MSFL

27. kolo: Brno B – Olomouc B 1:3 (1:3), 21. Štourač z pen. – 24. a 40. Doležal, 8. Vavřík. 34 diváků. Frýdek – Místek – Jihlava B 5:2 (2:0), 2. a 60. Literák, 46. a 50. Kerbr, 13. Cabák – 58. Poláček, 73. Leligdon. 190 diváků. Líšeň – Zlín B 1:2 (0:1), 48. Král – 45. Šumbera, 90. Holík. 180 diváků. Hulín – Slovácko B 5:2 (2:1), 23. a 57. Dvořáček, 56. a 77. Dvorník, 28. Otruba z pen. – 27. vlastní (Václavíček), 87. Hesek. 100 diváků. Slavičín – HFK Olomouc 1:5 (0:2), 75. Řihák z pen. – 15. a 65. Obal, 20. a 51. Zedníček, 67. Korčián. 170 diváků. Uničov – Opava 0:1 (0:0), 61. Halaška. 420 diváků. Zábřeh – Kroměříž 1:3 (1:2), 21. Schaffartzik – 20. Fiala, 33. Janča, 87. Matoušek. 550 diváků.
1. Opava 25 19 5 1 49:11 62
2. HFK Olomouc 25 17 5 3 47:11 56
3. Frýdek – Místek 25 13 5 7 47:31 44
4. Olomouc B 26 11 5 10 32:30 38
5. Kroměříž 25 11 5 9 33:33 38
6. Uničov 25 10 7 8 32:29 37
7. Zábřeh 25 10 4 11 33:35 34
8. Zlín B 26 9 7 10 34:38 34
9. Břeclav 25 8 7 10 20:26 31
10. Jihlava B 25 8 7 10 36:43 31
11. Slovácko B 25 9 4 12 29:41 31
12. Brno B 26 8 5 13 36:38 29
13. Líšeň 25 7 5 13 26:38 26
14. Hulín 25 8 2 15 35:49 26
15. Slavičín 25 1 7 17 15:51 10

Vítkovice se odhlásily ze soutěže.

DIVIZE D

27. kolo: Sparta Brno – Blansko 2:2 (0:1), Třebíč – Velké Meziříčí 2:2 (0:1), Uherský Brod – Vyškov 3:1 (1:1), Hodonín – Otrokovice 1:3 (0:1), Konice – Rosice 1:2 (0:1), Pelhřimov – Bystrc 1:4 (0:2), Tasovice – Žďár nad Sázavou 3:1 (2:0), Vrchovina – Napajedla 1:1 (0:1).
1. V. Otrokovice 27 15 3 9 49:35 48
2. Rosice 27 14 5 8 52:31 47
3. Vyškov 27 13 6 8 42:26 45
4. Třebíč 27 10 13 4 39:26 43
5. Hodonín 27 12 7 8 45:34 43
6. Pelhřimov 27 12 7 8 51:42 43
7. Žďár n. S. 27 11 7 9 52:37 40
8. Velké Meziříčí 27 10 8 9 38:45 38
9. Bystrc 27 9 9 9 34:44 36
10. Tasovice 27 10 5 12 42:47 35
11. Vrchovina 27 9 7 11 24:28 34
12. Sparta Brno 27 7 10 10 28:38 31
13. Napajedla 27 6 10 11 40:46 28
14. Blansko 27 7 6 14 28:52 27
15. Konice 27 5 10 12 32:44 25
16. Uherský Brod 27 6 7 14 23:44 25

DIVIZE E

27. kolo: Havířov – Brumov 5:1 (2:1), 12. a 54. Zítka, 82. a 85. Sittek, 8. Sourada – 19. Školník, 190 diváků. Bystřice pod Hostýnem – Ostrava B 2:2 (0:1), 66. Šindelek, 73. Zapletal – 10. Vaněk, 51. Dostál, ČK: 90. Třasoň – 54. Brunclík, 100 diváků. Mikulovice – Lískovec 3:2 (2:1), 32. Glos, 34. Moravčík, 87. Švancer (penalta) – 30. Pešek, 80. L. Myšinský, 140 diváků. Dolní Benešov – Opava B 1:0 (0:0), 82. Juchelka, 94 diváků. L. Petrovice – Mohelnice 2:0 (0:0), 57. Hanusek, 61. Punčochář, 105 diváků. Nový Jičín – Orlová 1:1 (1:0), 18. Kalich – 73. Z. Kadlčák, 175 diváků. Kravaře – Valašské Meziříčí 1:3 (0:0), 48. Václavík – 52. Molnár, 68. Macíček, 80. Výmola, ČK: 86. Václavík – 76. Neuberger, 284 diváků.
1. Ostrava B 25 15 8 2 58:19 53
2. Šumperk 25 14 4 7 48:31 46
3. Val. Meziříčí 26 11 8 7 40:29 41
4. Mikulovice 25 12 4 9 47:46 40
5. Opava B 26 11 6 9 41:27 39
6. Lískovec 26 12 2 12 47:40 38
7. L. Petrovice 25 10 6 9 23:20 36
8. D. Benešov 25 10 5 10 37:35 35
9. Orlová 25 10 5 10 29:37 35
10. Nový Jičín 25 10 4 11 29:35 34
11. Brumov 25 8 7 10 38:46 31
12. Kravaře 25 8 3 14 28:41 27
13. Havířov 25 8 2 15 40:56 26
14. Mohelnice 25 6 7 12 26:46 25
15. Bystřice p. H. 25 4 9 12 22:45 21

Poruba odstoupila ze soutěže.

