VKK ovládlo Fastav Cup, v Chropyni zvítězil Pivín

I když se hráči VKK nesešli ke svému poslednímu utkání na Fastav Cupu proti Semetínu, další výsledky tomu nahrály, že se stali letošními vítězi tohoto turnaje. Druhé Vidče také třikrát vyhrálo, ale má horší vzájemný zápas i skóre. Druhé skupině zatím kraluje Ústí.

12.3.2018

VKK. Ilustrační fotoFoto: Veronika Kudělková

Fotbalisté Vidče se rozloučili s Fastav Cupem těsnou výhrou nad Kateřinicemi a mohou skončit nejlépe druzí. Zápas rozhodl tři minuty před koncem zaskakující útočník Petr Mičkal. „Mrzí mne, že dnes chyběli oba útočníci Kramoliš s Valou. Zaskočil za ně Petr Mičkal a vedl si výborně nejen díky rozhodující vstřelené brance. V prvním poločase měly opticky více ze hry Kateřinice, ve druhém my. Zápas měl solidní tempo, ale moc šancí nepřinesl. Nakonec rozhodla naše produktivita. Pracujeme stále na zimních posilách. Co se týká Berky, tak zbývá finanční vyrovnání se Zubřím, v případě Einšpígla, kterého bychom si chtěli ve Vidči vychovat, aby postupně převzal roli jedničky po spolehlivém Petruželovi, stále čekáme na dohodu Rožnova s Dolní Bečvou ohledně příchodu Sekyry. Generálku sehrajeme na umělce v Rožnově 18. března od 16 hodin s Hutiskem,“ řekl trenér Petr Mičkal.

„Nám termín dohrávaného zápasu moc nevyhovoval. Chyběli nám čtyři hráči základní sestavy, ale na to se nebudeme vymlouvat, protože kádr máme široký. Absence Mačka, Čtvrtníčka a Bětíka způsobila to, že nás Vidče ve středu pole přehrávalo, v útoku chyběl Macík. Když spěl zápas k remízovému konci, dostali jsme rozhodující branku, ale je třeba objektivně uznat, že Vidče o tu jednu trefu bylo lepším celkem,“ řekl předseda Kateřinic Jiří Kuzník starší.

Z důvodů nedostatku hráčů VKK je dnešní utkání skupiny A Fastav Cupu mezi VKK a Semetínem odloženo.

„Dobrý den, včera večer mi volal asistent trenéra Ivo Davídek, že na tréninku měl minimum schopných hráčů potřebných k dnešnímu poslednímu utkání Fastav Cupu. Ve skutečnosti chybělo 6 hráčů základní sestavy a není možno doplnit hráči z mužstva B, které hraje dnes odpoledne přípravu v Brumově proti Valašské Senici. Jelikož nejsem v Karolince, tak nemohu více tuto situaci komentovat. Výsledkem toho je fakt, že k dnešnímu utkání s FC Semetín nenastoupíme. Osobně a zároveň i za klub se hráčům a představitelům FC Semetín omlouvám, zároveň se omlouvám vedení FC Vsetín, jako organizátorům Fastav Cupu,“ uvedl v omluvném stanovisku předseda VKK Jaroslav Valián.

Kateřinice po páteční porážce s Vidčí nedělní zápas s Hovězím jasně ovládly. „Bylo to jednoznačné utkání. Vedli jsme do poločasu 3:0. Soupeř se prosadil až za stavu 6:0, kdy jsme prostřídali. Poslední zápas turnaje sehrajeme za týden proti Semetínu,“ řekl předseda Kateřinic Jiří Kuzník.

„Dnes jsme nebyli zdatným soupeřem Kateřinic. Nešla nám upřít snaha, ale po celý zápas jsme bojovali s únavou ze soustředění, které tento zápas zakončil. Jediným naším střelcem byl Jaroslav Tkadlec. Teď netrpělivě čekáme na výsledek vyšetření kolena našeho brankáře Jiřího Rovenského, kterého zbytečně ve snaze získat míč dohrál v prvním poločase útočník soupeře. Všem 18 hráčům bych chtěl poděkovat za přístup na soustředění v Brumově a předsedovi klubu Pavlu Tkadlecovi, který nejenže po celu dobu bděl nad tím, aby soustředění mělo po celou dobu s velmi nadstandardními podmínkami hladký průběh, ale že také spolu s vedoucím týmu Liborem Blahou podílel na pohodové atmosféře. Generálku již neplánujeme a jaro začínáme s Hrachovcem,“ řekl trenér Hovězí Roman Zámečník.

