč letící od jeho hlavy zastavila tyč. „Po centru tam byl sám mezi pěti našimi hráči, přesto se dostal k hlavičce. Naštěstí to jen zazvonilo. Samozřejmě jsme si oddechli, protože by bylo kruté, kdybychom tři minuty před koncem dostali gól," povídal Přemysl Přecechtěl a s tím, že je s remízou nadmíru spokojený. „Šumice mají kvalitní tým, bod s nimi se počítá."

Jeho svěřenci vstoupili do utkání pravou nohou a Vidrman vstřelil úvodní gól zápasu. Sedm minut před přestávkou si však Zemánek vstřelil nešťastnou vlastní branku, která nahlodala sebedůvěru lídra tabulky.

Celý text si můžete přečíst v tištěné verzi Slováckého deníku ve středu 13. dubna