KRAJSKÝ PŘEBOR

ZLÍNSKÝ: 27. KOLO: Spytihněv – FC Vsetín 4:1 (2:0) Ulman 2, Hubáček, Večeřa – Beňo, rozhodčí Schnürmacher, 100 diváků, Luhačovice – Kateřinice 2:4 (2:0) Lukáš 2 – Vítek, Kašpar, Válek 2, rozhodčí Veselský, 80 diváků, O.N.Ves – Provodov 1:0 (0:0) Galuška, rozhodčí Březáček, 50 diváků, Dol. Němčí – Slušovice 1:0 (0:0) Cmol, rozhodčí Poláček, ČK: Polčák, Maňák (oba Slušovice), 100 diváků, Vigantice – Holešov 4:2 (2:0) Chumchal 2, Vokáč R. 2 – Uruba, Křenek, rozhodčí Krajča, 100 diváků, Chropyně – 1.Valašský FC 2:2 (2:0) Kolařík, Buksa – Drápala, Bortl, rozhodčí Tkadlec, ČK: Hrabal (Chrop.)-Melichařík, Maléř J. (oba 1.VFC), 100 diváků, Hluk – Vel. Karlovice 1:0 (0:0) Miroš, rozhodčí Bartoň, 150 diváků, Val. Klobouky – Morkovice 2:6 (1:3) Kachlík, Nedavaška – Hladký, Nevřala 3, Valášek, Koláček, rozhodčí Chlevišťan, 120 diváků.
1. Spytihněv 27 19 2 6 79:38 59
2. Morkovice 27 17 5 5 84:35 56
3. Kateřinice 27 18 1 8 73:47 55
4. Velké Karlovice 27 14 7 6 44:22 49
5. Luhačovice 27 13 5 9 51:35 44
6. Vigantice 27 11 7 9 43:40 40
7. Slušovice 27 10 9 8 44:43 39
8. Provodov 27 10 8 9 41:39 38
9. Holešov 27 11 4 12 51:44 37
10. Hluk 27 9 7 11 40:43 34
11. FC Vsetín 27 9 6 12 27:41 33
12. 1.Valašský FC 27 9 5 13 53:58 32
13. Dolní Němčí 27 8 5 14 39:73 29
14. O. N. Ves 27 6 5 16 33:57 23
15. Chropyně 27 6 4 17 46:74 22
16. Val. Klobouky 27 4 4 19 20:79 16

MORAVSKOSLEZSKÝ: 27. kolo: Jakartovice – Hradec n. M. 2:3 (1:1), Český Těšín – Janovice 2:1 (1:0), Petřkovice – Čeladná 2:0 (0:0), Opava – Dětmarovice 0:2 (0:1), Oldřišov – Háj ve Slezsku 1:1 (1:1), Pustá Polom – Bohumín 2:2 (1:2), Krnov – Rýmařov 2:1 (1:0), Frýdlant n. O. – Frenštát p. R. 1:2 (0:2), Žižka – Bartoň 2, 480 diváků.
1. Krnov 27 18 4 5 53:29 58
2. P. Polom 27 16 7 4 39:21 55
3. Dětmarovice 27 15 6 6 41:28 51
4. Hradec n. M. 27 14 7 6 42:22 49
5. Petřkovice 27 13 6 8 50:36 45
6. Č. Těšín 27 13 3 11 51:41 42
7. Jakartovice 27 12 5 10 54:43 41
8. Frýdlant n. O. 27 13 2 12 41:36 41
9. Janovice 27 11 5 11 51:49 38
10. Háj ve Slezsku 27 10 6 11 41:43 36
11. Bohumín 27 11 3 13 39:43 36
12. Opava 2004 27 8 9 10 30:33 33
13. Oldřišov 27 8 4 15 39:56 28
14. Rýmařov 27 8 3 16 31:42 27
15. Frenštát p. R. 27 5 5 17 27:52 20
16. Čeladná 27 3 1 23 21:76 10

I. A TŘÍDA

SKUPINA A: Lukov – Zubří 1:1 Brázda – Pavlíček, Juřinka – Podkop. Lhota 3:2 Kocian, Konvičný, Žilinský – Mahďák, Bořuta, Val. Meziříčí B – Hrachovec 4:2 Vaigl, Soukup, Polách, Malina – Štěpán, Vrána, Nedašov – Dol. Bečva 2:4 Šuráň P. 2 – Kozák 2, Šena, vlastní, SK Vizovice – Štítná n. Vl. 0:2 Vaculík, Hnaníček, Brumov B – Hutisko 3:1 Strnad 2, Kiačik – Mikulenka, Vidče – Vlachovice 2:1 Drda P., Kramoliš – nehl. Z minulého kola: Dol. Bečva – SK Vizovice nehl.
1. Val. Meziříčí B 23 13 4 6 61:43 43
2. Hutisko 23 13 4 6 50:42 43
3. Štítná n. Vl. 23 12 6 5 44:25 42
4. Zubří 23 10 8 5 50:32 38
5. Juřinka 23 10 5 8 40:33 35
6. Lukov 23 8 10 5 42:38 34
7. Brumov B 23 10 1 12 24:45 31
8. Podkop. Lhota 23 9 3 11 29:36 30
9. SK Vizovice 23 7 7 9 42:37 28
10. Vidče 23 7 7 9 40:52 28
11. Vlachovice 23 6 8 9 38:45 26
12. Dol. Bečva 23 7 4 12 47:52 25
13. Nedašov 23 6 4 13 33:48 22
14. Hrachovec 23 6 3 14 38:50 21

