Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky mládežnického fotbalu

Zlínský kraj - Přinášíme vám výsledky mládežnické kopané v regionu.

10.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

I. DOROSTENECKÁ LIGA

STARŠÍ – 24. kolo: Jihlava-Č. Budějovice 1:0 (1:0), Fadrný, ČK: Poláček, (J), Hradec Král.-Slavia 1:3 (1:1), Dvořák – Cousens, Krasniqi, Hurka, Bohemians 1905-Ostrava 0:1, Zlín-Olomouc 1:0 (1:0), Šumbera, Příbram-Sparta 0:1 (0:1), Brno-Most 4:1 (2:0), Simerský 2, Buchta, Jukl – Černý, Slovácko-Plzeň 1:0 (1:0), Teplice-Ml. Boleslav 4:1 (3:1), Kohout, Kodeš, Ivasko, Lácha – nehl. Dohrávka 23. kola: Ml. Boleslav-Zlín 2:0 (0:0), Honc, vlastní.
1. Sparta 25 22 0 3 96:21 66
2. Olomouc 25 15 1 9 59:38 46
3. Ml. Boleslav 25 13 3 9 43:36 42
4. Ostrava 25 12 6 7 36:31 42
5. Slavia 25 11 5 9 48:43 38
6. Jihlava 25 10 8 7 51:47 38
7. Plzeň 25 10 5 10 42:37 35
8. Hradec Král. 25 9 7 9 41:41 34
9. Slovácko 25 8 8 9 37:44 32
10. Č. Budějovice 24 9 4 11 33:36 31
11. Most 25 9 4 12 34:51 31
12. Brno 25 8 6 11 26:40 30
13. Teplice 25 7 8 10 37:39 29
14. Zlín 25 8 5 12 29:42 29
15. Bohemians 1905 25 6 5 14 25:49 23
16. Příbram 24 4 1 19 24:66 13

Kanonýři: 24 – Skalák, 21 – Jurdík (oba Sparta), 13 – Pázler (Slavia), 12 – Vaněček (Plzeň), Vašíček (Olomouc), 11 – Kraják (Sparta), 10 – Kurtin (Zlín).

MLADŠÍ – 24. kolo: Jihlava-Č. Budějovice 1:1 (0:0), Masopust z pen. – Kadula, Hradec Král.-Slavia 4:5 (2:4), Šoupal, Kučera, Bláha, vlastní – Mac, Synek, Bazal, Kolmistr, Duga, Bohemians 1905-Ostrava 2:1 (1:1), Zlín-Olomouc 0:1 (0:1), Příbram-Sparta 1:3, Brno-Most 2:0 (0:0), Frimmel 2, Slovácko-Plzeň 3:3 (2:2), Vyskočil, Kovář, Dolina – nehl., Teplice-Ml. Boleslav 2:0 (2:0). Dohrávka 23. kola: Ml. Boleslav-Zlín 2:0 (1:0), Boček, Vraštil.
1. Olomouc 25 17 4 4 77:35 55
2. Sparta 25 15 3 7 53:36 48
3. Slavia 25 13 8 4 55:31 47
4. Ostrava 25 13 7 5 42:22 46
5. Plzeň 25 12 9 4 55:31 45
6. Ml. Boleslav 25 13 3 9 37:31 42
7. Jihlava 25 12 5 8 47:39 41
8. Brno 25 11 4 10 34:36 37
9. Slovácko 25 10 6 9 47:45 36
10. Teplice 25 9 3 13 35:41 30
11. Hradec Král. 25 7 7 11 41:44 28
12. Příbram 24 7 5 12 35:43 26
13. Č. Budějovice 24 6 7 11 19:30 25
14. Bohemians 1905 25 6 1 18 38:59 19
15. Zlín 25 5 3 17 23:70 18
16. Most 25 4 3 18 18:63 15

Kanonýři: 20 – Ševčík (Olomouc), 15 – Synek (Slavia), 14 – Lukeš (Plzeň), Řezáč (Příbram), 12 – Kovář (Slovácko), 11 – Císař (Jihlava), Luksch (Teplice).

MSL DOROSTU

STARŠÍ – 25. kolo: FC Brno B-Znojmo 4:3, Slovácko B-Líšeň 2:1 (2:0), Křivánek, Maděrka – Trávníček, Ostrava B-Frýdek 1:2, Třinec-Opava 0:2 (0:1), Jeřábek, Škrobánek, Hlučín-Jihlava B 1:1, Kroměříž-Vítkovice 1:1 (1:0), Hausknecht – Paniš, Zlín B-Olomouc B 2:0 (1:0), Starec, Holík, Sparta Brno-Hodonín 2:3 (0:2), Kotoun, Neumann – Benešovský, Maršálek, Šturma.
1. Opava 24 14 5 5 52:24 47
2. Ostrava B 24 15 2 7 43:28 47
3. FC Brno B 24 11 8 5 51:33 41
4. Zlín B 24 12 5 7 52:37 41
5. Hlučín 24 11 7 6 39:26 40
6. Vítkovice 24 9 8 7 40:40 35
7. Olomouc B 24 9 6 9 47:38 33
8. Třinec 24 10 3 11 34:36 33
9. Sparta Brno 24 8 7 9 46:48 31
10. Slovácko B 24 7 9 8 38:36 30
11. Hodonín 24 8 5 11 34:46 29
12. Kroměříž 24 7 7 10 32:39 28
13. Jihlava B 24 7 6 11 32:39 27
14. Frýdek 24 7 6 11 27:39 27
15. Znojmo 24 4 7 13 25:53 19
16. Líšeň 24 4 7 13 18:48 19

Kanonýři: 12 – Vaclík (Vítkovice), 11 – Handl, 10 – Janoštík (oba Kroměříž), Pazdera (Zlín B), Surýnek (Sparta Brno), 9 – Jeřábek, Wedlich (oba Opava), Vlachovič (Třinec), 8 – Řezáč, 7 – Holík (oba Zlín B), Benýšek (Olomouc B), Padých (Vítkovice), Stehlík (FC Brno B), Filip (Hodonín).

MLADŠÍ – 25. kolo: FC Brno B-Znojmo 0:4, Slovácko B-Líšeň 4:0, Ostrava B-Frýdek 4:1, Třinec-Opava 0:0, Hlučín-Jihlava B 4:0, Kroměříž-Vítkovice 2:2 (1:0), Janečka, Zapletal – Pavlík, Pyclík, Zlín B-Olomouc B 0:2 (0:2), Ševčík, Studený, Sparta Brno-Hodonín 3:2 (0:1), Ryšavý 2, Hruška – Ždánský, Reška.
1. Olomouc B 24 18 3 3 72:19 57
2. FC Brno B 24 16 3 5 55:27 51
3. Ostrava B 24 14 6 4 60:18 48
4. Slovácko B 24 14 5 5 48:26 47
5. Sparta Brno 24 14 4 6 59:28 46
6. Vítkovice 24 15 1 8 56:32 46
7. Opava 24 12 6 6 57:26 42
8. Hlučín 24 12 3 9 38:45 39
9. Jihlava B 24 9 5 10 35:44 32
10. Zlín B 24 7 6 11 31:36 27
11. Hodonín 24 6 5 13 21:55 23
12. Frýdek 24 6 4 14 30:53 22
13. Kroměříž 24 6 3 15 41:62 21
14. Znojmo 24 6 2 16 27:53 20
15. Třinec 24 2 9 13 14:56 15
16. Líšeň 24 1 3 20 12:76 6

Kanonýři: 15 – Holub (Olomouc B), 13 – Staníček (Opava), Gunar, Chrašč (oba Vítkovice), 11 – Ryšavý (Sparta Brno), 9 – Morava (Jihlava), Stehlík (FC Brno), Gomola, Stratil (oba Ostrava B), Vávra, 8 – Šprňa (oba Kroměříž), Elšík (Zlín B), Pech (Opava), Bača, 7 – Richter, Ševčík (všichni Olomouc B), Pyclík (Vítkovice), Tesař (Slovácko B).

