STK: pokuta: 200,– Kč: Napajedla (neuveden počet pořadatelů v utkání st. a ml. žáků Napajedla – St. Město).

STK upozorňuje oddíly, že v posledním kole může nařídit z důvodu regulérnosti mistrovská utkání ve stejný termín a čas !!!

DK: nepodmíněné tresty od 23. 5. 2010: 5 SU: Stojaspal Roman (Slavkov), 4 SU: Říha Dominik (Osvětimany), 2 SU: Dyšlevský Miroslav (Malenovice), 1 SU: Hrnčiřík Jindřich (Luhačovice), Samsonek Jakub (Bystřice p/H.), Lysoněk Ondřej (1.FC Slovácko C), Omachlík Patrik (Sušice), Vaculík Radek (Holešov-dorost).

Pokuta: 2.000,– Kč: Slušovice (urážka AR 1 a vykázání trenéra z lavičky náhradníků v utkání Slušovice-Provodov), 1.500,– Kč: Těšnovice (urážka AR 1 a vykázání trenéra z lavičky náhradníků v utkání Louky – Těšnovice).

Změna trestu: Cahlík Jakub (Kateřinice), Vlček Zbyněk (Příluky), Skopal Zdeněk (Dol. Němčí) žádostem se vyhovuje, činnost uvolněna dnem 26. 5. 2010.

Delegace sudích KFS Zlín

KP muži – XVII. kolo, 6. 6. 10 16.30
Morkovice – Spytihněv So ÚZM Prokop Bartoň Filipenský Nedbal
Vel.Karlovice – 1.Valašský FC So ÚZM Schnürmacher Kneisl Z. Kypr Valůšek
Ostr.Nová Ves – Slušovice So ÚZM Hladiš Zpěvák Toman Hubál
Vigantice – Vsetín So ÚZM Vrána Stodůlka Ţniva Ligas
Holešov – Chropyně So ÚZM Střelnice Doleţal Dostálek Slavík Vala
Hluk – Luhačovice Ne ÚZM JmKFS Brno JmKFS Brno Doleţal SD Macskai
Kateřinice – Nedašov So ÚZM Tkadlec Bělunek Havránek Juřica
Provodov – Bystřice p/H So ÚZM Mejzlík Březáček Valčík Volek
Ratíškovice Tasovice So 16,30 Růţička Ondo

I.A-A – XV. kolo, 6. 6. 10 16.30
Lukov – Lidečko Ne ÚZM Holub Kneisl Z. Kypr Holčák
Příluky – Brumov B Ne ÚZM Janča Toman Krajča
Dolní Bečva – Juřinka Ne ÚZM Zubek Bělunek Vrána
Hrachovec – Vlachovice So ÚZM Skalický Dokoupil Zubek
Vidče – Hutisko So ÚZM Polaštík Holub Křenek
Zubří – Lůţkovice Ne ÚZM Dokoupil Březáček Valčík
Val. Klobouky – Podk. Lhota Ne ÚZM Filipenský Dostálek Hladiš
Bzenec Břeclav B So 16,30 Šubík Malota

I.A-B – XV. kolo, 6. 6. 10 16.30
Prakšice – Mladcová Ne ÚZM Ţniva Vitásek Konečný P.
V.Otrokovice B – Kvasice So 16,30 Poláček Hrbáček Walner
1.FC Slovácko C – Újezdec Ne ÚZM Sady Hrbáček Poláček Zpěvák
Ořechov – Ţalkovice Ne ÚZM Walner Mejzlík Schnürmacher
Dolní Němčí – Zborovice Ne ÚZM JmKFS Brno JmKFS Brno Mikoška Chaloupka
Nedachlebice – Březolupy Ne ÚZM Schmid Havránek Prokop Babušník
Boršice – Kněţpole Ne ÚZM Šubík Malota Veselský

I.B-A – XV. kolo, 6. 6. 10 16.30
Val.Příkazy – V.Karlovice B Ne 10:00 Mičkal
Horní Lideč – Poličná So ÚZM Chlevišťan
Zašová – Val.Bystřice Ne ÚZM Měšťánek
Janová – Choryně Ne ÚZM Novák Jiří Juřica
Val.Polanka – Hovězí Ne ÚZM Křenek
Lhota u Vs. – Podlesí Ne ÚZM Zicháček
Prostř.Bečva – Val.Meziříčí B Ne ÚZM Olša