SKUPINA B: Žalkovice – Ořechov 2:1 Kuba J., Horák F. – Žák M., Újezdec – Boršice 2:1 Pilka, Gregor – Konrád, Březolupy – Příluky 3:0 Michálek, Zelík, Drga, Kvasice – Nedachlebice 3:2 Prešnajder 2, Lepša – Ryška, Křenek, Kněžpole – Mladcová 2:3 Zlatý, Kozelek – Vaněk, Kovář, Korch, 1. FC Slovácko – Lužkovice 2:0 Juřenčák, Borusík.
1. Boršice 21 16 3 2 66:17 51
2. Nedachlebice 21 13 4 4 38:20 43
3. Kvasice 22 11 3 8 53:36 36
4. 1. FC Slovácko C 21 11 2 8 40:32 35
5. Březolupy 21 9 4 8 34:33 31
6. Příluky 21 9 3 9 23:41 30
7. Kněžpole 22 8 5 9 34:31 29
8. Újezdec 21 7 6 8 34:37 27
9. Ořechov 22 7 6 9 34:42 27
10. Žalkovice 21 7 5 9 31:33 26
11. Mladcová 21 6 3 12 25:41 21
12. Prakšice 21 5 4 12 17:45 19
13. Lužkovice 21 2 6 13 18:39 12

V. Otrokovice B se odhlásila.

I. B TŘÍDA

SKUPINA A: Poličná – Val. Příkazy 0:3 Matušinec 2, Juřica, Vel. Karlovice B – Lhota u Vs. 2:0 Škrobák P., Mikula J., Choryně – Hovězí 1:3 Hadvičák L. – Šrámek 2, Hromada, Val. Bystřice – Val. Polanka 1:4 Vrábel – Polách, Řezníček 2, Maršálek, Jablůnka – Podlesí 1:2 Hajný – Košut, Bača, Zašová – Janová 7:2 Trtík 4, Bartošák, Petřek, Galuška – Blažek, Mikulík, Hor. Lideč – Lidečko 2:1 nehl.
1. Hovězí 23 15 3 5 41:23 48
2. Val. Polanka 23 13 5 5 38:22 44
3. Podlesí 23 12 3 8 50:33 39
4. Janová 23 11 6 6 43:40 39
5. Lhota u Vs. 23 11 5 7 56:37 38
6. Lidečko 23 9 6 8 39:36 33
7. Choryně 23 9 5 9 41:42 32
8. Poličná 23 10 2 11 33:38 32
9. Hor. Lideč 23 8 5 10 28:38 29
10. Zašová 23 8 4 11 32:34 28
11. Val. Bystřice 23 7 5 11 30:43 26
12. Jablůnka 23 7 4 12 31:39 25
13. Val. Příkazy 23 4 7 12 26:39 19
14. Vel. Karlovice B 23 5 4 14 24:48 19

SKUPINA B: Zdounky – Ad. Hulín 4:3 Firich 3, Pospíšil – Volek 2, Spáčil, Těšnovice – Slavičín B 5:1 Bartušek O., Veselý, Kunc, Vrzal, 2 – Kříž, Zborovice – Fryšták 2:5 Kojetský, Štěpánek – Košťák 3, Křenek, Gajdůšek, Míškovice – Holešov B 1:4 Kopřiva – Jirsa 2, Přívara, Pospíšil, Rusava – Březnice 1:3 Havránek – Dobeš 2, Hnatík, Kelč – Louky 1:1 Machač J. – Malota, Malenovice – Lubná 3:1 Bláha, Bičan, Zimčík – Bačinský.
1. Slavičín B 23 16 5 2 61:24 53
2. Kelč 23 15 5 3 60:21 50
3. Těšnovice 23 13 6 4 55:31 45
4. Fryšták 23 12 6 5 50:30 42
5. Malenovice 23 13 1 9 39:28 40
6. Lubná 23 9 9 5 47:42 36
7. Březnice 23 11 2 10 42:41 35
8. Ad. Hulín 23 8 3 12 46:49 27
9. Zborovice 23 7 5 11 33:56 26
10. Míškovice 23 7 5 11 32:57 26
11. Zdounky 23 5 8 10 35:44 23
12. Louky 23 5 6 12 29:48 21
13. Rusava 23 4 4 15 33:58 16
14. Holešov B 23 2 3 18 22:55 9

SKUPINA C: Zlechov – Hluk B 5:0 Kremr 2, Kowalik 2, Šebák, Jalubí – Strání 2:1 Horák Z. , Janeček – Pomajbík, Šumice – Bojkovice 1:1 Kunovský – Hladík, J. Otrokovice – Slavkov 3:1 Martinec, Horsák, Ištvánek – Omelka, Zlámanec – Havřice 2:0 Damborský, Němec, Osvětimany – Sušice 6:3 Křemeček R.2, Dobeš 2, Drobil, vlastní – Šur 2, Skopal, Koryčany – Kudlovice 2:1 Marek, Lysko – Maňásek.
1. J. Otrokovice 23 14 5 4 44:18 47
2. Strání 23 12 7 4 53:28 43
3. Zlámanec 23 13 4 6 53:34 43
4. Osvětimany 23 13 2 8 47:34 41
5. Bojkovice 23 12 4 7 41:25 40
6. Slavkov 23 11 3 9 38:34 36
7. Havřice 23 10 2 11 38:39 32
8. Zlechov 23 10 1 12 36:33 31
9. Koryčany 23 9 1 13 42:55 28
10. Kudlovice 23 8 4 11 25:40 28
11. Jalubí 23 8 3 12 24:33 27
12. Sušice 23 7 2 14 29:58 23
13. Šumice 23 5 5 13 32:50 20
14. Hluk B 23 5 5 13 37:58 20

