Turnaje hráčů ročník narození 2006 a 2007 se zúčastnilo 24 týmů a postupoval pouze vítěz. Broďanům vyšel začátek a ze základní skupiny postupovali z prvního místa. Těžší práce je ale čekala ve čtvrtfinálové skupině, kde se potřebovali vměstnat do druhého místa, aby si zajistili účast 
v semifinále. To se jim i přes jedno zaváhání podařilo.

V semifinále došlo na souboj mezi Uh. Brodem a děvčaty ze Slovácka. Přípravka ČSK téměř celý zápas vedla, jenže těsně před koncem soupeřky vyrovnaly a o finalistovi musely rozhodnout až penalty. Hrdinou rozstřelu se stal Jakub Šobáň, který proměnil rozhodující pokutový kop. Ve druhém semifinále unikl postup do finále Hluku, který padl se Slavkovem pod Hostýnem rovněž na pokutové kopy.

V závěrečném utkání turnaje už Broďané dominovali, i když Slavkov porazili jen těsně 1:0. Vítězný gól vstřelil Jan Gazdík. Celkový triumf ještě vyšperkovala individuální ocenění – nejlepším střelcem turnaje byl Tomáš Duřil a Jakub Šobáň byl mezi třemi nejlepšími hráči.

Velké finále se uskuteční 
v září v Roudném u Českých Budějovic, na Uherský Brod čekají české ligové týmy plus hosté ze Slovenska, Rumunska, Francie a Německa, takže se kluci mají na co těšit.

Uh. Brod: Flekač, Meindlschmid, Ježek, Gazdík, Duřil, Šobáň, Běhůnek, Gaži, Man, Kočica.

Konečné pořadí: 1. Uh. Brod, 2. Slavkov p. H., 3. 1.FC Slovácko dívky, 4. Hluk, 7. Staré Město, 13. Kunovice, 15. Hradčovice, 17. Zlechov, 18. Buchlovice, 19. Strání, 20. Bojkovice, 22. Březová, 24. Mařatice.