VV: v úterý 13. října 2009 bude registrace otevřena v době 8.00–10.00 hodin

STK: pokuta: 100,– Kč: Hulín (neuveden počet pořadatelů v zápise utkání žáků Hulín-Hor.Bečva).

K dořešení mistrovského utkání KS sk. A – st. žáků Štítná n/Vl.-Slavičín se dostaví na jednání STK Zl KFS ve středu 14. října 2009 v 15.00 hodin na sekretariát Zl KFS:

Březáček Tomáš – hlavní rozhodčí

Mareček Josef – vedoucí mužstva Štítná n/Vl.

Rak Karel – hráč Štítné n/Vl. – nar. 19. 6. 1995

Pukýš René – hráč dorostu Štítné n/Vl. – nar. 3. 5. 1994

Hráč Pukýš René – nar. 3. 5. 1994 má do vyřešení případu zastavenou činnost.

Váňa Jiří – ved. mužstva FC TVD Slavičín.

DK: nepodmíněné tresty od 3. 10. 2009: 7 SU: Petřvalský Bohumil (Podlesí), 6 SU: Pernický Petr (Podlesí), 3 SU: Dufka Jan (Hluk), 2 SU: Šnajdr Vladimír (J.Otrokovice), Ťok Lukáš (O.N.Ves), 1 SU: Šuráň Petr (Nedašov), Langr Ladislav (1.FC Slovácko C), Prešnajder Pavel (Kvasice), Drong Roman (Prostř. Bečva), Králík Adam (Vel. Karlovice), Holba Rostislav (Štítná n/Vl.), Horák Lubomír (Val.Meziříčí-dorost), Stoklásek Michal (J.Otrokovice-dorost), Jurčík René (Chropyně-žák),

Změna trestu: Sukup Stanislav (Lidečko), Zálešák Radek (O.N.Ves-dorost) žádostem se

nevyhovuje.

Smištík Petr (Luhačovice -dorost), Křemeček Luboš (Osvětimany) žádostem se vyhovuje, zbytek trestu se mění na 1 SU podm. do 6.1.2010.

Novák David (Zlámanec), Vobořil Václav (Brumov-dorost), Růžička Daniel (Janová) žádostem se vyhovuje, činnost uvolněna dnem 7. 10. 2009.

Delegace sudích KFS Zlín

KP muži XI. kolo 18. 10. 09 14.30
Vigantice – Spytihněv So ÚZM JmKFS Brno JmKFS Brno Kypr (Šimon)
Ostr.Nová Ves – Holešov So ÚZM Bernatík Tkadlec Dostálek (Vrba)
Vel.Karlovice – Hluk Ne 14,30 Krajča Batík Dostálek (Vala)
Morkovice – Kateřinice Ne ÚZM Mejzlík Schnürmacher Filipenský (Hubál)
1.Valašský FC – Provodov Ne ÚZM UT Zpěvák Březáček Valčík (Juřica)
Slušovice – Bystřice p. H. So ÚZM Bělunek Březáček Růžička (Babušník)
Vsetín – Nedašov So ÚZM Tyršova Holub Valčík Žniva (Palacký)
Chropyně – Luhačovice So ÚZM Veselský Krajča Konečný P. (Volek)
ČAFC Židenice Tasovice So 10,30 Šťastný Schnurmacher Toman

I.A-A XI. kolo 18. 10. 09 14.30
Dolní Bečva – Lidečko Ne ÚZM Dokoupil Kneisl Z. Žniva
Příluky – Hrachovec Ne ÚZM Hrbáček Schmid Walner
Lukov – Vidče Ne ÚZM Malota Tkadlec Růžička
Brumov B – Zubří Ne 10,00 Havránek Mikula M. Růžička (Valůšek)
Juřinka – Val. Klobouky So ÚZM JmKFS Brno JmKFS Brno Mihálik (Macskai)
Vlachovice – Podk. Lhota So ÚZM Šubík Mikula M. Havránek
Hutisko – Lůžkovice Ne ÚZM Toman Janča Štefánik
Bzenec Veselí nad Mor. So 15,00 Schnurmacher Šťastný Toman