OKRESNÍ PŘEBOR

ZLÍN – 23. kolo: Ludkovice – Jaroslavice 0:2 (0:2), Švach, Dudr, Kostelec – Vysoké Pole 2:2 (2:2), Bačák, Novotný – Zicha D., Dorůška J., Tečovice – Hvozdná 7:0 (6:0), Bořuta 3, Sedláček R., Chudárek, Pala, Raiskup, Bylnice – Sehradice 1:4 (0:0), Divoš – Jaroš 3, Nášel, Veselá – Napajedla B 5:0 (0:0), Dlouhý 3, Dlabaja, Bodlák, Dolní Lhota – Tlumačov 3:2 (1:1), Šenkeřík M., Lysák, Smolík – Máčala, Duroň, Kašava – Štípa 3:3 (1:2), Gavenda, Horsák, Zbranek P. – Julina 2, Lysáček.
1. Tečovice 23 17 3 3 74:32 54)
2. Jaroslavice 23 16 3 4 51:20 51)
3. Tlumačov 23 16 0 7 52:29 48)
4. Ludkovice 23 12 6 5 39:25 42
5. Štípa 23 12 4 7 62:32 40
6. Dolní Lhota 23 10 9 4 42:29 39
7. Veselá 23 12 0 11 44:35 36
8. Sehradice 23 10 3 10 55:39 33
9. Vysoké Pole 23 10 2 11 36:50 32
10. Kostelec 23 7 3 13 29:38 24
11. Bylnice 23 4 6 13 33:61 18
12. Hvozdná 23 4 4 15 32:61 16
13. Kašava 23 3 5 15 28:50 14
14. Napajedla B 23 3 2 18 18:94 11

KROMĚŘÍŽ: Slavkov p. H. – Skaštice 0:2 (0:0), Chorý, Čepica, Rajnochovice – Němčice 2:1 (1:1), Kubík 2 – L. Niedermertl, Prusinovice – Chvalčov 3:4 (0:3), Nevřala, Vrubel, Gerát – Černý 2, Olša, Dočkal, Roštění – Kyselovice 2:1 (2:0), Grigar 2 – Jančík, Tučapy – Kostelec u Hol. 3:4 (2:0), Sedlařík, Novák, Kosek – nehl., Záhlinice – Rataje 0:1 (0:1), K. Chalupa, Morkovice B – Žeranovice 4:1 (1:0), Šimčík 2, Sukup, Vymazal – Klimek.
1. Kostelec u Hol. 23 13 6 4 37:24 45
2. Rajnochovice 23 12 5 6 51:36 41
3. Slavkov p. H. 23 12 5 6 43:36 41
4. Kyselovice 23 12 4 7 45:33 40
5. Skaštice 23 12 3 8 64:51 39
6. Morkovice B 23 10 8 5 61:34 38
7. Žeranovice 23 12 2 9 63:51 38
8. Němčice 23 9 5 9 48:53 32
9. Prusinovice 23 7 9 7 53:51 30
10. Rataje 23 8 4 11 44:53 28
11. Roštění 23 7 4 12 48:66 25
12. Chvalčov 23 6 6 11 37:49 24
13. Tučapy 23 3 6 14 30:56 15
14. Záhlinice 23 2 5 16 32:63 11

UHERSKÉ HRADIŠTĚ:

25. kolo: Jarošov – Ostr.Lhota 1:2 (1:0) Dujka – Štengerich, Kusák, Nezdenice – Kostelany n. M 3:1 (2:1) Sviták 2, Šašinka – J.Dvouletý, Traplice – Drslavice 1:6 (1:3) Skopal – Orlovský 3, Hroch 2, Vacula, Břestek – Nivnice 1:0 (1:0) Slavík, Nedakonice – Polešovice 6:1 (4:0) Lukůvka 3, Klečka, Šoustek, Petek – Korvas, Boršice u Blat. – Vlčnov 1:1 (0:0) Němeček – Mikulinec, Horní Němčí – Uherský Ostroh 2:2 (1:0) Bahula, Velecký – vlastní, Kunovjánek.
1. Nedakonice 23 17 3 3 84:28 54
2. Drslavice 23 14 4 5 70:29 46
3. Nezdenice 23 12 4 7 51:32 40
4. Nivnice 23 11 6 6 53:31 39
5. Vlčnov 22 11 5 6 43:31 38
6. Ostr. Lhota 23 10 7 6 37:33 37
7. Polešovice 23 11 4 8 54:52 37
8. Horní Němčí 23 10 6 7 46:41 36
9. Uherský Ostroh 22 8 8 6 47:41 32
10. Břestek 23 8 4 11 33:55 28
11. Traplice 23 7 1 15 26:53 22
12. Kostelany n. M 23 5 4 14 35:56 19
13. Boršice u Blat. 23 3 4 16 27:70 13
14. Jarošov 23 2 2 19 31:85 8