MSD DOROSTU
SKUPINA D

STARŠÍ – 23. kolo: Vrchovina-Vyškov 0:3 (0:0), Král, Novotný, Popryk, Otrokovice-Bohunice 1:0 (1:0), Juráň, Veselí-Kroměříž B 2:1 (2:0), Brumla, Míček – Hausknecht, Havl. Brod-Břeclav 2:2, Petřík, Beránek – Dunka 2, Prostějov-Uh. Brod 5:0 (3:0), Pokruta, Bokůvka, Bystrc-Pelhřimov 1:2 (1:1), Příkrý – Norek, Sládok, Třebíč-Vel. Meziříčí 2:0 (1:0), Florián 2.
1. Třebíč 20 17 2 1 62:15 53
2. Břeclav 20 12 3 5 50:35 39
3. Prostějov 20 12 2 6 41:25 38
4. Bohunice 20 11 2 7 37:33 35
5. Vyškov 20 8 5 7 25:18 29
6. Vel. Meziříčí 20 8 4 8 26:27 28
7. Pelhřimov 20 7 6 7 39:29 27
8. Havl. Brod 20 7 4 9 25:33 25
9. Vrchovina 20 7 4 9 35:46 25
10. Veselí 20 6 4 10 23:40 22
11. Otrokovice 20 6 4 10 20:44 22
12. Kroměříž B 20 6 3 11 20:28 21
13. Bystrc 20 5 2 13 22:35 17
14. Uh. Brod 20 4 3 13 16:33 15

Kanonýři: 18 – Florian, 13 – Novotný (oba Třebíč), 11 – Pospiš (Břeclav), Vavroušek (Pelhřimov), 10 – Vrba (Bohunice), 9 – Venhoda (Třebíč), Damborský (Bohunice), Ján (Prostějov), 8 – Polnický (Vrchovina), Reidl (Bystrc), 7 – Kostelecký (Třebíč), Kotol (Bohunice), Paulík, 6 – Dunka (oba Břeclav), Pech (Vrchovina), Míček (Veselí), Vítek (Vel. Meziříčí).

MLADŠÍ – 23. kolo: Vrchovina-Vyškov 3:1 (0:1), Sodomka, Gabriel, Němec – Müller, Otrokovice-Bohunice 2:1 (1:0), Eliáš, Karmazín – Pouva, Veselí-Kroměříž B 4:4 (4:1), Janík 3, Galuška – Panáček, Slaměník, Řehák, Mrhálek, Havl. Brod-Břeclav 4:1, Horn 2, Gramer, Krejdl – Fuja, Prostějov-Uh. Brod 12:0 (8:0), Kucharčuk 5, Fládr 2, Kadlec 2, Klimeš, Kopečný, Hausknecht. Bystrc-Pelhřimov 0:5 (0:4), Nebeský 3, Horký, Bartoň, Třebíč-Vel. Meziříčí 5:0 (3:0), Komárek, Balík, Horký, Benda, Svoboda.
1. Třebíč 20 15 2 3 62:20 47
2. Prostějov 20 15 1 4 89:29 46
3. Břeclav 20 12 2 6 49:36 38
4. Vyškov 20 10 7 3 32:15 37
5. Pelhřimov 20 9 7 4 50:25 34
6. Bohunice 20 10 3 7 37:30 33
7. Kroměříž B 20 7 6 7 33:34 27
8. Havl. Brod 20 7 2 11 35:46 23
9. Vel. Meziříčí 20 6 5 9 25:41 23
10. Otrokovice 20 6 4 10 23:42 22
11. Bystrc 20 6 3 11 21:46 21
12. Uh. Brod 20 5 5 10 17:44 20
13. Vrchovina 20 4 3 13 23:46 15
14. Veselí 20 2 2 16 17:59 8

Kanonýři: 16 – Kadlec, 15 – Petrásek (oba Prostějov), Konečný (Břeclav), 12 – Svoboda, 11 – Richtr (oba Třebíč), 10 – Kucharčuk, 9 – Fládr (oba Prostějov), Záruba (Bohunice), Kropáček, 8 – Nebeský (oba Pelhřimov), 7 – Benda, Horký (oba Třebíč), Horák (Kroměříž), Krejdl, 6 – Berky (oba Havl. Brod), Klimeš (Prostějov), Ondra (Vyškov), Pelikán (Bystrc), Sádlík (Vyškov).

SKUPINA E

STARŠÍ – 23. kolo: Zábřeh-Hranice 1:2 (0:2), Olejník – Pokorný, Jemelík, Uničov-Šumperk 1:0 (0:0), Šimeček, Bystřice p.H.-Frýdek B 0:2 (0:0), Kolář, Šigut, HFK Olomouc-Opava B 2:1 (1:1), Pezzotti, Zifčák – Hrabina, Přerov-Vítkovice B 1:1 (0:0), Čechák – Jenus, Karviná-Havířov 9:0, Vsetín-Fulnek 0:4.
1. Karviná 20 19 1 0 101:8 58
2. Opava B 20 18 0 2 71:12 54
3. HFK Olomouc 20 13 3 4 44:27 42
4. Vítkovice B 20 9 8 3 48:37 35
5. Přerov 20 8 4 8 56:50 28
6. Frýdek B 20 9 1 10 32:41 28
7. Šumperk 20 6 4 10 24:30 22
8. Uničov 20 7 1 12 29:47 22
9. Havířov 20 7 1 12 31:60 22
10. Bystřice p. H. 20 6 3 11 29:56 21
11. Hranice 20 6 2 12 30:46 20
12. Fulnek 20 6 2 12 39:66 20
13. Zábřeh 20 4 5 11 30:43 17
14. Vsetín 20 3 3 14 19:60 12

Kanonýři: 23 – Hadaščok (Opava B), Poštulka (Karviná), 13 – Machač, 11 – Chuda (oba Přerov), Teplý (Fr. Místek B), Jaworski, Škuta (oba Karviná), 10 – Grézl (HFK Olomouc), Navrátil (Přerov), 9 – Jonek (Vítkovice B), 8 – Timp (Karviná), 7 – Smrž (Šumperk), 6 – Koutný (Karviná), Babušík (Vítkovice B), Olejník (Zábřeh), Pištěk (Havířov), Swiech (Opava B), Zatloukal (Přerov).

MLADŠÍ – 23. kolo: Zábřeh-Hranice 1:3 (0:3), Nýdecký – Poláček, Lukeš, Kočnar, Uničov-Šumperk 1:1 (0:0), Štěpán – Valenta, Bystřice p.H.-Frýdek B 0:2 (0:1), Preči, Ollender, HFK Olomouc-Opava B 1:6 (1:3), Krumpholz – Hartmann 2, Uvíra 2, Dydowicz z pen., Hrbáč, Přerov-Vítkovice B 0:0, Karviná-Havířov 1:1, Vsetín-Fulnek 2:0.
1. Karviná 20 15 2 3 58:13 47
2. Opava B 20 15 1 4 69:20 46
3. Vítkovice B 20 14 3 3 75:25 45
4. Frýdek B 20 11 5 4 48:29 38
5. Havířov 20 10 5 5 52:33 35
6. HFK Olomouc 20 11 0 9 49:38 33
7. Šumperk 20 9 5 6 38:39 32
8. Přerov 20 8 6 6 39:33 30
9. Uničov 20 8 4 8 35:32 28
10. Hranice 20 7 1 12 24:56 22
11. Fulnek 20 5 3 12 36:60 18
12. Zábřeh 20 5 1 14 33:57 16
13. Bystřice p. H. 20 2 0 18 21:85 6
14. Vsetín 20 1 2 17 12:69 5

Kanonýři: 19 – Moučka (Vítkovice B), 16 – Bandy (Havířov), 14 – Fulnek (Vítkovice B), Malínek (HFK Olomouc), 13 – O. Boráň (Fr. Místek B), Jurečka (Opava B), 12 – Hornych (HFK Olomouc), Vachtarčík (Havířov), Zdobnický (Vítkovice B), 11 – Zaoral (Přerov), 10 – 9 – Legierski (Karviná), Uvíra (Opava B), 8 – Baran (Přerov), Dratva (Šumperk), 7 – Marek, Seget (oba Karviná), Krayzel (Vítkovice B), Unzeitig, 6 – Balcárek (oba Zábřeh), Přikryl (Přerov).

