1. FC Slovácko B – Orlová 3:0 (2:0)

Domácí měli od začátku jasně navrch, potvrzení jejich převahy přišlo už ve 12. minutě. Havlík vybídl ke skórování Civiče, který zamířil přesně k tyči – 1:0.

„Rychlý gól nás uklidnil, předváděli jsme hezký kombinační fotbal," pochvaloval si kouč Slovácka.

Z řady šancí, které si jeho svěřenci vytvořili, se v první půli ujala jediná. Po půlhodině hry se Civič proměnil v nahrávače a Sadílek zvýšil na 2:0.

Po obrátce domácí v pohodě kontrolovali hru, v zakončení ale dlouho neměli štěstí. Až v 71. minutě utekl obraně Orlové Zajíc, obešel i gólmana Pacanovského a do prázdné brány uzavřel na konečných 3:0.

„Dá se říct, že to byla taková pohodová výhra, zápas jsme měli jasně pod kontrolou. Hra měla parametry, škoda jen, že jsme nedali více branek," posteskl si Vladimír Michal.

Branky: 12. Civič, 29. Sadílek, 71. Zajíc. Rozhodčí: Petr – Hájek, Nejedlý. Slovácko B: Semanko – Prajza, Mezlík, Holek, Jeleček (82. Petrucha), Sadílek, Michna (77. Groulík), Galuška, Havlík, Civič (85. Machač), Zajíc. Trenér: V. Michal.