Vsetín připravil Brodu první porážku, Hulín remizoval s Přerovem

Fotbalisté Uherského brodu utržili v dlouhé zimní přípravě první porážku. Svěřenci trenéra Martina Ondy nestačili na divizní Vsetín, kterému na Lapači podlehli 0:1. Sobotní mrazivý duel rozhodl Hořelica.

5.3.2018

Fotbalisté Strání zvítězili ve Veselí nad Moravou 1:0. V sestavě hostů nastoupili i obě zahraniční akvizice, Afričané Abdallah Juma (na snímku) s Pentecostem ObichienouFoto: wwww.fcstrani.cz

„Byl to bojovný zápas. První poločas se odehrál hlavně mezi oběma šestnáctkami. Nebylo k vidění mnoho šancí. Po přestávce jsme byli nebezpečnějším celkem a měli i více šancí. Jednu jsme proměnili a zaslouženě jsme vyhráli. Generálku sehrajeme na domácí umělce proti Valašské Polance,“ uvedl na klubovém webu kouč Vsetína Miroslav Mičega.

Jediná branka padla i na umělé trávě ve Veselí nad Moravou. Fotbalisté Strání na hřišti účastníka jihomoravského krajského přeboru zvítězilo gólem Ondřeje Čaňa. V sestavě hostů nastoupili i obě zahraniční akvizice, Afričané Abdallah Juma s Pentecostem Obichienou.

Žádný gól o víkendu nedali hráči Brumova ani Slavičína. Zatímco Elseremo prohrálo s Novou Dubnicí 0:4, rival podlehl slovenskému celku Lednické Rovne 0:3.

„Dobře jsme hráli možná deset, patnáct minut, ale potom jsme začali ztrácet jednoduché balony. Byli jsme vysoko postavení a soupeř chodil do brejkových situací. My navíc špatně přepínali z ofenzivy do defenzivy a celá první půle skončila tím, že jsme dostali dvě branky. Ve druhém poločase to bylo nijaké, ale změnilo se to v šedesáté minutě, kdy přišli na hřiště mladí kluci. Od té doby jsem byl paradoxně spokojený, i když jsem z toho měl obavy, když tam budou všichni mladí. Nicméně dokázali, že se s nimi musí počítat a zahráli lépe než zkušená sestava z prvního poločasu. Svým výkonem mi příjemně zamotali hlavu,“ popsal na klubovém webu průběh zápasu proti slovenskému celku a vyzdvihl výkon mladých nadějí trenér Slavičína Pavel Prešnajder.

Otrokovická Viktorka zakončila herní soustředění na Kypru výhrou 3:1 nad Arisem Limassolem.

Fotbalisté Hulína v nepříjemném mrazivém počasí pouze remizovali s Přerovem 2:2. Spartak zvládl vstup do zápasu, soupeře z krajského přeboru jasně přehrával, dokázal dokonce vstřelit úvodní branku Michalem Minářem. Další góly ale v první půli nepřidal.

Přerov těžil především z rychlého přechodu do útoku a tím také dokázal zatápět hulínské obraně. Pěknou střelu hostí z dvaceti metrů z pod břevna vyškrábl pohotový brankář Unger. Ten však nedokázal zastavit jeden z brejků hostí, kteří několika dobře načasovanými přihrávkami vpadli do naší otevřené obrany a tváří v tvář domácímu brankáři nezaváhali.

Druhá půle přinesla obdobnou podívanou, všichni aktéři okolo hřiště bojovali s mrazem a i to se asi podepsalo na zápalu aktérů do hry. Hosté šli poté dokonce do vedení 1:2. V závěrečné desetiminutovce nicméně Spartak Přerov zatlačil před branku a po jedné ze skrumáží srovnal skóre Václav Ondřejka.

Kroměříž odcestovala na Slovensko do Dubnice bez několika hráčů, a tak si museli trenéři vypomoct dorostenci. Samotný výkon Hanáků nebyl špatný, měli herní převahu, ale vyhořeli na neproměňování šancí. Když už se jim dvakrát podařilo skórovat, tak branky nebyly uznány. Domácí ze dvou šancí jednu proměnili a tím si připsali nejtěsnější výhru.