MSL ŽÁKŮ

STARŠÍ – 23. kolo: FC Brno-Znojmo 2:0 (1:0), Duda, Babička, Ostrava-Karviná 2:0, Jihlava-Vítkovice 1:1 (0:0), Maruš – Polarčík, Zlín-Hlučín 5:3 (3:2), Blanař 4, Višněvský – Vicker 2, Buchvaldek, Opava-Slovácko 1:2, Frýdek-Sigma Olomouc 1:6, Vyškov-HFK Olomouc 3:0 (2:0), Lahodný 2, P. Michal. Předehrávka 24. kola: Znojmo-Ostrava 2:2 (1:1), Kolegar, Zvěřina – Špavelko, Hauser. Předehrávka 25. kola: Frýdek-Hlučín 6:0 (3:0), Celba 3, Neumann 2, Štěrba,
1. Sig. Olomouc 20 16 4 0 55:13 52
2. Ostrava 21 15 3 3 53:18 48
3. Brno 20 15 2 3 51:11 47
4. Slovácko 20 13 0 7 46:24 39
5. Karviná 20 10 4 6 25:20 34
6. Jihlava 20 9 3 8 39:29 30
7. Frýdek 21 9 3 9 51:49 30
8. Zlín 20 6 5 9 30:31 23
9. Hlučín 21 7 2 12 41:60 23
10. Znojmo 21 5 3 13 27:60 18
11. Vítkovice 20 4 5 11 21:41 17
12. Opava 20 4 3 13 24:43 15
13. Vyškov 20 2 7 11 17:43 13
14. HFK Olomouc 20 3 4 13 18:56 13

Kanonýři: 21 – Neumann (Fr. Místek), 15 – Špavelko (Ostrava), 14 – Kamený (FC Brno/Sigma), 13 – Maruš (Jihlava), 12 – Celba (Fr. Místek), 11 – Kurušta (Karviná) 9 – Šašinka (Ostrava), Šembera (FC Brno), 8 – Chorý (Sigma), Hájek, Pospíchal (oba Znojmo), Žák, 7 – Sodomka (oba FC Brno), Cesar (HFK Olomouc), Ševčík (Sigma), Šimák (Vítkovice), Višněvský, 6 – Hubáček (oba Zlín), Kubát, Veselský (oba Jihlava).

MLADŠÍ – 23. kolo: FC Brno-Znojmo 10:0 (5:0), Jakeš 3, Hložek 3, M. Vintr 2, Mica, Krejčí, Ostrava-Karviná 3:0, Jihlava-Vítkovice 1:0 (0:0), Wengl, Zlín-Hlučín 1:3 (0:1), Talaš – Kania, Malý, Freit, Opava-Slovácko 3:2, Frýdek-Sigma Olomouc 1:4, Vyškov-HFK Olomouc 0:3 (0:1), Ševčík, Vychodil, Vohralík. Předehrávka 24. kola: Znojmo-Ostrava 0:3 (0:1), Tovariš, Macej, Knebort. Předehrávka 25. kola: Frýdek-Hlučín 2:7 (1:2), Skokan, Krischke – nehl.,
1. Ostrava 21 18 1 2 77:15 55
2. Hlučín 21 17 1 3 75:25 52
3. Brno 20 14 2 4 79:18 44
4. Opava 20 14 2 4 40:20 44
5. Sig. Olomouc 20 11 2 7 43:22 35
6. Zlín 20 11 2 7 43:26 35
7. Slovácko 20 11 0 9 59:31 33
8. HFK Olomouc 20 8 3 9 31:36 27
9. Jihlava 20 7 5 8 26:26 26
10. Frýdek 21 5 2 14 24:60 17
11. Karviná 20 5 2 13 18:55 17
12. Vítkovice 20 3 4 13 20:54 13
13. Vyškov 20 3 3 14 14:51 12
14. Znojmo 21 0 1 20 5:115 1

Kanonýři: 19 – Holešinský (Ostrava), 17 – Jakeš (FC Brno), 11 – Macej (Ostrava), 9 – Krejčí (FC Brno), 8 – Kania (Hlučín), Vychodil (HFK Olomouc), 7 – Adamovský (Opava), Hložek, M. Vintr (oba FC Brno), 6 – Bajer (Jihlava), Martiš (Slovácko), Matocha (S. Olomouc), Stuchlík (Ostrava), Votava (Zlín).

MSD ŽÁKŮ
SKUPINA D

STARŠÍ – 23. kolo: Pelhřimov-Třebíč 0:3 (0:1), Zbožínek 2, Rybníček, Slovácko B-Sparta Brno 0:0, Jihlava B-Kroměříž 2:1 (0:0), Veselský, Mazel – Horák, Břeclav-Havl. Brod 0:1 (0:1), Mejstřík, Mikulov-Prostějov 2:0 (1:0), Mikulenka, Pitra, Bohunice-Hodonín 0:4 (0:3), Čech 2, Kyselka, Vojtíšek, FC Brno B-Vel. Meziříčí 9:1 (3:0), Štrombach 3, Daniel 2, Krejčíř, Svoboda, Junis, Motyčka – Pospíšil.
1. Hodonín 20 16 2 2 69:11 50
2. Kroměříž 20 15 3 2 70:13 48
3. FC Brno B 20 13 2 5 66:30 41
4. Sparta Brno 20 12 4 4 42:20 40
5. Slovácko B 20 11 5 4 46:26 38
6. Havl. Brod 20 11 4 5 35:17 37
7. Třebíč 20 9 6 5 38:32 33
8. Jihlava B 20 8 1 11 23:48 25
9. Bohunice 20 6 5 9 21:36 23
10. Břeclav 20 6 3 11 23:43 21
11. Vel. Meziříčí 20 3 5 12 15:50 14
12. Prostějov 20 3 2 15 12:46 11
13. Mikulov 20 2 3 15 6:38 9
14. Pelhřimov 20 1 3 16 11:67 6

Kanonýři: 24 – Horák (Kroměříž), 20 – Čech (Hodonín), 17 – Havlík (Kroměříž), 15 – Junis (FC Brno B), 14 – Bíza (Hodonín), 13 – Galuška (Slovácko B), 12 – Vopršal (Havl. Brod), Vacenovský (Hodonín), 11 – Ferko (Kroměříž), 10 – 8 – Knotek (Hodonín), Machalík (Slovácko B), Přichystal, Svícenec, 7 – Musil (všichni Sparta Brno), Homola (Třebíč), Bogner, 6 – Bělohlávek (oba FC Brno B), Soukop (Bohunice), Straňák (Slovácko B).

MLADŠÍ – 23. kolo: Pelhřimov-Třebíč 8:1 (3:0), Větrovský 2, Kostka, Chadim, Vojta 2, Kott, Zamrzla – Novotný, Slovácko B-Sparta Brno 0:1 (0:0), Viktorín, Jihlava B-Kroměříž 1:3 (1:1), Pospíšil – Parma, Časta, Vašíček, Břeclav-Havl. Brod 0:2 (0:1), Megela, Vlček, Mikulov-Prostějov 0:4 (0:3), Abrahám 2, Surma, Zatloukal, Bohunice-Hodonín 2:0 (1:0), Zlámal, Vejmělka, FC Brno B-Vel. Meziříčí 6:1 (6:0), Miker 2, Mazel 2, Čajka, Ulbrich – Novák.
1. Havl. Brod 20 15 2 3 45:12 47
2. Kroměříž 20 14 3 3 60:16 45
3. FC Brno B 20 13 4 3 70:26 43
4. Hodonín 20 10 6 4 62:20 36
5. Sparta Brno 20 10 5 5 30:15 35
6. Pelhřimov 20 10 5 5 34:27 35
7. Prostějov 20 10 4 6 38:23 34
8. Bohunice 20 8 4 8 32:33 28
9. Slovácko B 20 7 6 7 29:33 27
10. Vel. Meziříčí 20 7 2 11 28:41 23
11. Jihlava B 20 5 2 13 26:32 17
12. Břeclav 20 4 1 15 29:66 13
13. Třebíč 20 2 2 16 14:76 8
14. Mikulov 20 1 2 17 9:86 5

Kanonýři: 25 – Dočekal (Hodonín), 13 – Bejdák, Oulehla (oba Kroměříž), 12 – Tichý (Břeclav), 11 – Čermák (Havl. Brod), Hudec, 9 – Miker, Ulbrich (všichni FC Brno B), 8 – Němec (Havl. Brod), Sládeček (Kroměříž), Liška, 7 – Krčál (oba Val. Meziříčí), Konečný (Šardice), Petržela (Prostějov), Kaňa, 6 – Viktorín (oba Sparta Brno), Blaško (Jihlava B), Hamrla (Kroměříž), Macháček (Hodonín), Zamrzla (Pelhřimov),