Pokračovala druhým kolem také skupina B. Ústí stačil na pokoření Liptálu skvělý první poločas. Liptál byl v prvním poločase bez čtveřice Matějů, Navrátil, Kachtík a Křenek hodně pozadu. „Ze začátku to vypadalo, že nebudeme v tomto utkání vůbec stačit. Dali jsme si i dvě vlastní branky a v prvním poločase nás ústí přehrávalo. V tom druhém hra soupeře upadla a my jsme nejen, že se dostali do zápasu, ale nebyli jsme ani daleko od vyrovnání,“ řekl zástupce Liptálu Karel Březáček.

„V prvním poločase jsme hráli velmi dobře, dařila se nám hra dopředu a následná koncovka. Ve druhém poločase jsme hráli zbrkle, směrem dopředu jsme byli nepřesní a nedostávali se již do zakončení,“ řekl trenér Ústí Radek Tilšer.

Leskovec v závěru přetavil tlak ve vítězství nad Huslenkami. „Do 70. minuty to byl vyrovnaný zápas. Pak jsme museli zasáhnout do obrany pro zranění hráče. Trápí nás absence v obraně, máme čtyři zraněné obránce. Leskovec si vypracoval čtyři až pět šancí a dvě z nich přetavil v konečné vítězství. Nám ten závěr zápasu hrubě nevyšel,“ řekl trenér Huslenek David Pisklák.

„Byli jsme dnes lepší než soupeř. Kluci zápas poctivě odběhali. Kaňkou byla zlomená noha našeho hráče a vykloubené rameno toho hostujícího. Měli jsme i více šancí, než na tři vstřelené branky,“ řekl trenér Leskovce Filip Mikulenka.

Fastav Cup 2018: Skupina A: Vidče – Kateřinice 1:0 (0:0), Petr Mičkal, Kateřinice – Hovězí 7:1 (3:0), Drda 3, Doležel 2, Blažek, Ondra – Tkadlec, VKK - Semetín odloženo.

Tabulka skupiny A:
1. VKK 3 3 0 0 13:6 9
2. Vidče 4 3 0 1 12:8 9
3. Kateřinice 3 1 0 2 9:7 3
4. Hovězí 4 1 0 3 13:17 3
5. Semetín 2 0 0 2 3:12 0

Skupina B: Liptál – Ústí 4:5 (1:4), Obadal, Urban, Polách, Zgarba – vlastní 2, Telíšek, Sehnal, Lukaštík. Huslenky – Leskovec 1:3 (1:0), Labaj – David Fojt 2, Lukáš Fojt 1.

Tabulka skupiny B:
1. Ústí 2 2 0 0 8:6 6
2. Liptál 2 1 0 1 10:8 3
3. Leskovec 2 1 0 1 6:7 3
4. Huslenky 2 0 0 2 3:6 0

Gambrinus Cup 2018 v Uherském Brodě: Popovice – Žítková 3:2 na penalty, Hlaváček, Fantura- Mašuta, Kramárik. Březová-Slavkov 0:3 kontumačně, Březová se nedostavila. Strání B –Biskupice 6:4, Tinka 2, Vojtek, Mimochodek, Mahdal, Zderčík - Důbrava, Porubský, M. Novosad, T. Gajdůšek, Nezdenice – Vlčnov 4:0, Gorčík 2,Struhař,Lebánek.

O pohár města Chropyně: Finále: Chropyně – Pivín 2:3 na penalty, o 3. místo: Lutopecny – Litenčice 4:3, o 5. místo: Zlobice – Břest 2:3, o 7. místo: Bězměrov – Vlkoš 5:4 na penalty.

O pohár starosty města Hulín: Zdounky – Němčice 1:2, Lubná – Slavkov pod Hostýnem 0:3, Vrchoslavice – Admira Hulín 3:5.