Přípravný fotbal

MFK Dubnica – Kroměříž 1:0 (0:0)
SK Spartak Hulín – 1.FC Viktoria Přerov 2:2 (1:1), branky Hulína_ Minář, Ondřejka
Uherský Brod – Vsetín 0:1 (0:0), Patrik Hořelica.
V. Otrokovice – Aris Limassol 3:1, Jurča, Mlýnek, Pěnička.
FC Veselí nad Moravou – Strání 0:1 (0:0), O. Čaňo.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 12 200 Kč

Pomocní skladníci Manipulační dělník. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme volná pracovní místa na HPP ve skladu potravin. , Náplň práce: , - vychystávání zboží , - ovoce/zelenina, suché potraviny, mléčné výrobky , , Požadujeme: , - spolehlivost , - ochotu k manuální práci , - třísměnný provoz PO – PÁ, noční směna NE – ČT, možnost pouze , noční směny, , Nabízíme: , - práce v kolektivu , - právní poradenství , - stravenky 60 Kč/den , - smlouva na HPP , - penzijní připojištění , - zázemí stabilní společnosti. Pracoviště: H r u š k a , spol. s r.o. - vo nivnická 1763, 688 01 uherský brod, Nivnická, č.p. 1763, 688 01 Uherský Brod 1. Informace: Zdeněk Götz, +420 573 779 973.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 90 Kč

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Uklízeč/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zkrácený úvazek, zajištění pravidelného úklidu v sídle střediska poskytujícího soc. služby lidem se zdr. postižením. Kontakt telefon (8-17 h) nebo e-mail.. Pracoviště: Diakonie čce - středisko cesta-pracoviště, Na Stavidle, č.p. 1266, 686 01 Uherské Hradiště 1. Informace: Zuzana Hoffmannová, +420 604 298 294.

Služby - Služby Kosmetička, vizážistka 18 000 Kč

Ostatní pracovníci v oborech příbuzných kosmetice Dermoporadkyně/dermoporadce. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, zájem o dermokosmetiku, reprezentativní a profesionální vystupování, chuť se učit a pracovat na sobě, schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství. Výhody: odborné poradenství, stravenky, týden dovolené navíc. Kontakt telefon (8-10 h) nebo e-mail.. Pracoviště: Česká lékárna holding, a.s. - pracoviště, Města Mayen, č.p. 1496, 686 01 Uherské Hradiště 1. Informace: Martina Ouská, +420 731 450 831,734 263 224.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Klempíř 110 Kč

Klempíři (kromě stavebních). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč, mzda max. 130 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Výroba detailů z hliníkových slitin dle výr. dokumentace, stáčení, ohýbání a tvarování plechů z hlin. slitin, zhotovování tvarových nosníků letadla v přípravku a úprava na míru, zhotovování rozvinutých tvarů - složitější dle výkresu šablony a technolog. postupu, tvarování hutních profilů dle šablony a úhlování, zkracování dle šablony na míru, výroba dílenských přípravků, SO vzděl. ve stroj. oboru, man. zručnost, přesnost, preciznost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost pracovat v týmu. Příspěvek na ubytování/bydlení a stravování, cílené odměny při včasním splnění úkolů a při prac. výročích, flexipassy, příspěvek na rehabilitace u zaměstnanců vykonávající rizikovou práci, dotovaná teplá strava, zajištění nápojů, poukázky, 5 týdnů dovolené, rozvoj. a vzděl. akce, jaz. kurzy (AJ, RJ), kontakt telefon nebo e-mail.. Pracoviště: Aircraft industries, a.s., Na Záhonech, č.p. 1177, 686 04 Kunovice. Informace: Eva Michalcio, +420 572 816 455.

Festival Holešovská regata 2018: Přehlídka netradičních plavidel
75

Na Holešovské regatě zvítězil E. T. mimozemšťan

V Huštěnovicích si připomenuli 130 let od položení základního kamene základní školy.
22

Huštěnovická škola dostane k letošnímu 130. jubileu nové hřiště

Moraviaman v rekordním čase vyhrál Řenč, Vabroušek byl pátý

Premiérový start přetavil ve sladký triumf. Nový mistr republiky ve středním triatlonu Tomáš Řenč využil zdravotních problémů hlavního rivala Jana Oppolzera a v rekordním čase 8:26:29 hodiny ovládl osmnáctý ročník Moraviamanu.

Michal Kadlec: Chci klubu pomoci, o návratu se rozhodne během čtrnácti dnů

ROZHOVOR/ Někteří to možná netušili, jiní si to ani neuvědomovali. Zhruba pětistovka diváků v Nivnici viděla návrat Michala Kadlece do dresu Slovácka. Viděla návrat do klubu, který ho vychoval do velkého fotbalu. Přes Spartu, německý Leverkusen, Turecký Fenerbahce Istanbul, znovu Spartu, nastoupil třiatřicetiletý obránce po třinácti letech v barvách Slovácka. Proti Sereďi (2:0) nastoupil na levé straně obrany, a jak velí tradice pro posily, s kapitánskou páskou.

Krásné ženy z Argentiny, Nigérie a Evropy. Vyberte nejhezčí fanynku skupiny D

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.