„Byl to jasný vlastní gól,“ rozsekl to až na tiskové konferneci Jan Trousil. „Do šestnáctky šla svíce, já jsem se otáčel za balonem, který už ale nešlo zasáhnout hlavou a normálně nohou. Šel jsem do toho stehnem, ale bohužel jsem to odehrál tak, že to najednou bylo v bráně,“ popsal Trouisl celou situaci ze svého pohledu.

Vedle sedící Martin Nešpor prý byl hodně překvapený. „Zapresoval jsem, ale vůbec jsem nečekal, že to tak může dopadnout. Kdyby to byl nějaký mladší hráč, tak by mě to až tak nepřekvapilo, ale že si to dal Truska, to jsem se hodně divil. Ale ono se to někdy tak stane, že balón sklouzne,“ usmíval se útočník Bohemians. „Je velká škoda, že jsme vedení neudrželi. Před prvním ólem jsme to měli kopnout na tribunu, nemusela být penalta. Ta nás musí mrzet nejvíc, neměli jsme si nechat takto vyrovnat,“ dodal Martin Nešpor.

Slovácko bylo po prvním gólu v kritické situaci, Jan Trousil však přesto nepochyboval, že se mužstvo zvedne. „Nenapadlo mě, že je konec, že prohrajeme. Byl teprve začátek zápasu. Neměli jsme hlavy dole, věřili jsme, že dáme gól,“ tvrdil po utkání. Podle něj byl jasným hrdinou utkání Libor Došek. „Byl to jeho zápas,“ tvrdil Jan Trousil, který si s Bohemians „vylepšil“ své střelecké statistiky. „Se třemi vlastními už mám celkem patnáct gólů. Trefil jsem se po dlouhé době. Naše auto (do Uherského Hradiště dojíždí z Brna s Liborem Doškem – Pozn. aut.) dalo tři góly, takže můžu být spokojený,“ usmíval se zkušený stoper po důležitém vítězství.