Autor: Libor Kopl, Martin Němec

12.3.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 12 200 Kč

Pomocní skladníci Manipulační dělník. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme volná pracovní místa na HPP ve skladu potravin. , Náplň práce: , - vychystávání zboží , - ovoce/zelenina, suché potraviny, mléčné výrobky , , Požadujeme: , - spolehlivost , - ochotu k manuální práci , - třísměnný provoz PO – PÁ, noční směna NE – ČT, možnost pouze , noční směny, , Nabízíme: , - práce v kolektivu , - právní poradenství , - stravenky 60 Kč/den , - smlouva na HPP , - penzijní připojištění , - zázemí stabilní společnosti. Pracoviště: H r u š k a , spol. s r.o. - vo nivnická 1763, 688 01 uherský brod, Nivnická, č.p. 1763, 688 01 Uherský Brod 1. Informace: Zdeněk Götz, +420 573 779 973.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 90 Kč

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Uklízeč/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zkrácený úvazek, zajištění pravidelného úklidu v sídle střediska poskytujícího soc. služby lidem se zdr. postižením. Kontakt telefon (8-17 h) nebo e-mail.. Pracoviště: Diakonie čce - středisko cesta-pracoviště, Na Stavidle, č.p. 1266, 686 01 Uherské Hradiště 1. Informace: Zuzana Hoffmannová, +420 604 298 294.

Služby - Služby Kosmetička, vizážistka 18 000 Kč

Ostatní pracovníci v oborech příbuzných kosmetice Dermoporadkyně/dermoporadce. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, zájem o dermokosmetiku, reprezentativní a profesionální vystupování, chuť se učit a pracovat na sobě, schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství. Výhody: odborné poradenství, stravenky, týden dovolené navíc. Kontakt telefon (8-10 h) nebo e-mail.. Pracoviště: Česká lékárna holding, a.s. - pracoviště, Města Mayen, č.p. 1496, 686 01 Uherské Hradiště 1. Informace: Martina Ouská, +420 731 450 831,734 263 224.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Klempíř 110 Kč

Klempíři (kromě stavebních). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč, mzda max. 130 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Výroba detailů z hliníkových slitin dle výr. dokumentace, stáčení, ohýbání a tvarování plechů z hlin. slitin, zhotovování tvarových nosníků letadla v přípravku a úprava na míru, zhotovování rozvinutých tvarů - složitější dle výkresu šablony a technolog. postupu, tvarování hutních profilů dle šablony a úhlování, zkracování dle šablony na míru, výroba dílenských přípravků, SO vzděl. ve stroj. oboru, man. zručnost, přesnost, preciznost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost pracovat v týmu. Příspěvek na ubytování/bydlení a stravování, cílené odměny při včasním splnění úkolů a při prac. výročích, flexipassy, příspěvek na rehabilitace u zaměstnanců vykonávající rizikovou práci, dotovaná teplá strava, zajištění nápojů, poukázky, 5 týdnů dovolené, rozvoj. a vzděl. akce, jaz. kurzy (AJ, RJ), kontakt telefon nebo e-mail.. Pracoviště: Aircraft industries, a.s., Na Záhonech, č.p. 1177, 686 04 Kunovice. Informace: Eva Michalcio, +420 572 816 455.

Festival Holešovská regata 2018: Přehlídka netradičních plavidel
75

Na Holešovské regatě zvítězil E. T. mimozemšťan

V Huštěnovicích si připomenuli 130 let od položení základního kamene základní školy.
22

Huštěnovická škola dostane k letošnímu 130. jubileu nové hřiště

Moraviaman v rekordním čase vyhrál Řenč, Vabroušek byl pátý

Premiérový start přetavil ve sladký triumf. Nový mistr republiky ve středním triatlonu Tomáš Řenč využil zdravotních problémů hlavního rivala Jana Oppolzera a v rekordním čase 8:26:29 hodiny ovládl osmnáctý ročník Moraviamanu.

Michal Kadlec: Chci klubu pomoci, o návratu se rozhodne během čtrnácti dnů

ROZHOVOR/ Někteří to možná netušili, jiní si to ani neuvědomovali. Zhruba pětistovka diváků v Nivnici viděla návrat Michala Kadlece do dresu Slovácka. Viděla návrat do klubu, který ho vychoval do velkého fotbalu. Přes Spartu, německý Leverkusen, Turecký Fenerbahce Istanbul, znovu Spartu, nastoupil třiatřicetiletý obránce po třinácti letech v barvách Slovácka. Proti Sereďi (2:0) nastoupil na levé straně obrany, a jak velí tradice pro posily, s kapitánskou páskou.

Krásné ženy z Argentiny, Nigérie a Evropy. Vyberte nejhezčí fanynku skupiny D

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.