VV

Na oddíly byly el. poštou zaslány pozvánky na losovací aktiv Zl KFS, který se uskuteční v pátek 1. července 2011 v Otroko­vicích.

VV rozhodl o udělení dotací na letní turnaje mládeže: 6.000,– Kč: Kroměříž (žáci), 3.000,– Kč: Louky, 2.500,– Kč: Újezdec (dorost), Poličná (ml. žáci), 2.000,– Kč: Vigantice (ml. žáci), Chropyně (ml. přípravka), Bojkovice (přípravka), Slušovice (přípravka), Uh. Ostroh (st. žáci), 1.500,– Kč: Boršice (přípravky), Vigantice (přípravka), Vidče (ml. žáci), Nedašov (dorost),

DK – nepodmíněné tresty od 12. 6. 2011: 1 SU: Novák Rostislav (Šumice). Nepodmíněné tresty od 15. 6. 2011: 1 SU: Soukeník Ondřej (Luhačovice). Nepodmíněné tresty od 18. 6. 2011: 1 SU: Zalubil Michal (Hluk), Krejčí Tomáš (Spytihněv), Sváček Martin (Vel. Karlovice), Machálek Martin, Kojecký Marek (oba Holešov-dorost).

Kopecký Josef (Janová) od trestu se upouští.

Změna trestu: Dobiáš Marek – žádosti se vyhovuje, činnost uvolněna dnem 18. 6. 2011.

STK

1. Kontumační výsledky:

KSD-A: Štítná n/Vl. – Francova Lhota 3:0 kontumačně, za nedostavení se k MU, pokuta pro hosty 3 000 Kč.

I.B-B: Slavičín B – Holešov B 3:0 kontumačně, za nedostavení se k MU, pokuta pro hosty 8 000 Kč.
2. Další podrobnosti zápasů a pořádkové pokuty:
• 200,– Kč – nehlášené výsledky – 1. Valašský, Napajedla 2×
• 50,– Kč – neúplné hlášení výsledků – Napajedla, Val. Meziříčí 2×, Val.Klobouky 2×, St.Město 2×, Choryně, Jablůnka, Nedašov
3. STK schválila závěrečné tabulky soutěží s postupy a sestupy:
• KP – vítěz s právem postupu – Spytihněv, sestup – O.N.Ves, Chropyně , Val.Klobouky
• I.A-A – vítěz s právem postupu – Val.Meziříčí B, sestup – Hrachovec, Nedašov
• I.A-B – vítěz s právem postupu – Boršice, sestup – Lužkovice, V. Otrokovice B
• I.B-A – vítěz s právem postupu – Hovězí, sestup – Val.Příkazy, V.Karlovice B
• I.B-B – vítěz s právem postupu – Slavičín B, sestup – Rusava, Holešov B
• I.B-C – vítěz s právem postupu – J.Otrokovice, sestup – Hluk B
• KP-SD – vítěz s právem postupu – Brumov, poslední – 1.Valašský FC
• KP-MD – vítěz Kunovice, poslední – 1.Valašský FC
• KSD-A – vítěz s právem postupu – Vlachovice, sestup – Bylnice
• KSD-B – vítěz s právem postupu – Malenovice, sestup – Prakšice
• KP-SZ – vítěz s právem postupu – 1.Valašský FC, sestup – Paseky Zlín
• KP-MZ – vítěz1.Valašský FC, poslední – Bystřice p/H.
• KS-SZA – vítěz s právem postupu – Poličná, poslední – Štítná n/Vl.
• KS-MZA – vítěz Holešov, poslední – Val.Klobouky
• KS-SZB – vítěz s právem postupu – Hluk, poslední – Napajedla
• KS-MZB – vítěz Hluk, poslední – Boršice