VSETÍN – 25. kolo: Kateřinice B – FC Vsetín B 1:3 (0:0) Děckuláček – Augusta, Suchocký, Zbranek, Francova Lhota – Horní Bečva 1:1 (1:0)Bambuch – Zbožínek, Halenkov – Hrachovec B 9:3 (4:0) Úlehhla 3, Jakeš 2, Krejčí 2, Krňa 2 – Cahlík 2, Skalka, Huslenky – Ratiboř 2:4 (0:1) Koňařík 2 – Blizňák 3, Adámek, Lhotka n. B. – Hošťálková 2:1 (1:0) Lušovjan, Spáčil – Pala, Prlov – Val. Senice 4:1 (2:1)Dubec 2, Sochora, Zicha – Plšek, Prostř. Bečva – Střítež 3:0 (3:0) Pečiva 2, L. Křenek ml.
1. Franc. Lhota 23 16 6 1 62:27 54
2. Prost. Bečva 23 13 5 5 72:49 44
3. Ratiboř 23 13 3 7 65:46 42
4. Horní Bečva 23 12 4 7 64:41 40
5. Vsetín B 23 11 5 7 55:46 38
6. Lhotka n. B. 23 12 2 9 50:46 38
7. Val. Senice 22 10 3 9 48:54 33
8. Halenkov 23 8 7 8 49:39 31
9. Huslenky 23 7 5 11 41:44 26
10. Střítež 22 8 2 12 37:46 26
11. Prlov 23 8 2 13 53:66 26
12. Hrachovec B 23 6 3 14 34:72 21
13. Hošťálková 23 5 3 15 36:59 18
14. Kateřinice B 23 3 6 14 33:64 15

ZLÍN III. TŘÍDA

SKUPINA A – 23. kolo: Paseky – Zádveřice 11:0 nehlášeno, Březůvky – Lukov B 2:2 Krajča J., Kamenčák – Nagy 2, Tečovice B – Bratřejov 1:2 nehlášeno, Halenkovice – Příluky B 1:2 Marholt D. – Stuchlík R., Frolek M., Lípa – Březová 4:3 Hlavinka 2, Pavliš, Branný – Macík 3, Pohořelice – Komárov 2:5 Marholt, Ruzselák – Klofáč 2, Velísek, Srna, Vicher, Fryšták B – Mysločovice 1:3 Velikovský – Lahola 2, Postava, Dohrávka 21. kola: Tečovice B – Paseky 0:4 Stodůlka, Machů, Langr, Křepelka.
1. Bratřejov 23 16 3 4 68:34 51
2. Komárov 23 13 4 6 61:35 43
3. Paseky 23 13 3 7 61:31 42
4. Lukov B 23 12 4 7 46:54 40
5. Březůvky 23 11 4 8 50:46 37
6. Halenkovice 23 12 1 10 49:55 37
7. Lípa 23 11 3 9 56:42 36
8. Pohořelice 23 9 4 10 57:53 31
9. Mysločovice 23 10 1 12 47:46 31
10. Březová 23 9 2 12 36:38 29
11. Příluky B 23 8 4 11 39:47 28
12. Tečovice B 23 8 1 14 40:54 25
13. Fryšták B 23 8 1 14 47:62 25
14. Zádveřice 23 3 1 19 19:79 10

SKUPINA B – 23. kolo: Luhačovice B – Drnovice 1:1 Kovařík – Vlček T., Štítná n. Vl. B – Vlachovice B 3:2 Juřík 2, Fojtík – Obadal, Milch, Nevšová – Šanov 4:2 Tomšů 4 – Stejskal, Zach, Bikupice – Pozlovice 2:0 Gajdůšek T. 2, Mirošov – Návojná 2:1 Kozák, Rajznauer – Řehák M., Rokytnice – Újezd 0:1 Bělaška V., Slopné – Smolina 8:1 Bruník 3, Žáček 2, Pochylý M., Chlud R., Kozubík T. – Vaculín.
1. Nevšová 23 18 3 2 76:26 57
2. Újezd 23 18 1 4 78:26 55
3. Návojná 23 16 2 5 73:35 50
4. Slopné 23 11 3 9 41:43 36
5. Vlachovice B 23 9 4 10 41:46 31
6. Pozlovice 23 9 4 10 46:55 31
7. Rokytnice 23 9 3 11 37:43 30
8. Mirošov 23 8 4 11 56:58 28
9. Biskupice 23 7 4 12 38:59 25
10. Luhačovice B 23 6 6 11 44:54 24
11. Drnovice 23 7 3 13 41:65 24
12. Smolina 23 7 3 13 42:68 24
13. Štítná n. Vl. B 23 6 5 12 32:48 23
14. Šanov 23 7 1 15 35:54 22

ZLÍN IV. TŘÍDA

SKUPINA A – 23. kolo: Racková – Jaroslavice B 3:2 Odstrčil 2, Vajda – Mach, Maršálek, Dobrkovice – Provodov B 1:3 Kašný D. – Mališka, Gregor, Minařík, Doubravy – Hř. Újezd 0:2 Polášek 2, Kudlov – Žlurava 0:5 Čala 2, Maliňák, Valčík, Kašík, FC Vizovice – Velký Ořechov 1:5 Pinkas – Sedlář 2, Juřík R., Minařík V., Juřík J., Lhota u Mal. – Spytihněv B 4:3 Brázda 4 – Úředníček 2, Poláček.
1. Lhota u Mal. 21 19 1 1 77:17 58
2. Provodov B 22 13 2 7 42:36 41
3. Žlutava 21 12 3 6 56:36 39
4. Spytihněv B 21 12 2 7 59:46 38
5. Jaroslavice B 22 11 4 7 59:48 37
6. Velký Ořechov 21 11 2 8 59:46 35
7. Mladcová B 21 9 4 8 63:44 31
8. Doubravy 21 8 5 8 32:42 29
9. Racková 22 7 5 10 48:58 26
10. Hř. Újezd 21 5 6 10 37:43 21
11. Dobrkovice 21 6 3 12 31:44 21
12. FC Vizovice 21 4 2 15 41:75 14
13. Kudlov 21 1 1 19 23:92 4