SKUPINA E

STARŠÍ – 23. kolo: Havířov-Zábřeh 0:1 (0:0), Vlček, Valašský FC-Přerov 0:3, Bílovec-Uničov 4:1, Panák, Tomášek, Ambrož, Klepáč – nehl., Zlín B-Opava B 1:0 (0:0), Polomík, Vítkovice B-Třinec 2:0 (1:0), Fiedor 2, Šumperk-Sig. Olomouc B 0:1 (0:1), Baďura, Hranice-Ostrava B 0:2 (0:0), Szotkowski, Šebík.
1. Hranice 20 17 1 2 70:9 52
2. Ostrava B 20 17 0 3 69:20 51
3. Sig. Olomouc B 20 16 2 2 72:26 50
4. Bílovec 20 11 1 8 42:40 34
5. Zlín B 20 9 4 7 40:45 31
6. Uničov 20 8 1 11 31:31 25
7. Havířov 20 7 4 9 29:33 25
8. Opava B 20 7 3 10 24:24 24
9. Třinec 20 8 0 12 27:31 24
10. Zábřeh 20 7 1 12 14:56 22
11. Šumperk 20 6 3 11 27:40 21
12. Přerov 20 5 3 12 21:40 18
13. Vítkovice B 20 5 3 12 20:39 18
14. 1. Valašský FC 20 3 2 15 17:69 11

Kanonýři: 26 – Marek (Hranice), 25 – Szotkowski (Ostrava B), 22 – Danis (Sigma B), 21 – Sadílek (Ostrava B), 13 – Baláž (Šumperk), Panák (Bílovec), 9 – Chwaszcz (Zlín B),, 7 – Kotůlek (Sigma B), Kuchař, Stryk, Zezulka, 6 – Zbruž (všichni Hranice), Ambrož (Bílovec), Mlčák (Zlín B), Jemelka (Uničov), Lojek, Šigut (oba Třinec).

MLADŠÍ – 23. kolo: Havířov-Zábřeh 7:0 (3:0), Uherčík 2, Palowski, Smolík, Brychci, Dostál, Mičík, Valašský FC-Přerov 0:1, Bílovec-Uničov 0:2, Smejkal, Knop, Zlín B-Opava B 3:0 (2:0), Venenný 2, Nečas, Vítkovice B-Třinec 1:1 (0:0), Szewieczková – Hrbáček, Šumperk-Sig. Olomouc B 3:0 (2:0), Strnad 3, Hranice-Ostrava B 0:5 (0:2), Holý 2, Drozd, Šašinka, Dudek.
1. Šumperk 20 17 2 1 59:10 53
2. Ostrava B 20 14 4 2 73:17 46
3. Sig. Olomouc B 20 13 2 5 59:22 41
4. Bílovec 20 12 1 7 51:29 37
5. Uničov 20 12 1 7 40:25 37
6. Zlín B 20 11 2 7 32:24 35
7. Havířov 20 10 2 8 39:28 32
8. Přerov 20 8 4 8 31:33 28
9. Třinec 20 9 1 10 37:50 28
10. 1. Valašský FC 20 7 2 11 29:47 23
11. Hranice 20 6 1 13 30:47 19
12. Opava B 20 5 3 12 31:43 18
13. Vítkovice B 20 2 3 15 14:60 9
14. Zábřeh 20 0 0 20 1:91 0

Kanonýři: 26 – Strnad (Šumperk), 19 – Smékal (Uničov), 16 – Šašinka (Ostrava B), 15 – Polách (Sigma B), 14 – Lehnert (Ostrava B), Melecký (Bílovec), 13 – 10 – Smejkal (Uničov), Tomášek (Bílovec), Puczok, 9 – Lasota (oba Třinec), Dostál (Havířov), Horák (Přerov), Smrž (Šumperk), Takáč (Sigma B), 8 – 7 – Dudek (Ostrava B), 6 – Brázdil (Sigma B), Getler (Zlín B), Gromnica (Bílovec).

KFS ZLÍN
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: 1. Valašský FC – Morkovice 6:4 nehlášeno – Koláček, Dutka, Oplt, Štolfa, Dol. Němčí – Kunovice 1:1 Hodulík – nehlášeno, Napajedla – Boršice 0:4 Náplava, Marčík, Holomčík, Sokol, Brumov – Slušovice 2:1 Mikláš, Juřica – Bořucký, Kelč – Paseky Zlín 6:0 Minář 2, Hlavica J. 2, Hlavica T., Mareček P., Val. Meziříčí – Chropyně 5:1 Odstrčil,Vanču­ra,Mizera,Horák,Kun­drát M. – Loučka.
1. Brumov 16 14 0 2 57:17 42
2. Val. Meziříčí 16 11 2 3 57:22 35
3. Slušovice 15 11 2 2 46:16 35
4. 1. Valašský FC 16 11 1 4 49:25 34
5. Chropyně 16 10 1 5 46:23 31
6. Kelč 16 9 0 7 41:32 27
7. Kunovice 16 8 1 7 46:26 25
8. Dol. Němčí 16 6 2 8 29:30 20
9. Morkovice 16 6 0 10 36:52 18
10. Boršice 16 2 1 13 20:67 7
11. Paseky Zlín 15 1 0 14 10:56 3
12. Napajedla 16 1 0 15 12:83 3

MLADŠÍ: 1. Valašský FC – Morkovice 2:2 nehlášeno – Surý, Medřický, Dol. Němčí – Kunovice 3:0 nehlášeno, Napajedla – Boršice 2:1 Janča, Brázdil – Hájek, Brumov – Slušovice 1:4 Vašička – Pečeňa, Jaška, Budjač, Klimt, Kelč – Paseky Zlín 2:4 Sovka, Škařupa – Jermankov, Doboš, Linek, Sklenář, Val. Meziříčí – Chropyně 2:2 Hlavica, Štěpán – Macháček, Pospíšil.
1. Slušovice 16 13 2 1 55:9 41
2. Brumov 16 10 2 4 41:18 32
3. Napajedla 16 10 0 6 55:23 30
4. Kunovice 16 9 2 5 50:19 29
5. Paseky Zlín 16 9 1 6 57:39 28
6. Boršice 16 9 1 6 47:42 28
7. 1. Valašský FC 16 8 3 5 43:33 27
8. Dol. Němčí 16 6 1 9 24:43 19
9. Morkovice 16 4 4 8 32:40 16
10. Val. Meziříčí 16 5 1 10 23:42 16
11. Chropyně 16 2 3 11 21:45 9
12. Kelč 16 1 0 15 10:105 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Holešov – Mladcová 2:2 Froňka 2 – Chludil, Šádek, Slavičín – Štítná n. Vl. 2:2 Pekárek, Goldbach -Chovančík, Juřík, Fr. Lhota – Val. Klobouky nehlášeno, Hulín – SK Vizovice 11:0 Neradil 3, Němec 3, Timan 2, Adamík 2, Ježák, Vel. Karlovice – Vlachovice 0:1 Kupčík, Dol. Bečva – Bylnice 1:4 Martyčák – Drobilík 2, Vaculík 2. Z minulého kola: Mladcová – Bylnice 3:0 kontumačně.
1. Štítná n. Vl. 19 11 5 3 57:40 38
2. Hulín 18 12 1 5 82:27 37
3. SK Vizovice 19 10 4 5 48:37 34
4. Franc. Lhota 17 10 3 4 39:24 33
5. Vlachovice 18 10 3 5 33:23 33
6. Dol. Bečva 18 10 2 6 41:38 32
7. Vel. Karlovice 19 10 2 7 38:38 32
8. Bylnice 19 7 3 9 40:42 24
9. Slavičín 18 6 5 7 28:36 23
10. Holešov 18 5 4 9 32:35 19
11. Val. Klobouky 17 2 5 10 23:41 11
12. Mladcová 18 3 1 14 23:61 10
13. Podlesí 18 2 2 14 30:72 8