I.A-B XI. kolo 18. 10. 09 14.30
1.FC Slovácko C – Mladcová Ne ÚZM Sady Poláček Chramcov Jos. Doležal
V.Otrokovice B – Ořechov So 14,30 Kneisl Z. Kotačka (Ligas)
Prakšice – Dolní Němčí Ne ÚZM Mikula M. Havránek Šťastný
Kvasice – Nedachlebice Ne ÚZM Vitásek Mikoška Kotačka
Újezdec – Boršice Ne ÚZM Skalický Rovenský Veselský
Žalkovice – Kněžpole Ne ÚZM Filipenský Šubík Mrázek
Zborovice – Březolupy Ne ÚZM Novák Polaštík Bernatík (Goňa)

I.B-A XI. kolo 18. 10. 09 14.30
Zašová – V.Karlovice B Ne ÚZM Blažek
Horní Lideč – Janová So ÚZM Kovář
Val.Příkazy – Val.Polanka Ne 10.00 Kotačka (Holčák)
Poličná – Lhota u Vs. So ÚZM Mrázek
Val.Bystřice – Prostř.Bečva Ne ÚZM Měšťánek (Kypr)
Choryně – Val.Meziříčí B So ÚZM Mihálik
Hovězí – Podlesí Ne ÚZM Křenek
Tříska

I.B-B XI. kolo 18. 10. 09 14.30
Fryšták – Těšnovice Ne ÚZM Vlašic
Kelč – Holešov B So ÚZM Perutka
Slavičín B – Rusava Ne 10.15 Zubek
Malenovice – Vizovice Ne ÚZM Olša
Lubná – Hulín So ÚZM Slavík
Slavkov p/H – Štítná n/Vl. Ne ÚZM Nevrla
Míškovice – Louky So ÚZM Konečný B

I.B-C XI. kolo 18. 10. 09 14.30
Koryčany – Sušice Ne ÚZM Družbík
Jalubí – Bojkovice Ne ÚZM Ruman
Uh.Ostroh – Slavkov Ne ÚZM Pokorák (Chaloupka)
Osvětimany – Kudlovice So ÚZM Blažek
Zlámanec – Otrokovice Ne ÚZM Daněk
Hluk B – Strání Ne 10.00 Chramcov Jos.
Šumice – Zlechov Ne ÚZM Minarčík

KP-SD IX. kolo 18. 10. 09
Val.Meziříčí – Morkovice Ne 10.00 UT Kovář
Kelč – Chropyně So 9,30 Perutka
Brumov – Paseky Zlín So 10.00 Minarčík
Napajedla – Slušovice So 10.00 Malota
Dolní Němčí – Boršice So 10.00 Doležal
1.Valašský FC – Kunovice Ne 10.00 UT Mičkal

KP-MD IX. kolo 18. 10. 09
Val.Meziříčí – Morkovice Ne 12.15 UT Kovář
Kelč – Chropyně So 11,45 Perutka
Brumov – Paseky Zlín So 12.15 Minarčík
Napajedla – Slušovice So 12.15 Malota
Dolní Němčí – Boršice So 12.15 Doležal
1.Valašský FC – Kunovice Ne 12.15 UT Mičkal

KSD-A XI. kolo 18. 10. 09
Dolní Bečva – Mladcová Ne 12,15 Žniva
Vel.Karlovice – Bylnice So 10.00 Karolinka Křenek
Hulín – Vlachovice So 10.00 Slavík
Francova Lhota – Vizovice So 14,30 Měšťánek
Slavičín – Val.Klobouky So 10.00 Valčík
Chvalčov – Štítná n/V Ne 11,30 Nevrla
Holešov – Podlesí So 10.00 Všetuly Pochylý

KSD-B XI. kolo 18. 10. 09
Roštění – Rataje So 14,30 Mičkal
Ostr.N.Ves – Bojkovice So 12,00 Dostálek
Uh.Ostroh – Hluk Ne 12,15 Pokorák
Havřice – Nedachlebice Ne 11,30 Šťastný
Újezdec – J.Otrokovice Ne 11,45 Veselský
Luhačovice – Strání So 10.00 UT Březáček
Prakšice – Louky 28.10.09 14,00 Janča

KP-SZ XI. kolo 18. 10. 09
Uh.Brod – V.Otrokovice So 9.30 UT Kotačka
Val.Meziříčí – Vsetín So 9.30 UT Stodůlka
Kunovice – Paseky Zlín So 9.30 UT Chramcov Jos.
J.Otrokovice – Slušovice So 9.30 Nový st. Mikula M.
Kroměříž „B“ – Brumov Ne 9,30 UT Mikoška
Bojkovice – Bystřice p/H. Ne 11.00 Minarčík
Chropyně – V.Karlovice So 9.30 UT Olša