I.B-B – XV. kolo, 6. 6. 10 16.30
Slavičín B – Těšnovice Ne 10.15 Vlašic
Kelč – Malenovice So ÚZM Nevrla Kypr st.
Fryšták – Lubná Ne ÚZM Chramcov Jos.
Holešov B – Slavkov p/H Ne 10.15 Všetuly Nevrla
Rusava – Míškovice So ÚZM Kotačka
Vizovice – Louky Ne ÚZM Němec Jiří
Hulín – Štítná n/Vl. Ne ÚZM Kotačka

I.B-C – XV. kolo, 6. 6. 10 16.30
Uh.Ostroh – Sušice Ne ÚZM Štěpánek Schmidt SD Palacký
Jalubí – Osvětimany Ne ÚZM Daněk Vrba
Koryčany – Zlámanec Ne ÚZM Fabián
Bojkovice – Hluk B Ne ÚZM Dujíček Kotačka Šimon
Slavkov – Šumice So ÚZM Minarčík Chaloupka
Kudlovice – Zlechov Ne ÚZM Druţbík
Otrokovice – Strání Ne ÚZM Nový st. Pokorák Minarčík

KP-SD – XIV. kolo, 6. 6. 10
Morkovice – Slušovice So 10:00 UT Bartoň
Boršice – Paseky Zlín So 10:00 Dostálek
Kunovice – Chropyně So 10:00 UT Filipenský
1.Valašský FC – Val.Meziříčí So 10:00 UT Bělunek
Dolní Němčí – Kelč So 10:00 Zpěvák
Napajedla – Brumov So 10:00 Batík

KP-MD – XIV. kolo, 6. 6. 10
Morkovice – Slušovice So 12:15 UT Bartoň
Boršice – Paseky Zlín So 12:15 Dostálek
Kunovice – Chropyně So 12:15 UT Filipenský
1.Valašský FC – Val.Meziříčí So 12:15 UT Bělunek
Dolní Němčí – Kelč So 12:15 Zpěvák
Napajedla – Brumov So 12:15 Batík

KSD-A – XV. kolo, 6. 6. 10
Hulín – Mladcová So 10:00 Polaštík
Vel.Karlovice – Francova Lhota So 10:00 Karolinka Dokoupil
Dolní Bečva – Slavičín Ne 14,15 Bělunek
Bylnice – Chvalčov nehraje se
Vlachovice – Holešov Ne 13,30 Vlašic
Vizovice – Podlesí Ne 13,30 Němec Jiří
Val.Klobouky – Štítná n/V Ne 13,30 Hladiš

KSD-B – XV. kolo, 6. 6. 10
Uh.Ostroh – Rataje Ne 14,15 Schmidt
Ostr.N.Ves – Havřice So 14,00 Pokorák
Roštění – Újezdec So 16,30 Chramcov Jos.
Bojkovice – Luhačovice Ne 14,15 Dujíček
Hluk – Prakšice Ne 14,15 Doleţal
Nedachlebice – Louky Ne 14,15 Prokop
J.Otrokovice – Strání Ne ÚZD Nový st. Minarčík

KP-SZ – XV. kolo, 6. 6. 10
Kunovice – V.Otrokovice So 15,00 UT Fabián
Val.Meziříčí – J.Otrokovice Ne 9:30 UT Novák Jiří
Uh.Brod – Kroměříţ „B“ So 9:30 Orelský stadion Fabián
Vsetín – Bojkovice So 9:30 Ohrada Skalický
Paseky Zlín – Chropyně So 9:30 Kostelec Daněk
Slušovice – V.Karlovice Ne 9:30 Krajča
Brumov – Bystřice p/H. So 9,30 Havránek

KP-MZ – XV. kolo, 6. 6. 10
Kunovice – V.Otrokovice So 16,45 UT Fabián
Val.Meziříčí – J.Otrokovice Ne 11:15 UT Novák Jiří
Uh.Brod – Kroměříţ „B“ So 11:15 Orelaský stadion Fabián
Vsetín – Bojkovice So 11:15 Ohrada Skalický
Paseky Zlín – Chropyně So 11:15 Kostelec Daněk
Slušovice – V.Karlovice Ne 11:15 Krajča
Brumov – Bystřice p/H. So 11:15 Havránek

KS-SZA – XIV. kolo, 6. 6. 10
Val.Meziříčí B – Slavičín STŘ 2.6 16,30 UT Holub
Poličná – Horní Bečva Ne 12,00 Chlevišťan
Nedašov – 1.Valašský FC B Ne 9,30 Návojná Walner
Holešov – Hulín Ne 9:30 Střelnice Slavík
Vlachovice – Štítná n/Vl. So 9:30 Minarčík
Juřinka – Val.Klobouky Ne 9,30 Křenek