SKUPINA B – 21.kolo: Štípa B – Lužkovice B 5:1 Suchý 2, Štěpaník, Štefan, Suchomel – Machovský, Jasenná – Hvozdná B 4:1 Zicha P. 2, Řezníček, Jurčák – Řihák T., SK Vizovice B – Veselá B 3:0 Krajča, Hlava, Drga, Trnava – Všemina 2:1 Zbranek, Michalovský – Kučera,

Lutonina – Kostelec B 13:1 Surý 4, Starýchfojtů 3, Stojkovič, Bravenec, Číž, Jurčák, Macek, vlastní – Vančík, Kašava B – Neubuz 2:4 Marušák, Král – Ševců, Pšenka, Zubíček, Šebesta. Dohrávka 20. kola: Štípa B – Jasenná 5:2 Krajča L. 3, Voráč, vlastní – Zicha P., Zicha J. ml.
1. Štípa B 20 13 4 3 59:42 43
2. Trnava 20 13 3 4 58:28 42
3. SK Vizovice B 20 13 2 5 55:29 41
4. Neubuz 20 11 4 5 84:49 37
5. Všemina 20 11 3 6 60:34 36
6. Jasenná 20 11 1 8 58:31 34
7. Veselá B 20 9 5 6 48:28 32
8. Lužkovice B 20 10 1 9 58:46 31
9. Kašava B 20 6 3 11 33:48 21
10. Lutonina 20 3 4 13 45:58 13
11. Kostelec B 20 3 2 15 21:101 11
12. Hvozdná B 20 1 0 19 11:96 3

SKUPINA C – 23. kolo: Jestřabí – Dolní Lhota B 11:1 Gabriš 3, Kolínek 2, Holba 2, Marek J. 2, Spáčil, Šuráň – Masař D., Rudimov – Nedašova Lhota 1:2 Otava – Bartošák, Pacík, Nevšová B – Petrůvka 2:1 Pokorný, Liška – Švach, Sehradice B – Loučka 1:4 Zmeškal – Mikulka 4, Bohuslavice n. Vl. – Divnice 3:0 Bartozel 2, Urbaník S., Tichov – Horní Lhota 2:3 nehlášeno.
1. Nedašova Lhota 21 18 3 0 87:13 57
2. Jestřabí 21 17 4 0 66:17 55
3. Poteč 21 17 4 0 67:23 55
4. Petrůvka 21 9 4 8 53:48 31
5. Rudimov 21 9 3 9 43:38 30
6. Horní Lhota 22 7 6 9 50:59 27
7. Loučka 21 7 5 9 43:44 26
8. Bohusl. N. Vl. 21 8 2 11 34:44 26
9. Divnice 22 6 5 11 40:53 23
10. Nevšová B 21 4 5 12 23:49 17
11. Dolní Lhota B 21 4 3 14 26:68 15
12. Sehradice B 21 2 7 12 23:64 13
13. Tichov 22 3 3 16 35:70 12

KROMĚŘÍŽ III. TŘÍDA:

SKUPINA A – 27. KOLO: Martinice – Ludslavice 1:1 (1:1), Maňas – Křižan, Pravčice – Zahnašovice 2:2 (1:2), Ruman, Rozsypal – Zakopal, Fridrich, Míškovice B – Mrlínek 0:12 (0:8), Surý 3, J. Horák 2, Dostál 2, Heryán, Josinek, Holec, D. Horák, vl., Kvasice B – Kostelec u Hol. B 5:1 (3:0), Navrátil 2, Kolomazník, Večerka, Brázdil – Hlobil, Mysločovice B – Břest – odloženo na 8. 6. (17.30), Loukov – Rymice 7:1 (3:0), Kocman 2, John, Petřík, Bělík, Novotný, Urbánek – A. Marek, Komárno – Hlinsko p. H. 6:3 (3:1), Klas 3, Vagač 2, Kundrát – Zapletal 2, Mikeška. Dohrávka 25. kola: Míškovice B – Ludslavice 2:4 (1:2), Pospíšil, J. Herodes – Křižan 2, Kavan, Gerža.
1. Mrlínek 24 20 1 3 116:22 61
2. Komárno 25 17 2 6 88:36 53
3. Martinice 24 16 4 4 72:41 52
4. Loukov 25 15 4 6 78:37 49
5. Žalkovice B 24 15 1 8 57:52 46
6. Ludslavice 24 13 4 7 70:42 43
7. Kvasice B 24 13 1 10 67:49 40
8. Břest 23 11 3 9 46:47 36
9. Míškovice B 24 9 4 11 56:78 31
10. Zahnašovice 24 8 5 11 41:38 29
11. Pravčice 24 6 6 12 42:75 24
12. Rymice 24 6 5 13 29:64 23
13. Mysločovice B 23 4 1 18 31:78 13
14. Hlinsko p. H. 24 3 3 18 30:66 12
15. Kostelec u Hol. B 24 1 2 21 22:120 5