KP-MZ XI. kolo 18. 10. 09
Uh.Brod – V.Otrokovice So 11.15 UT Kotačka
Val.Meziříčí – Vsetín So 11.00 UT Stodůlka
Kunovice – Paseky Zlín So 11.15 UT Chramcov Jos.
J. Otrokovice – Slušovice So 11.15 Nový st. Mikula M.
Kroměříž „B“ – Brumov Ne 11,15 UT Mikoška
Bojkovice – Bystřice p/H. Ne 9.30 Minarčík
Chropyně – V.Karlovice So 11.15 UT Olša

KS-SZA IX. kolo 18. 10. 09
Hulín – Val. Meziříčí B Ne 11.00 Bernatík
Štítná n/Vl. – 1.Valašský FC B Ne 9.30 Walner
Val.Klobouky – Horní Bečva So 9.30 Měšťánek
Juřinka – Slavičín So 9.30 Kovář
Vlachovice – Poličná So 9.30 Havránek
Holešov – Nedašov Ne 9.30 Střelnice Slavík

KS-MZA IX. kolo 18. 10. 09
Hulín – Val.Meziříčí B Ne 9.30 Bernatík
Štítná n/Vl. – 1.Valašský FC B Ne 11.15 Walner
Val.Klobouky – Horní Bečva So 11.15 Měšťánek
Juřinka – Slavičín So 11.15 Kovář
Vlachovice – Poličná So 11.15 Havránek
Holešov – Nedašov Ne 11.15 Střelnice Slavík

KS-SZB IX. kolo 18. 10. 09
Koryčany – Morkovice So 9.30 Pokorák
Strání – Luhačovice Ne 9.30 Janča
Kvasice – Dolní Němčí So 9.30 Konečný B
St.Město – Napajedla Ne 9.30 Rybníček Dostálek
Hluk – Boršice So 9.30 Tkadlec
Nedakonice – Uh.Ostroh So 13,30 Janča

KS-MZB IX. kolo 18. 10. 09
Koryčany – Morkovice So 11.15 Pokorák
Strání – Luhačovice Ne 11.15 Janča
Kvasice – Dolní Němčí So 11.15 Konečný B
St.Město – Napajedla Ne 11.15 Rybníček Dostálek
Hluk – Boršice So 11.15 Tkadlec
Nedakonice – Uh.Ostroh So 15,15 Janča

Moravskoslezká divize

Třebíč – Vyškov So 15.00 Gloser Bartoň Mejzlík
Havířov – Orlová Ne 15.00 Hanák Mikula Konečný P.

MSDL starší a ml. dorost

1. FC Slovácko B – Znojmo Ne 10.15 12.30 Chramcov Bartoň Gloser Širůch UT
Kroměříž – Jihlava B So 10.15 12.30 Stloukal Drápal Nevrla
Tesc. Zlín B – Vítkovice Ne 11.00 13.15 Miko Ondráš Perutka (Luhačovice UT)

MSDD starší a ml dorost

V. Otrokovice – Vyškov So 10.15 12.30 Goňa Zpěvák Poláček
Uherský Brod – Břeclav Ne 10.15 12.30 Konečný B Holub Kypr
Bystřice p/Host. – Šumperk So 10.15 12.30 Kneisl L Novák Polašťík
Vsetín – Havířov Ne 10.15 12.30 Stodůlka Bělunek OFS

MSŽL a MSŽD

Tesc. Zlín – Vítkovice So 11.00 12.45 Ogrodník Rovenský Skalický (Fryšták)
1. FC Slovácko – Třebíč So 10.00 11.45 Vacula Filipenský Janča (Nedakonice)
Valašský FC – Zábřeh So 10.00 11.45 Mrázek Zubek Dokoupil (Rožnov UT)
Tesc. Zlín B – Uničov So 10.00 11.45 Hanák Mihálik OFS (Malenovice)

MSL žen

Holešovské holky – Přerov Ne 14.00 Pochylý (Holešov)
Valašské Meziříčí – Stachovice So 13.30 Stodůlka UT
Brumov – Velké Pavlovice Ne 15.30 Bartoň
Březůvky – Nezdenice So 15.00 Miko
Březnice – Mutěnice So 15.30 Mikula