SKUPINA B: Prakšice – Rataje 1:4 Haveta – Michálek, Rosický, Šťastný, Poledňák, Luhačovice – Louky 7:1 Smištík 2, Hrnčiřík 2, Galuška, Kunc, Stolařík – Sedláček, Újezdec – Strání 1:1 Vacula – Popelka, Havřice – J. Otrokovice 2:1 Rachůnek, Josefík – Skyba, Uh. Ostroh – Nedachlebice 1:3 Vlk – Chmela 2, Belant, O. N. Ves – Hluk 2:0 Zálešák R., Petratur, Roštění – Bojkovice 4:1 Pumprla, Nevřala, Kovalda, Flandr – Holík.
1. O. N. Ves 20 17 2 1 81:25 53
2. Luhačovice 20 16 1 3 83:22 49
3. Roštění 20 16 1 3 76:23 49
4. Bojkovice 20 13 1 6 72:33 40
5. Havřice 20 9 6 5 41:31 33
6. Louky 20 10 2 8 44:50 32
7. Nedachlebice 20 8 4 8 58:52 28
8. J. Otrokovice 20 8 1 11 46:42 25
9. Strání 20 6 4 10 33:50 22
10. Prakšice 20 6 4 10 40:58 22
11. Újezdec 20 6 3 11 34:56 21
12. Uh. Ostroh 20 5 1 14 36:65 16
13. Hluk 20 2 1 17 33:76 7
14. Rataje 20 2 1 17 26:120 7

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Chropyně – V. Otrokovice 4:1 Jašek, Šubík, Pospíšil, Peroutka – Škrabal, Bojkovice – Vel. Karlovice 1:0 Prachař, Kroměříž B – Bystřice p. H. 3:0 Ledvina, Fryšták, Andrýsek, J. Otrokovice – Brumov odloženo, Kunovice – Slušovice 3:0 Raichel, Marovič, Lorenc P., Val. Meziříčí – Paseky Zlín 2:1 Horáček, Kováč – Kuchár, Uh. Brod – FC Vsetín 1:1 Nevařil – Čtvrtníček.
1. Val. Meziříčí 20 16 2 2 59:7 50
2. Kunovice 19 14 2 3 43:12 44
3. FC Vsetín 20 13 4 3 48:15 43
4. Uh. Brod 20 10 5 5 37:17 35
5. J. Otrokovice 19 10 2 7 53:27 32
6. Kroměříž B 20 10 2 8 36:30 32
7. Vel. Karlovice 19 10 0 9 34:41 30
8. Chropyně 20 7 5 8 39:39 26
9. Brumov 19 7 4 8 36:36 25
10. Bystřice p. H. 20 4 6 10 17:38 18
11. V. Otrokovice 20 3 7 10 12:32 16
12. Paseky Zlín 20 5 0 15 18:60 15
13. Bojkovice 20 4 2 14 20:62 14
14. Slušovice 20 4 1 15 12:48 13

MLADŠÍ: Chropyně – V. Otrokovice 1:0 Podaný, Bojkovice – Vel. Karlovice 5:0 Slavíček 2, Gago, Gazík, Jančařík, Kroměříž B – Bystřice p. H. 12:0 Navrátil, Třasoˇm, Nehoda, Galetka, Beneš 2, Urubek 2, Knap 4, J. Otrokovice – Brumov odloženo, Kunovice – Slušovice 1:2 Špiruda – Žůrek J. 2, Val. Meziříčí – Paseky Zlín 8:0 Odstrčil 2,Lasovský 2,Kadla,Dlouhý,Kop­řiva,Květoň, Uh. Brod – FC Vsetín 0:5 Kovácz, Košut, Vychopeň, Zubík, Smilek.
1. FC Vsetín 20 16 3 1 97:14 51
2. Brumov 19 15 3 1 53:10 48
3. Val. Meziříčí 20 15 2 3 89:24 47
4. Slušovice 20 14 2 4 70:21 44
5. Kroměříž B 20 12 4 4 62:23 40
6. Kunovice 19 11 1 7 51:34 34
7. J. Otrokovice 19 11 0 8 57:35 33
8. Chropyně 20 8 1 11 36:59 25
9. V. Otrokovice 20 7 2 11 59:53 23
10. Uh. Brod 20 7 2 11 55:52 23
11. Bojkovice 20 7 1 12 30:49 22
12. Paseky Zlín 20 3 0 17 19:124 9
13. Vel. Karlovice 19 1 0 18 23:102 3
14. Bystřice p. H. 20 0 1 19 5:106 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Val. Meziříčí B 3:0 Novák, Němčic, Horáček, Vlachovice – Nedašov 3:2 Trčka, Hověžák, Plšek, – nehlášeno, Juřinka – Poličná 1:1 Burda – Žanta, Val. Klobouky – Slavičín 1:10 Chovanec – Vrba 3, Gajda 3, Mana 2, Kolek, Štěpaník, Štítná n. Vl. – Hor. Bečva 0:4 Zetocha 2, Vaníček, Gavenda, Hulín – 1. Valašský FC B 4:1 Šimoňuk 2, Štěrbík, Zajác – Krupa, Z minulého kola: Nedašov – Juřinka 1:0.
1. Vlachovice 16 12 2 2 40:16 38
2. Nedašov 16 11 3 2 60:17 36
3. Hulín 16 11 2 3 74:14 35
4. Poličná 16 9 2 5 38:18 29
5. Val. Meziříčí B 16 9 2 5 26:21 29
6. Juřinka 16 8 4 4 31:15 28
7. Hor. Bečva 16 6 3 7 36:39 21
8. 1. Valašský FC B 16 6 1 9 41:44 19
9. Holešov 16 6 0 10 34:53 18
10. Slavičín 16 4 1 11 23:48 13
11. Štítná n. Vl. 16 2 0 14 10:73 6
12. Val. Klobouky 16 1 2 13 13:68 5

SKUPINA B: Nedakonice – Morkovice odloženo, Hluk – Uh. Ostroh 2:1 Štipčák,Abrhám – Lekeš, St. Město – Boršice 2:2 Roubínek, Šebora – Gajarský, Dvouletý, Kvasice – Napajedla 7:2 Čada 2, Vavřík 2, Rajtar 2, Pospíšil R. – Knedla, Ferenčík, Strání – Dol. Němčí 4:0 Mimochodek 3, Reňák, Koryčany – Luhačovice 4:2 Hanák 3, Kočička – Coufalík, Gabaj.
1. Strání 16 16 0 0 122:7 48
2. Dol. Němčí 16 14 0 2 97:19 42
3. Kvasice 16 11 1 4 67:29 34
4. St. Město 16 10 1 5 53:28 31
5. Nedakonice 15 8 1 6 60:39 25
6. Luhačovice 16 7 1 8 48:46 22
7. Hluk 16 6 0 10 37:49 18
8. Morkovice 15 5 1 9 30:61 16
9. Uh. Ostroh 15 4 1 10 20:52 13
10. Koryčany 15 4 0 11 25:78 12
11. Boršice 16 3 2 11 25:67 11
12. Napajedla 16 2 0 14 14:123 6

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Val. Meziříčí B 1:3 Kotas – Gajdůšek, Orság, Vrána, Vlachovice – Nedašov 0:5 Líňa, Surý, Matůšů, Švach, Kolínek, Juřinka – Poličná 0:5 Žanta 3, Dubcová K. 2,Val. Klobouky – Slavičín 0:2 Šebák 2, Štítná n. Vl. – Hor. Bečva 3:0 Zvoníček 2, Hrnčiřík, Hulín – 1. Valašský FC B 1:3 vlastní – Talpa D. 2, Vašut P. Z minulého kola: Nedašov – Juřinka 5:1.
1. Poličná 16 15 0 1 118:10 45
2. Nedašov 16 14 0 2 88:14 42
3. Val. Meziříčí B 16 14 0 2 52:18 42
4. Holešov 16 11 1 4 69:17 34
5. Vlachovice 16 10 0 6 40:23 30
6. 1. Valašský FC B 16 9 0 7 65:39 27
7. Hulín 16 5 2 9 34:52 17
8. Hor. Bečva 16 4 1 11 28:61 13
9. Juřinka 16 4 0 12 11:45 12
10. Slavičín 16 3 1 12 22:98 10
11. Val. Klobouky 16 2 1 13 14:90 7
12. Štítná n. Vl. 16 2 0 14 18:92 6