SKUPINA B – 27. KOLO: Zlobice – Kyselovice B 3:2 (1:1), L. Vlček, Spáčil, Uhrinovský – Úlehla, Netopil, Roštín – Rataje B 2:1 (1:1), Malina 2 – Fojtík, Troubky – Lubná B 3:4 (1:3), V. Hlaváč, V. Kunc, Jenerál – Loučka 2, Strýc, Kovařík, Skaštice B – Střílky 1:8 (0:2), Zavadil – Posolda 5, Sádlík, Stuchlík, Elzner, Počenice – Šelešovice 2:2 (0:2), V. Zbořil 2 – Scholz, Večerka, Bezměrov – Dřínov 1:1 (1:0), Ulehla – Držálek, Litenčice – Bařice 1:2 (1:1), Vinklárek – Marek, Černý
1. Střílky 24 18 3 3 83:27 57
2. Bezměrov 24 17 4 3 85:27 55
3. Lubná B 24 17 3 4 79:32 54
4. Lutopecny 24 15 2 7 81:39 47
5. Dřínov 25 11 4 10 68:63 37
6. Bařice 25 11 4 10 47:43 37
7. Počenice 24 11 3 10 65:55 36
8. Troubky 24 10 5 9 53:50 35
9. Litenčice 24 10 4 10 47:52 34
10. Šelešovice 25 10 4 11 52:62 34
11. Kyselovice B 25 8 2 15 55:77 26
12. Roštín 24 7 4 13 25:51 25
13. Skaštice B 24 5 3 16 41:78 18
14. Rataje B 24 4 3 17 34:81 15
15. Zlobice 24 4 0 20 27:105 12

OKRESNÍ SOUTĚŽ

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

25. kolo: Pitín – Korytná 2:1 (2:1) Voda, Krahula – Matucha, Mařatice – Košíky 3:3 (1:2) Kroča 2, Tyl – Šlechta, Fedor, Večeřa, Babice – Tupesy 0:1 (0:0) Bureš, Popovice – Huštěnovice 2:3 (2:2) Šácha, Halouzka – Puškáč 2, T.Váverka, Kněžpole B – Ostr.Nová Ves B 4:0 (4:0) Varga, B a R.Kašný, R.Hruboš, nedohráno, v 62. minutě ukončeno pro malý počet hráčů hostí, Buchlovice – Staré Město 3:3 (2:2) Křiva, Mikula, Tomešek – Grebeň 2, Kment, Bánov – Hradčovice 3:1 (0:0) Dalajka 2, Kočica – Indra.
1. Mařatice 23 15 5 3 77:37 50
2. Kněžpole B 23 15 2 6 73:39 47
3. Košíky 23 14 3 6 58:30 45
4. Huštěnovice 23 13 4 6 42:32 43
5. Ostr. Nová Ves B 23 14 0 9 32:40 42
6. Buchlovice 23 11 4 8 57:43 37
7. Staré Město 23 11 3 9 45:35 36
8. Pitín 23 10 3 10 40:38 33
9. Babice 23 10 1 12 60:58 31
10. Bánov 23 8 3 12 53:46 27
11. Tupesy 23 7 4 12 24:55 25
12. Korytná 23 5 3 15 32:60 18
13. Popovice 23 5 3 15 31:63 18
14. Hradčovice 23 3 2 18 31:79 11

ZÁKLADNÍ TŘÍDA

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

SKUPINA A – 27. kolo: Kunovice – Slovácko – Vážany 6:0 (4:0) Remeš 2, Kučera 2, Klvaňa, David, Březolupy B – Kostelany n. M B 9:0 (1:0) Rosík 3, Bernatík 2, Mikel, Chaloupka ,Klucka, Blažek, Medlovice – Nedakonice B 2:3 (1:1) J.Mrkůs, Tichý – Rokyta 2, Andrýsek, Topolná – Částkov 3:3 nehlášeno, Jankovice – Bílovice 2:2 (1:1) Silný, Zapletal – J.Dostálek, Zlámal, Stříbrnice – Jalubí B 7:2 (2:2) Pondělek 2, Bukvald 2, Holáň, Lanšperk, Zmrhal – Škrabal, Zapletal, Tučapy – Uh. Ostroh B 7:1 (4:0) Vyskočil 2, Machynka 2, P.Spišiak, Bajaja, Plevák – Chvílíček.
1. Kunovice 25 22 3 0 128:20 69
2. Topolná 25 19 3 3 84:34 60
3. Bílovice 26 17 1 8 78:50 52
4. Tučapy 25 16 3 6 101:51 51
5. Mistřice 25 16 1 8 68:49 49
6. Uh. Ostroh B 25 14 1 10 61:64 43
7. Březolupy B 25 10 3 12 55:51 33
8. Stříbrnice 25 10 3 12 57:57 33
9. Slovácko – Vážany 26 9 4 13 48:63 31
10. Částkov 25 9 1 15 58:70 28
11. Medlovice 25 7 6 12 46:53 27
12. Jankovice 25 8 3 14 54:82 27
13. Nedakonice B 25 4 4 17 33:85 16
14. Jalubí B 26 4 4 18 39:102 16
15. Kostelany n. M B 25 3 2 20 25:104 11