KS-MZA – XIV. kolo, 6. 6. 10
Val.Meziříčí B – Slavičín STŘ 2.6 18,00 UT Holub
Poličná – Horní Bečva Ne 13,45 Chlevišťan
Nedašov – 1.Valašský FC B Ne 11,15 Návojná Walner
Holešov – Hulín Ne 11:15 Střelnice Slavík
Vlachovice – Štítná n/Vl. So 11:15 Minarčík
Juřinka – Val.Klobouky Ne 11,15 Křenek

KS-SZB – XIV. kolo, 6. 6. 10
Morkovice – Napajedla Ne 9,30 UT Zicháček
Boršice – Dolní Němčí Ne 9:30 Vlašic
Uh.Ostroh – Luhačovice So 9:30 Pokorák
Nedakonice – Koryčany So 9:30 Zlechov Němec Jiří
Hluk – Strání So 9:30 Hladiš
St.Město – Kvasice Ne 9:30 Rybníček Pokorák

KS-MZB – XIV. kolo, 6. 6. 10
Morkovice – Napajedla Ne 11,15 UT Zicháček
Boršice – Dolní Němčí Ne 11,15 Vlašic
Nedakonice – Koryčany So 11,15 Zlechov Němec Jiří
Hluk – Strání So 11:15 Hladiš
St.Město – Kvasice Ne 11:15 Rybníček Pokorák

Moravskoslezká divize
Šardice – Velké Meziříčí So 16,30 Mrázek Miko Konečný P.
Hulín – Hranice So 16,30 Batík

MSDD
Uherský Brod – V. Otrokovice Ne 10,15 12,30 Lapač Chramcov Jiří Kotačka Mikoška
Vsetín – Hranice Ne 10,15 12,30 Ogrodník Stodůlka Skalický

MSDL st. a ml. dorost
Tesc. Zlín B – Frýdek Místek Ne 10,15 12,30 Vršava Šumšal Vacula Batík
Kroměříţ – Líšeň So 10,15 12,30 Hulcký Drozdy Olša, Drozdy

MSŽL
1. FC Slovácko – Vítkovice So 11,00 12,45 Nedakonice Chramcov Jiří Janča Toman
Tesc. Zlín – Jihlava So 11,00 12,45 Fryšták Ondráš Štěpánek Korch

MSŽD
TESC Zlín B – Bílovec So 10,00 11,45 Malenovice Šumšal Druţbík Konečný P.

MSL žen
Holešovské holky – Holešov Ne 14,00 Střelnice Pochylý
Brumov – Mutěnice Ne 16,30 Konečný B.
Březnice – Nezdenice So 16,30 Gloser

DOHRÁVKY v týdnu 31. 5 – 4. 6.2010
Podkopná Lhota – Vlachovice ČTV 3.6 17,30 Polašťík Novák Olša
Zubří – Brumov B PÁ 4.6. 17,00 Toman Janča Stodůlka
Mladcová – Slovácko C ČTV 3.6. 17,00 Poláček Batík Tkadlec Nedbal
Kněţpole – Ţalkovice PÁ 4.6. 17,30 Malota Šubík Daněk
Březolupy – Zborovice ČTV 3.6. 17,00 Mikoška Vitásek Dostálek
Lhota u Vsetína – Poličná STŘ 2.6. 18,00 Blaţek
Val. Polanka – Val. Příkazy PÁ 4.6. 17,30 Mičkal
Prostř. Bečva – Val. Bystřice STŘ 2.6. 17,00 Nevrla
Podlesí – Hovězí PÁ 4.6. 17,00 Schmidt
Lukov – Hrachovec STŘ 2.6. 17,30 Ţniva Holub Druţbík
Holešov B – Kelč ČTV 3.6. 17,30 Ţniva Všetuly
Těšnovice – Fryšták STŘ 2.6. 17,30 Zicháček Chaloupka
Kvasice – Dolní Němčí STŘ 2.6. 17,30 Havránek Mikoška Schmid Babušník
Rataje – Roštění STŘ 2.6. 17,30 Zpěvák
Lubná – Vizovice ČTV 3.6. 17,30 Druţbík
Bystřice p/Host. – Bojkovice ÚT 1.6. 15,30 17,15 Olša
Vel. Karlovice – Chropyně STŘ 2.6. 16,30 18,15 Chlevišťan Karolinka
Val. Meziříčí – Slavičín STŘ 2.6. 16,30 18,00 UT Mičkal