SKUPINA B: Nedakonice – Morkovice odloženo, Hluk – Uh. Ostroh 0:7 Větříšek 2, Hrachovský, Mojžíšek, Vyskočil, Lekeš, Píštěk, St. Město – Boršice 5:1 Roubínek 3, Pantlík, Grebeň – Dvouletý, Kvasice – Napajedla 9:2 Pospíšil R. 3, Zapletal 2, Postava 2, Balušek, Marčík – Martinková, Mikšaník, Strání – Dol. Němčí 2:3 Bruštík, Tomanec – Daněk 2, Machalík.
1. Kvasice 15 13 1 1 77:8 40
2. Koryčany 13 11 0 2 75:34 33
3. Dol. Němčí 14 9 0 5 49:33 27
4. St. Město 15 8 3 4 40:29 27
5. Nedakonice 14 8 0 6 50:31 24
6. Napajedla 14 6 2 6 56:50 20
7. Strání 15 6 0 9 20:32 18
8. Morkovice 13 6 0 7 23:53 18
9. Uh. Ostroh 14 5 1 8 25:36 16
10. Hluk 15 2 1 12 20:56 7
11. Boršice 14 0 0 14 11:84 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Poličná – Juřinka 6:2.
1. Poličná 13 12 1 0 115:15 37
2. 1. Valašský FC 10 9 1 0 75:10 28
3. Hulín 10 8 0 2 57:17 24
4. Juřinka 13 7 1 5 38:34 22
5. Val. Meziříčí B 10 3 2 5 19:59 11
6. Kroměříž B 10 3 1 6 29:41 10
7. Bystřice p. H. 11 3 1 7 32:58 10
8. FC Vsetín B 12 2 2 8 33:67 8
9. 1. Valašský FC B 13 2 2 9 14:81 8
10. Holešov 12 2 1 9 13:43 7

SKUPINA B: Kroměříž – Slov. Slavia UH 0:12.
1. FC Vsetín 13 10 1 2 96:25 31
2. Slov. Slavia UH 11 8 2 1 99:26 26
3. Brumov 12 8 2 2 66:22 26
4. Louky 13 6 2 5 45:30 20
5. Val. Meziříčí 10 6 1 3 55:27 19
6. Zlín A 11 6 1 4 64:38 19
7. J. Otrokovice 10 3 0 7 20:57 9
8. Kroměříž 12 2 1 9 18:63 7
9. Chropyně 10 2 0 8 13:100 6
10. Morkovice 10 0 0 10 11:99 0

SKUPINA C: Slov. Slavia UH B – Veselí n. M. 6:3, Slavičín – Uh. Brod 5:4, V. Otrokovice – Val. Klobouky 4:2.
1. Zlín B 12 11 1 0 101:13 34
2. Slov. Slavia UH B 13 10 0 3 86:25 30
3. Veselí n. M. 13 10 0 3 90:35 30
4. Val. Klobouky 13 8 0 5 62:55 24
5. Uh. Brod 13 7 0 6 44:41 21
6. Kunovice 12 3 1 8 21:49 10
7. V. Otrokovice 12 3 0 9 28:34 9
8. Bojkovice 11 2 3 6 33:53 9
9. Boršice 11 3 0 8 22:57 9
10. Slavičín 12 1 1 10 10:135 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Poličná – Juřinka 0:14.
1. Juřinka 13 10 2 1 88:8 32
2. 1. Valašský FC 10 10 0 0 107:4 30
3. Holešov 12 8 1 3 52:23 25
4. Hulín 10 5 0 5 38:33 15
5. Bystřice p. H. 11 4 3 4 26:34 15
6. 1. Valašský FC B 13 4 2 7 42:68 14
7. Poličná 13 3 4 6 20:52 13
8. FC Vsetín B 12 4 0 8 14:63 12
9. Val. Meziříčí B 10 1 2 7 10:63 5
10. Kroměříž B 10 0 2 8 5:54 2

SKUPINA B: Kroměříž – Slov. Slavia UH 3:12.
1. Slov. Slavia UH 11 11 0 0 145:13 33
2. Zlín A 11 9 1 1 85:21 28
3. Louky 12 8 1 3 82:34 25
4. FC Vsetín 13 8 1 4 63:29 25
5. Val. Meziříčí 10 5 0 5 65:36 15
6. Brumov 11 4 0 7 52:63 12
7. Kroměříž 12 3 1 8 38:56 10
8. J. Otrokovice 10 3 0 7 36:70 9
9. Morkovice 10 2 0 8 20:69 6
10. Chropyně 10 0 0 10 5:200 0

SKUPINA C: Slov. Slavia UH B – Veselí n. M. 5:4, Slavičín – Uh. Brod 1:8, V. Otrokovice – Val. Klobouky 6:1.
1. V. Otrokovice 12 12 0 0 104:29 36
2. Uh. Brod 13 10 1 2 74:18 31
3. Slov. Slavia UH B 13 8 2 3 49:41 26
4. Zlín B 12 6 1 5 44:40 19
5. Veselí n. M. 13 5 2 6 41:58 17
6. Bojkovice 11 5 1 5 33:41 16
7. Kunovice 12 4 2 6 29:45 14
8. Boršice 11 2 2 7 23:57 8
9. Val. Klobouky 13 2 1 10 21:39 7
10. Slavičín 12 0 2 10 12:62 2

OFS ZLÍN
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

17. kolo: Malenovice – Tečovice 1:2 Janča – Závoda, Kužel, Pozlovice – Provodov 1:3 Hasoň – Kolařík, Černý, Mališka, Ludkovice – Mysločovice 5:3 Talaš P. 2, Dvorník V., Bartoš, Dvorník R. – Gajdoš, Dorazín, Drahotuský, Příluky – Nedašova Lhota 2:5 Tobolák, Šimon – Pacík 3, Holba M. 2, Tlumačov – Nedašov 1:2 Zálešák – Holba, Fojtík J.
1. Ludkovice 14 11 2 1 47:21 35
2. Malenovice 14 10 2 2 54:14 32
3. Nedašov 14 9 1 4 38:13 28
4. Nedašova Lhota 14 8 1 5 39:15 25
5. Tečovice 14 8 0 6 33:23 24
6. Tlumačov 14 7 3 4 27:20 24
7. Provodov 14 5 1 8 16:40 16
8. Mysločovice 14 4 1 9 28:29 13
9. Příluky 14 1 2 11 11:66 5
10. Pozlovice 14 0 1 13 12:64 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A – 11. kolo: Březnice – Všemina 4:2 Chvíla 2, Kvasnička 2 – Chovanec, Kolaja, Spytihněv – Halenkovice 3:1 Rizovský, Leone, Fišer – Vlachynský, Slušovice B – Zádveřice 2:1 Janeczko, Večeřa – Hanzlík, Jaroslavice – Lhota u Mal. 8:1 Lysoněk 3, Ševčík 3, Naňák 2 – Šiška.
1. Jaroslavice 11 8 1 2 39:8 25
2. Slušovice B 11 8 1 2 43:19 25
3. Zádveřice 11 7 1 3 21:14 22
4. Březnice 11 4 2 5 35:20 14
5. Spytihněv 11 4 2 5 18:17 14
6. Halenkovice 11 3 4 4 24:17 13
7. Všemina 11 1 3 7 12:35 6
8. Lhota u Mal. 11 2 0 9 11:73 6

SKUPINA B – 11. kolo: Újezd – Rokytnice 8:0 Maliňák 4, Pavelka 2, Maňas, Stružka, Vysoké Pole – Slopné 2:7 Čech, Lukáš – Chlud, Váňa, Bača, Žáček, Kozubík, Petráš, Malý, Jasenná – Bratřejov 4:1 Korčák 2, Jurčák, Smilek A. – Bargl, Poteč – Biskupice 6:0 Tichý, Masař V., Maniš, Řemeslníček, Bělaška, Valčík R.
1. Slopné 11 10 0 1 45:14 30
2. Jasenná 11 8 3 0 35:11 27
3. Bratřejov 11 6 2 3 27:23 20
4. Poteč 11 4 3 4 24:23 15
5. Vysoké Pole 11 4 1 6 18:26 13
6. Biskupice 11 2 3 6 13:23 9
7. Újezd 11 2 1 8 24:29 7
8. Rokytnice 11 1 1 9 11:48 4