SKUPINA B – 25. kolo: Komňa – Záhorovice 2:1 (0:0) Lysoněk, Kříž – Dufka, Orel Uh. Brod – Rudice 5:2 (3:1) Šenkeřík 2, Řihák 2, Popelka – Houba, Jančař, Žitková – Suchá Loz 1:3 (1:0) Krovina – V.Mahdal, J.Mahdal, Vítek, Bystřice p. Lop. – Dolní Němčí B 2:3 (0:3) Beníček, Blahuš – Daněk, Olbert, Hlaváč, Drslavice B – Podolí 3:1 (1:0) R.Věrný, P.Šrámek – Havlík, Strání B – Přečkovice 7:1 (2:1) Děcký 2, Nuzík 2, J.Jánošík 2, R.Jánošík – M.Dolina, Březová – Starý Hrozenkov 8:2 (3:1) M.Janků 3, Zámečník 2, D.Čaňo 2, P.Čaňo – Martínek.
1. Strání B 23 18 3 2 74:24 57
2. Podolí 23 16 2 5 72:20 50
3. Dolní Němčí B 23 14 4 5 71:31 46
4. Březová 23 15 1 7 67:46 46
5. Komňa 23 13 4 6 55:35 43
6. Záhorovice 23 12 5 6 49:39 41
7. Drslavice B 23 10 1 12 52:47 31
8. Orel Uh. Brod 23 8 3 12 33:49 27
9. Suchá Loz 23 8 2 13 37:63 26
10. Žitková 23 7 2 14 30:44 23
11. Starý Hrozenkov 23 5 4 14 35:69 19
12. Bystřice p. Lop. 23 5 4 14 42:77 19
13. Přečkovice 23 5 3 15 30:60 18
14. Rudice 23 6 0 17 28:71 18

VSETÍN III. TŘÍDA

25. kolo: Jarcová – Police 3:0 (1:0) E. Klvánek 2, Hurta, Ústí – Nový Hrozenkov 1:4 (0:1) Pechal – Šulák, Orság, Měkyna, Larmer, Krhová – Leskovec 3:2 (2:1) Pastuszek 2, Blažek – M. Vlha 2, Dolní Bečva B – Podlesí B 4:0 (1:0) Stavinoha 2, Karafiát, Martyčák, FC Semetín – Choryně B 0:1 (0:0) Tvrdoň, Liptál – Janová B 4:1 (2:0) Matoška, Matějů, Valchař, Londa – Trlica, Lužná – Loučka 2:2 (2:1) M. Filgas, Blabla – Onderka, Kašík.
1. Dol. Bečva B 23 13 6 4 60:36 45
2. N. Hrozenkov 23 13 3 7 46:27 42
3. Podlesí B 23 12 5 6 70:48 41
4. Krhová 23 13 2 8 63:43 41
5. Leskovec 23 12 1 10 54:33 37
6. Jarcová 23 12 1 10 47:38 37
7. Police 23 11 2 10 35:38 35
8. Lužná 23 10 4 9 44:45 34
9. Choryně B 23 10 2 11 49:55 32
10. Liptál 23 9 2 12 42:58 29
11. Ústí 23 7 5 11 34:43 26
12. Janová B 23 8 1 14 36:70 25
13. Semetín 23 5 4 14 35:53 19
14. Loučka 23 5 4 14 26:54 19

VSETÍN IV. TŘÍDA

SKUPINA A – 12. Kolo: Zděchov – Lhota u Vs. B 3:5 (2:1) Matuška, Ezechyl, Michálek – Doležel 3, Valchař, Salák, Lačnov – Ratiboř B 7:0 (4:0) Rumánek 2, Ryza, Buček, Golaja, Mainuš, Povalač, Střelná – Študlov 3:0 (0:0) Kresánek 2, Daněk, Huslenky B – Mikulůvka 5:2 (2:1) Sábel, Kocourek, Tydlačka, Maloušek, Pisklák – Stančík, Hrabovský, Jablůnka B – Lidečko B 0:5 (0:2) Bližňák 2, Gargulák, Pastorčák, Janáč.
1. Lačnov 15 12 0 3 39:11 36
2. Ratiboř B 15 9 3 3 39:27 30
3. Zděchov 15 9 1 5 38:26 28
4. Huslenky B 15 8 3 4 26:22 27
5. Lidečko B 15 7 1 7 37:31 22
6. Lhota u Vs. B 15 5 2 8 26:34 17
7. Študlov 15 5 2 8 22:41 17
8. Střelná 15 5 1 9 22:29 16
9. Jablůnka B 15 4 4 7 27:35 16
10. Mikulůvka 15 2 1 12 23:43 7

SKUPINA B – 12. Kolo: Bynina – Poličná B 2:3 (1:2) Matula, Dibelka – Malý 3, Juřinka B – Branky 4:2 (2:1) Paťava, Šindelek, Bazalka, Vaněk – Cahlík, Kašík, Krhová B – Kladeruby 5:1 (5:0) Pastuszek 2, Mužík 2, Kristek – Zábranský, Jasenice – Růžďka 3:0 (Cabák, Starůstka, Kocián)

Kelč B – Velká Lhota 2:1 (1:1) Pajdla, Surý – nehl.
1. Kelč B 15 12 2 1 46:12 38
2. Juřinka B 15 7 6 2 35:20 27
3. Jasenice 15 8 2 5 45:30 26
4. Růžďka 15 8 2 5 35:22 26
5. Branky 15 6 2 7 33:25 20
6. Krhová B 15 6 1 8 32:56 19
7. Bynina 15 5 2 8 41:43 17
8. Poličná B 15 5 2 8 27:45 17
9. Velká Lhota 15 5 1 9 20:34 16
10. Kladeruby 15 3 0 12 23:50 9