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

19. kolo: Malenovice – Mysločovice 0:1 Drahotuzký, Březnice – Louky Odloženo, Újezd – Fryšták 0:8 Doležel 4, Hřebačka 2, Skalička, Gregor, Příluky – SK Vizovice 1:1 Vytopil – Annoni, Tlumačov – Bratřejov 0:2 Kráčala, Vaculka, Mladcová – Kašava 6:1 Čik 3, Řeha, Kolařík, Polčák – Latif.
1. Bratřejov 17 11 4 2 52:14 37
2. Fryšták 17 10 3 4 57:21 33
3. Mysločovice 17 10 2 5 57:28 32
4. Mladcová 17 9 3 5 64:23 30
5. Malenovice 17 9 2 6 58:30 29
6. Březnice 16 8 3 5 42:35 27
7. Kašava 17 7 5 5 44:35 26
8. Újezd 17 8 0 9 56:39 24
9. Tlumačov 17 7 2 8 32:34 23
10. Louky 16 7 1 8 31:31 22
11. SK Vizovice 17 1 1 15 8:86 4
12. Příluky 17 0 2 15 9:134 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 17. kolo: Pohořelice – Ludkovice 0:6 Suchý P. 3, Bartoš 2, Pančocha, Kostelec – Tečovice 0:3 Vopatřil J., Veselský, vlastní, Štípa – Doubravy 4:1 Scharf 2, Kolář 2 – Tomek, Lhota u Mal. – Spytihněv 0:9 Kalvoda 2, Krejčík 2, Miklas, Rozsypálek, Šibor, Ryzovská, Zbožínková.
1. Štípa 13 10 2 1 84:12 32
2. Tečovice 12 10 1 1 65:11 31
3. Ludkovice 13 9 2 2 59:16 29
4. Jaroslavice 12 7 2 3 48:28 23
5. Doubravy 12 5 2 5 49:24 17
6. Kostelec 12 4 0 8 27:50 12
7. Pohořelice 12 3 2 7 33:41 11
8. Spytihněv 13 2 1 10 30:70 7
9. Lhota u Mal. 13 0 0 13 2:145 0

SKUPINA B – 17. kolo: Lužkovice – Všemina 11:0 Holík J. 3, Holík M. 2, Dufek 2, Kučera, Malaník, Marčík, Tichý, Hvozdná – Zádveřice 4:1 Řihák, Ries, Mikula, Dostál – Maršálek, Lukov – Veselá 0:2 Žaludek J. 2, Trnava – Jasenná 2:2 Zbranek O., Katrňák – Womer, Šťastný.
1. Veselá 13 11 1 1 92:11 34
2. Lužkovice 12 9 2 1 66:11 29
3. Provodov 11 9 0 2 41:21 27
4. Lukov 12 6 2 4 38:17 20
5. Hvozdná 12 5 1 6 45:45 16
6. Jasenná 13 4 1 8 39:49 13
7. Zádveřice 13 4 1 8 32:52 13
8. Trnava 12 2 1 9 23:91 7
9. Všemina 12 0 1 11 7:86 1

SKUPINA C – 18. kolo: Dolní Lhota – Nedašova Lhota 1:2 Šenovský – Kolmar, vlastní, Drnovice – Poteč Odloženo, Slopné – Pozlovice 6:0 nehlášeno.
1. Drnovice 14 11 0 3 68:29 33
2. Poteč 14 10 2 2 59:20 32
3. Pozlovice 15 9 0 6 41:31 27
4. Nedašova Lhota 15 5 2 8 33:35 17
5. Dolní Lhota 15 4 3 8 24:39 15
6. Slopné 15 1 1 13 10:81 4

MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A – 11. kolo: Březová – Louky 1:3 Trunkát – Sadil, Murka, Černý, Zádveřice – Zlín 2:6 Maršálek D. 2 – Červenka 3, Poláček, Hájková, Peček, SK Vizovice – Lužkovice 6:6 Vajďák 2, Annoni, Kovář, vlastní 2 – Marčík 3, Dufek M., Dufek J., Tichý, Oprava výsledku 10. kola: Provodov – SK Vizovice 0:11 Jaroněk 4, Burkart 3, Vývlečka 2, Žůrek, Divílek.
1. SK Vizovice 10 7 1 2 65:23 22
2. Zlín 8 7 0 1 54:17 21
3. Lužkovice 9 6 1 2 43:26 19
4. Louky 10 6 0 4 82:22 18
5. Březová 9 2 0 7 28:57 6
6. Provodov 9 2 0 7 13:66 6
7. Zádveřice 9 1 0 8 19:93 3

SKUPINA B – 11. kolo: Újezd – Dolní Lhota 6:1 Martínek 3, Machalíček, Jordán, vlastní – Divoková, Vysoké Pole – Rokytnice 8:1 Milis 2, Stružka 2, Fojtů, Martinka, Kovařík, vlastní – Vanát, Sehradice – Biskupice 0:4 Daňo S. 3, Vítek, Štítná n. Vl. B – Brumov 1:16 Spáčil – Masař 5, Struhař J. 3, Solař 3, Struhař M. 2, Vlček, Dorňák, Machač.
1. Brumov 11 10 0 1 99:9 30
2. Vysoké Pole 11 8 1 2 41:14 25
3. Biskupice 11 7 2 2 57:20 23
4. Újezd 11 6 0 5 40:33 18
5. Sehradice 11 5 2 4 19:23 17
6. Štítná n. Vl. B 11 2 2 7 19:77 8
7. Dolní Lhota 11 1 2 8 9:52 5
8. Rokytnice 11 0 1 10 16:72 1

OFS KROMĚŘÍŽ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA O 1. – 4. MÍSTO:

1. kolo: Kvasice – Skaštice 0:1 (0:1), vl., Koryna – Zdounky 1:3, Zabloudil – Krčmář, Majta, Žurman.
1. Zdounky 1 1 0 0 3:1 3
2. Skaštice 1 1 0 0 1:0 3
3. Kvasice 1 0 0 1 0:1 0
4. Koryna 1 0 0 1 1:3 0

SKUPINA O 5. – 8. MÍSTO:

1. kolo:Lutopecny – Rusava 1:3 (1:1), Jansta – Havránek 3, Těšnovice – Mrlínek 3:1, Šafařík 2, Bartůšek – Zobaník.
1. Těšnovice 1 1 0 0 3:1 3
2. Rusava 1 1 0 0 3:1 3
3. Lutopecny 1 0 0 1 1:3 0
4. Mrlínek 1 0 0 1 1:3 0

SKUPINA O 9. – 12. MÍSTO:

1. kolo: Lubná – Prusinovice 6:1 (2:1), Dohnal 2, Valach, Daněk, Havlík, Halama – Vybíral, Němčice – Zborovice 2:1 (0:1), Štěpánek, Vaculík – Prachař.
1. Lubná 1 1 0 0 6:1 3
2. Němčice 1 1 0 0 2:1 3
3. Zborovice 1 0 0 1 1:2 0
4. Prusinovice 1 0 0 1 1:6 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ

SKUPINA O 1. – 4. MÍSTO:

1. kolo: Zborovice – Rajnochovice 1:3, Karola – Fojtík 2, vl., Zdounky – Mrlínek 2:2, M. Kyrcz, Strnadel – Ponížil, Jančík.
1. Zdounky 7 5 1 1 24:6 16
2. Mrlínek 7 4 2 1 23:11 14
3. Rajnochovice 7 3 1 3 14:11 10
4. Zborovice 7 0 0 7 1:34 0

SKUPINA O 5. – 7. MÍSTO:

1. kolo: Dřínov – Těšnovice 4:0 (1:0), Handl 2, M. Slováček, Hejč.
1. Dřínov 5 3 1 1 22:4 10
2. Těšnovice 5 2 1 2 6:12 7
3. Bařice 4 1 0 3 3:15 3

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ

15. kolo: Břest – Bezměrov 1:3 (1:1), Látal – Navrátil 2, Kristýnová, Zlobice – Žalkovice 2:2 (2:2), Knobloch, Klech – Vinkelmajer, Otáhalík.
1. Žalkovice 12 10 1 1 72:12 31
2. Lutopecny 12 9 0 3 39:17 27
3. Bezměrov 12 6 1 5 27:21 19
4. Zlobice 12 2 2 8 11:77 8
5. Břest 12 0 2 10 11:33 2

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ

SKUPINA O 1. – 4. MÍSTO:

1. kolo: Kostelec u Hol. – Prusinovice 2:1 (1:0), Řihák 2 – Kadlčíková, Rymice – Chvalčov 5:1 (2:0), Topič 3, J. Kaňa, M. Kaňa – Dostalík.
1. Rymice 1 1 0 0 5:1 3
2. Kostelec u Hol. 1 1 0 0 2:1 3
3. Prusinovice 1 0 0 1 1:2 0
4. Chvalčov 1 0 0 1 1:5 0

SKUPINA O 5. – 8. MÍSTO:

1. kolo: Břest – Slavkov p. H. 1:0 (0:0), Pospěch, Ludslavice – Žeranovice – nehlášeno.
1. Břest 1 1 0 0 1:0 3
2. Žeranovice 0 0 0 0 0:0 0
3. Ludslavice 0 0 0 0 0:0 0
4. Slavkov p. H. 1 0 0 1 0:1 0

SKUPINA O 9. – 13. MÍSTO:

1. kolo: Žalkovice – Loukov 6:2 (4:1), Otáhalík 4, Pátík, Bránecký – Chlápek, Pecháček, DFK Holešov – Zborovice 1:4 (1:2), Kuchařová – J. Tomeček, P. Tomeček, Šťastný, Raclavský.
1. Zborovice 5 2 3 0 16:8 9
2. Žalkovice 5 2 2 1 14:12 8
3. DFK Holešov 3 1 1 1 6:6 4
4. Kyselovice 4 1 1 2 9:12 4
5. Loukov 3 0 1 2 4:11 1

PŘÍPRAVKA

Rymice – Koryna 2:4, Zlámal, Škrabana – Hubr 2, Pietenbaucher 2, Kvasice – Zdounky 0:6, Karlík 3, Přibyl 2, Čehák, Koryna – Kvasice 8:1, Hubr 2, Pietenbaucher 2, Barták 2, Kaňa, Budík – Brázdil, Zdounky – Rymice 0:2, Kolařík, Havelka.
1. Zdounky 18 16 0 2 72:21 48
2. Kvasice 18 9 0 9 39:48 27
3. Koryna 18 6 0 12 46:69 18
4. Rymice 18 5 0 13 23:43 15

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

23. kolo: Šumice – Tupesy 8:3 (5:1) Synčák 3, J. Žampach 2, Hudeček, V. Žampach, Machala – Paravan 2, Žaluda, Nedakonice – Babice 6:1 (5:0) Bartošík 4, Petek, Sedlařík – Lisoněk, Vlčnov – Kněžpole 1:3 (0:1) Knotek – Doseděl, Ondica, Svízela, Mařatice – Staré Město nehlášeno, Polešovice – Bílovice 11:1 (6:0) Lubojacký 3, J. Hasoň 3, Tringela, Pavela, Bernatík,Cileček – Havlíček, Jarošov – Nivnice 5:2 (3:2) V. Sedláček, R. Sedláček, Vaněk, Staroba, Jančík – Bartoš, Vasiljevič, Ostr. Lhota – Bánov 1:1 (0:0) Kopeček – Mahdal.

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

16. kolo: Březolupy – Uh. Ostroh B 6:1 (2:1) Burša 2, Trizuliak 2, Křižka 2 – Tomčala, Osvětimany – Buchlovice nehlášeno, Hradčovice – Topolná 8:4 (5:1) D. Mikulec 4, R. Mikulec 2,, Macháček 2 – D. Zelinka 2, Hanák, Foltýn.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

20. kolo: Ostr. N. Ves – Buchlovice 1:2 (1:2) Herák – Tomešek, vlastní, Nivnice – Ostr. Lhota 4:0 (1:0) Flasar 2, Slezáček, Kašpárek, Medlovice – Jarošov 1:4 (0:3) Čech – Laga, Ondra, Štolba, Stojaspal, Bánov – Újezdec 6:1 (3:1) Šopík 2, Petrůj, Horňák, Velecký, Botek – Brulík, Šumice – Vlčnov 6:2 (2:0) J. Žampach 3, V. Ondřej 2, Pančacha – Podškubka, Kuba.

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 16. kolo: Březolupy – Polešovice 20:0 (12:0) Hubáček 6, Blizňák 5, Soška 2,Blaha 2, Bartoš 2, řezníček, Karhan, vlastní, Mistřice – Kostelany n/M 7:0 (4:0) Veselý 6, Mažgut, Topolná – Nedachlebice 2:3 (0:2) R. Foltýn, Pavlík – Kutra 2, Fojtík, Kněžpole – Bílovice 5:0 (3:0) Horký 4, Otáhal.

SKUPINA B – 16. kolo: Sušice – Huštěnovice 1:5 (0:3) Novák – Hejda 2, Hlavačka, Jurák, Koželuha, Velehrad – Jalubí 1:8 (0:3) Krchňavý – Sýkora 3, Andrýsek 2, Gajdošík 2, Dobiáš, Babice – Kudlovice 8:0 (4:0) Samel 3, Polák 3, Čevela, Tománek, Traplice – Jankovice nehlášeno.

SKUPINA C – 16. kolo: Podolí – Prakšice 0:6 (0:5) V. Kadlček 3, L. Kadlček, Žůrek, Hlavín, Havřice – Korytná 8:0 (3:0) Bania 2, Klusák 2, R. Štětina 2, D. Štětina, Schnurmacher, 1. FC Slovácko – St. Hrozenkov 4:3 (4:2) Tomšejová, Březinová, Horáčková, Dufková – Pažitný 3, Hradčovice – Suchá Loz 1:2 (0:0) Moštěk – Haloda 2.

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ – 21. kolo: Ostr. N. Ves – Zlechov odloženo, Dolní Němčí – Nivnice nehlášeno, Uh. Ostroh – Vlčnov 0:5 (0:3) D. Plesl 4, L. Machala, Újezdec – Spytihněv 6:2 (3:1) F. Lekeš 3, Kundrata 2, Daněk – Polášek, Stanislav.

MLADŠÍ – 21. kolo: Ostr. N. Ves – Zlechov odloženo, Dolní Němčí – Nivnice nehlášeno, Uh. Ostroh – Vlčnov 9:1 (3:0) Wasenbauer 3, Juračka 2, Pírek 2, Větříšek, Hendrych – Martiš, Újezdec – Spytihněv 3:4 (1:2) Kobzinek, Mikliš, Hlinovský – Kalivoda 3, Šolar.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 13. kolo: Staré Město – Březolupy nehlášeno, Mistřice – Babice 13:0 (6:0) A. Posolda 3, J. Posolda 2, Romanchenkov 2, Tomešek 2, Švec, Pavela, Špaček, Ořechov – Jarošov 1:11 (0:6) Řepa – Bětáková 3, Otruba 3, Trávník 2, D. Pařenica 2, Škáček.

SKUPINA B – 21. kolo: Slavkov – Záhorovice 2:8 (1:5) R. Krhovský, Zb. Krhovský – Pavlis 4, Kolínek 3, Dvořák, Bánov – Korytná 11:0 (3:0) Josefík 8, Franc 2, Beníček, Havřice – Hradčovice 6:1 (3:1) Zejda 2, Řezníček, Janků, Kubiš, Krejčová – D. Zálešák, Uh. Brod B – Prakšice nehlášeno.

Autor: Martin Břenek

10.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Ve středu ve Slováckém deníku: Prvňáčci ze ZŠ v Hradčovicích

Kunovice schválily kvůli důstojnému umístění naganského expressu uvolnění dalších pozemků pro exponáty Leteckého muzea.
57

Kunovice kvůli naganskému expresu rozšíří prostory leteckého muzea

Za podvodné půjčky může skončit ve vězení pětice lidí

Vyšetřovatel z oddělení hospodářské kriminality v posledních dnech sdělil pěti lidem obvinění z trestného činu podvod formou spolupachatelství. Hlavní aktérkou případu byla čtyřicetiletá žena z Uherskohradišťska, která je navíc obviněna ze zpronevěry.

Sebral auto a pak ho dvakrát naboural

Po zloději aut, který neumí moc dobře řídit, pátrají už déle než měsíc dopravní policisté na Uherskohradišťsku. Pachatel v pátek večer 6. září v ulici Dolní v Ostrožské Nové Vsi ukradl u rodinného domu vozidlo značky Renault Chamade.

V Bílovicích pořizují fotopasti kvůli černým skládkám

Papíry, igelity, ale i staré pračky a nevyužitý nábytek. Už několik týdnů je pravidelnou týdenní náplní práce uklízecích čet v Bílovicích likvidovat černé skládky, které vznikají u kontejnerů tříděného odpadu u místní točny, ale také v samém areálu tamního sběrného dvora.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení